تغذیه برای ورزشکاران – نگاهی به بازیابی از Hammer Nutrition

نیازهای خود را تعریف کنید

مکمل های تمرین با وزنه بعد از تمرین فراوان هستند. وقتی نوبت به پیدا کردن ورزشکار مناسب می‌رسد، گاهی اوقات یافتن آنهایی که با توجه به اهداف خاص ورزشکاران، تغذیه مناسبی را ارائه می‌دهند، کمی دلهره‌آور است. برای بسیاری از وزنه برداران یا بدنسازان حرفه ای تا نیمه حرفه ای، رفتن به چیزی که کالری و پروتئین زیادی دارد منطقی است. اما اگر به‌دنبال دستاوردهای عظیم نیستید، ممکن است چیزی کمی متوسط‌تر مناسب‌تر باشد.

Recoverite یک مکمل پس از تمرین است که توسط Hammer Nutrition ایجاد شده است که در آن دسته به خوبی متعادل قرار می گیرد. این در سه طعم وجود دارد: مرکبات، شکلاتی و توت فرنگی. حتی اگر دستورالعمل‌ها می‌گویند که باید با آب مخلوط کنید، من تقریبا همیشه شیک‌های پروتئینی و نوشیدنی‌های ریکاوری خود را با شیر کم‌چرب یا شیر بادام مخلوط می‌کنم. همانطور که گفته شد، من از طعم مرکبات طفره رفتم و فکر کردم که ممکن است با یک محصول نوع شیر چندان خوب نباشد.

دکمه

یکی از اولین چیزهایی که بسیاری از مردم هنگام جستجوی بهترین مکمل عضله ساز می پرسند این است که “مزه آن چگونه است؟” میدونم همیشه اینو میپرسم Recoverite قطعا طعم خوبی را ارائه می دهد. هر دو طعم توت فرنگی و شکلات طعمی خامه ای و نه خیلی شیرین دارند که مطمئناً شما را منتظر پایان تمرینتان می کند (شاید قبلاً هم بوده اید). همانطور که قبلا ذکر شد، اگر نتایج را با آب ساده دوست ندارید، قطعاً توصیه می کنم آن را با شیر کم چرب یا شیر بادام امتحان کنید. فقط برای طعم، ارزش امتحان کردن را دارد.

چه چیزی Recoverite را منحصر به فرد می کند؟

بسیاری از محصولات موجود در بازار دارای مقادیر زیادی پروتئین و سایر مواد هستند. یکی از چیزهای خوب در مورد Recoverite تعادل آن است. نسبت کربوهیدرات به پروتئین 3:1 را فراهم می کند که تحقیقات بیشتر و بیشتر نشان می دهد که برای بازسازی عضلات پس از تمرین و سنتز گلیکوژن بهینه است. این پروتئین از ایزوله پروتئین آب پنیر خالص بدست می آید که بارها و بارها ثابت شده است که بهتر از سایر انواع پروتئین در بدن جذب می شود. با در نظر گرفتن برخی از رقابت ها که وزن کمی دارند در صورت مخلوط شدن با آب، کالری نسبتاً کم است. هیچ گرم چربی، 32 گرم کربوهیدرات و 10 گرم پروتئین وجود ندارد. من عاشق این هستم که فقط 3 گرم شکر وجود دارد.

نتایج و افکار

این آخرین آمار ممکن است برای برخی ناامیدکننده باشد، اما نسبت 3:1 کلید موفقیت Recoverite است. من یک برنامه تمرینی را برای ده هفته انجام دادم، پنج هفته بدون استفاده از Recoverite و پنج هفته با آن. من قطعا می توانم بگویم که عضلات من روز بعد از یک تمرین شدید در حین استفاده از محصول به میزان قابل توجهی کمتر درد می کنند. با این حال، باید گفت که اگر به دنبال دستاوردهای بزرگ در عضلات و وزن خود هستید، Recoverite می‌تواند بخش بزرگی از رژیم مکمل‌های گسترده‌تر باشد. فقط پروتئین کافی و کالری کافی در آن وجود ندارد تا مکملی مستقل برای اهداف سنگین وزنه برداری باشد. اما اگر هدف شما افزایش قدرت عملکردی برای ورزش است، من Recoverite را به شدت توصیه می کنم. این یک محصول فوق العاده با طعم عالی است.