تد می میرد ، نیت برنده “Great British Bake Off” ، “More” می شود


آیا تد لاسو می میرد؟ با توجه به یادداشتی که روی دیوار ستاره Jason Sudeikis وجود دارد ، ممکن است این مورد باشد (هرچند احتمالاً چنین نیست). این کمدین دیشب ظاهر شد اواخر شب با ست مایرز با مشتی یادداشت چسبناک که توطئه های دروغین را – حداقل ما امیدواریم – نشان می دهد تد لاسو فصل 3. اجازه دهید نگاهی دقیق تر به آنچه می توانیم از فصل 3 کمدی موفق Apple TV +”انتظار” داشته باشیم بیندازیم ، درست است؟

در اولین قسمت از فصل 3 ، طبق کارت های Sudeikis با یادداشت های Rebecca (Hannah Waddingham) و Keeley (Juno Temple) ، آنها “برای خرید می روند و در مورد کار صحبت می کنند”. در سطح خوبی به نظر می رسد ، اینطور نیست؟ قسمت دوم فصل بعد شتاب بیشتری می گیرد. برنامه قسمت 2 با حروف بزرگ می گوید: “TED می میرد”. در زیر این ، اگرچه خواندن آن دشوار است ، کارت چیزی را به معنای “رسوایی اشتراک گذاری میخانه” می خواند.

قسمت سوم به شیوه ای تاریک ادامه می یابد: بیسکویت ها مملو از کوکائین است ، هنری پسر تد مجبور می شود تیم را از طریق Zoom آموزش دهد و تد اعتیاد به خرید را ایجاد می کند (پس از قسمت 2 او به وضوح زنده شد). قسمت 4 کاملاً مبهم است – “چیزی در مورد استیو بنن؟” – به دنبال آن قسمت 5 ، که در آن “ربکا برای بزرگسالان بریس می گیرد.”

جیسون سودیکیس نظریه های غلط تد لاس
عکس: NBC

بعدی در طرح ، قوس بزرگ روی (برت گلدشتاین) است با افکاری مانند “دیک کوچک روی را فاش کن” و “روی واقعاً جسورانه” ، دو نقطه طرح که در انتهای نمایش اتفاق می افتد. پس از روی ، تیم برای تمرینات تیم سازی به “سنگر هیتلر” سفر می کند. و ناتی (نیک محمد) سرانجام قوس رستگاری را در پایان فصل 3 دریافت می کند: او برنده می شود پخت عالی بریتانیاییبه برای او خوب است!

دو افشاگری بزرگ فصل جعلی را به پایان می رساند. برای اولین بار ، جیمی (فیل دانستر) یک روح است. و برای دو نفر ، Coach Beard (Brendan Hunt) یک قاتل زودیاک است. پس ریش جیمی را کشت؟ فصل با یک سگ مرده از ابتدای فصل 2 به پایان می رسد که برمی گردد و کل تیم را می ترساند. بدیهی است که مکانهای خالی از سکنه در اطراف AFC ریچموند وجود دارد.

چه گردبادی! ما باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا برخی از این طرح های جعلی و حتی خنده دار در فصل سوم سال زنده می شوند یا خیر. تد لاسوکه سال آینده باید نمایش داده شود فصل 2 پایانی تد لاسو اکنون روی Apple TV +پخش می شود.

جاری تد لاسو در Apple TV +

دیدگاهتان را بنویسید