تقویت هورمون رشد انسانی با پشته آمینو اسید ثبت شده: Somalife بررسی شد

نگاهی بدون هیاهو به سومالیف

سلام و به نقد Somalife من خوش آمدید. نام من کلاوس نیکولای نیلسن است (سی ان ان، با احترام شما) و قصد من در اینجا این است که حقایق واقعی در مورد سومالیف را در اختیار شما قرار دهم تا بتوانید تصمیمی آگاهانه در مورد اینکه آیا این محصول/طرح تجاری برای شما مناسب است یا نه.

محصولات سومالیف

Somalife International یک شرکت بین المللی تغذیه سلامت و تندرستی است که دفتر مرکزی آن در بریتیش کلمبیا و یک دفتر ایالات متحده در بلینگهام، واشنگتن است. Somalife خط اختصاصی محصولات تغذیه ای را به بازار عرضه می کند. گل سرسبد محصول ثبت شده آنها gHP (gHP Sport، gHP Youth Formula) است. gHP Sport™ یک محصول بهبود عملکرد ورزشی است که تنها محصول در نوع خود است که گواهینامه NSF Certified for Sport™ را دریافت کرده است. ترکیب ثبت شده در محصولات Somalife یک پشته آمینو اسید است که به صورت خوراکی به غده هیپوفیز اجازه می دهد تا موادی تولید کند که با تحریک هیپوفیز برای ترشح هورمون رشد به بازسازی و ترمیم سلول کمک می کند. اسیدهای آمینه موجود در پتنت سومالیف عبارتند از: لوسین، ایزولوسین، والین، لیزین، گلوتامین، اورنیتین و گلیسین.

چرا هورمون رشد انسانی؟

با افزایش سن، بسیاری از هورمون های ما کاهش می یابد. این به ویژه در مورد هورمون رشد انسانی (HGH) صادق است. در حدود 25 سالگی، غده هیپوفیز نسبت به قبل HGH کمتری ترشح می کند، تا جایی که در سن 40 سالگی، سطح HGH اغلب می تواند حدود 50٪ از آنچه در 20 سالگی بود، و در 60 سالگی حدود یک سوم باشد. با محصول Somalife سطوح را به روزهای جوانی خود بازگردانید؟ بله، این در واقع باعث می شود که ما نیز جوان تر به نظر برسیم و احساس کنیم!

بنیانگذاران سومالیف

Somalife در سال 1998 در کلونا، بریتیش کلمبیا تأسیس شد. مالکان و/یا مدیران اجرایی و مشاوران اجرایی فیلیپ وایت / رئیس و هم بنیانگذار، مارلیز وایت / معاون روابط عمومی و هم بنیانگذار، دیوید هلند / مدیر عامل، مایکل کوپر / معاون توسعه کسب و کار، تامی مالون / معاون فروش و بازاریابی، ریچارد مونتگومری / معاونت شرکت. امور، وستون فرانتین / مدیر عملیاتی وینس هالورسون / مدیر ارشد مالی. Somalife توسط NPROS تایید شده است و یک شرکت قانونی MLM است.

طرح جبران خسارت سومالی

طرح جبران خسارت Somalife یک طرح رقابتی است که 40٪ پرداخت سریع ارائه می دهد، یعنی 40٪ از فروش اولین محصول، جمع آوری کامل، فشرده سازی، مسیر سریع به سمت مدیر، پاداش کارگردان، پاداش بی نهایت، استخر پاداش پلاتینیوم. طرح جبران خسارت 8 سطح عمیق پرداخت می کند.

نتیجه

Somalife یک فرصت تجاری مشروع با یک عنصر ثبت اختراع در محصولات کلیدی، یک رهبری خوب و یک طرح جبران سود منصفانه است.

اکنون، اگر سومالیف را به عنوان تجارت خود در نظر بگیرید:

آیا واقعاً می‌توانید تمام جنبه‌های فنی بازاریابی خود را حذف کنید، بهترین بازاریابان را به صورت آنلاین به فروش برسانید… و در تمام مدت پورسانت 100% دریافت کنید؟