تمجیدهای مثبت می تواند به شما در دستیابی به اهداف تناسب اندام کمک کند

چوب ها و سنگ ها ممکن است استخوان هایم را بشکنند، اما کلمات هرگز نمی توانند به من صدمه بزنند.

این عبارت کوچکی که در زمین های بازی در سراسر کشور خوانده می شود چندان دقیق نیست. در حالی که کلمات به تنهایی نمی توانند آسیب جسمی وارد کنند، در سطح عاطفی می توانند به قدری صدمه بزنند که فرد از نظر جسمی بیمار شود.

بسیاری از افرادی که در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند، می‌گویند که چوب و سنگ را ترجیح می‌دهند، زیرا فقط لحظه‌ای درد دارند، اما درد ناشی از کلمات نفرت‌آمیز می‌تواند تا آخر عمر ادامه داشته باشد. بسیاری از بزرگسالان از عزت نفس پایین یا سایر اختلالات شخصیتی رنج می برند که ناشی از آزار کلامی یا سایر اشکال آزار کلامی است که در دوران کودکی به آنها تحمیل شده است.

گاهی اوقات سالها طول می کشد تا آسیب ناشی از زبان توهین آمیز جبران شود. اما جملات تاکیدی مثبت می تواند احساس شما را نسبت به خودتان تغییر دهد و به ایجاد عزت نفس شما کمک کند. مانند تشویق کردن به کسی، جملات تاکیدی مثبت می تواند به تغییر دنیای شما کمک کند. اگر تا به حال متوجه شده اید که بازیکنان بزرگ فوتبال، جمعیت را تشویق می کنند، می توانید قدرت کلمات مثبت و تشویق را درک کنید. همه ما هوس آن را داریم، پس چرا به خودتان مقداری نمی دهید؟

جملات تاکیدی کلمات مثبت قدرتمندی هستند که با صدای بلند نوشته شده و گفته می شود. شما باید آنها را با صدای بلند بگویید تا اثر کامل داشته باشید. اگر نمی خواهید خودتان بنویسید، در برخی از پست های دیگر من پیشنهادهای زیادی برای شروع شما وجود دارد. نکته مهم این است که شما هر روز را با نگرش «هر چیزی پیش می‌رود» شروع کنید. در واقع، این شعار افراد موفق است.

وقتی نوبت به کاهش وزن و تناسب اندام می رسد، جملات تاکیدی مثبت می تواند به شما در رسیدن به هدفتان کمک کند. تاکیدات شما باید در مورد کاری باشد که قرار است انجام دهید و این مراحل چگونه به نتایج مورد نظر شما منجر می شود.

چند پیشنهاد:

o من در حال کاهش وزن هستم.

o من احساسی را که هنگام تمرین دارم دوست دارم.

o لباس‌هایم به من عالی می‌آیند، زیرا دارم نازک‌تر و نازک‌تر می‌شوم.

o من قوی تر هستم زیرا تمرین می کنم.

o غذایی که می خورم برای من تغذیه می آورد و از خوردن غذاهای سالم لذت می برم.

به یاد داشته باشید، کلمات می توانند آسیب برسانند، اما کلمات درمان جادویی برای امکان پذیر کردن هر چیزی دارند. گفتن جملات تاکیدی با خود به شما یک شروع مثبت برای روز می دهد که به شما کمک می کند ذهن خود را تقویت کنید و در مقابل هر گونه نگرش منفی که سر راهتان قرار می گیرد مقاومت کنید.