تبدیل شدن به یک مبارز هنرهای رزمی ترکیبی خوب

هنرهای رزمی مختلط هنری است که در آن به خوبی در سبک های متنوع نیاز است و آموزش یا تخصص در یک سبک خاص از هنرهای زناشویی کافی نیست. این می تواند کل فرآیند تبدیل شدن به یک جنگنده MMA را بسیار زمان بر کند، زیرا هر آکادمی مبارزان را در هر سبکی آموزش نمی دهد. در واقع تقریباً هر آکادمی در اکثر موارد در یک سبک خاص تخصص دارد.

یکی از مهمترین بخش های تبدیل شدن به یک مبارز هنرهای رزمی ترکیبی عالی به خوبی در این خط محبوب در بین مبارزان قرار داده شده است … “اگر موفق به آماده شدن نشدید، در حال آماده شدن برای شکست هستید” این جمله ای است که همیشه باید آن را حفظ کنید. اگر می خواهید یک مبارز MMA شوید، فکر کنید، زیرا نظم و انضباط چیزی است که شما را در این ورزش بیشتر از همه پیش می برد.

همچنین داشتن آمادگی ذهنی برای این ورزش ضروری است. اغلب گفته می‌شود که نیمی از نتایجی که یک مبارز از یک مبارزه به دست می‌آورد به ثبات ذهنی او بستگی دارد، مهم است که بدون ترس و بدون کار نابسامان به دعوا بیایید، زیرا این نوع احساسات می‌تواند باعث شکست مبارز شود. یک مبارز موفق MMA به همان اندازه که روی مهارت ها و استقامت خود تمرکز می کند، روی سلامت روان خود نیز تمرکز دارد.

این ورزش اغلب خطرناک ترین سبک مبارزه بدون دلیل نامیده نمی شود، این یک رقابت جدی است و برای اینکه بخشی از این ورزش باشید باید به یک مبارز جدی تبدیل شوید. هنرهای رزمی مختلط همچنین به دلیل تعداد جنگنده های چند بعدی که به نمایش می گذارد، شهرت زیادی به دست آورده است، بسیاری از بهترین مبارزان جهان بر بسیاری از سبک های مختلف هنرهای رزمی تسلط دارند و وقتی همه آنها را کنار هم قرار می دهند، آنها را به تماشای تماشایی تبدیل می کند.

بنابراین در اینجا زمینه‌های اساسی وجود دارد که می‌خواهید روی توسعه تمرکز کنید. برای جنبه ایستادن در مبارزه باید حداقل در یکی از این سبک ها تجربه کسب کنید، کیک بوکسینگ، موی تای، کاراته، کونگ فو. من شخصا معتقدم که اگر می‌خواهید یک مبارز خوب باشید، کیک بوکسینگ یا موی تای برای طرف بوکس بهتر است زیرا این سبک‌ها به شما آموزش می‌دهند که از مشت‌هایتان بیشتر از مشت زدن استفاده کنید و این می‌تواند در رینگ مفید باشد.

تا آنجایی که در مبارزه مبارزه باید به جودو، آمبو، زمین کشتی جوجوتسو برزیلی و همچنین جیو جیتسو بسیار محبوب و معتبر یا کشتی جودو جوجوتسو نگاه کنید.

هنگامی که یک روتین را ایجاد کردید و شروع به دیدن نتایج کردید، بهترین راه برای حفظ برتری خود در MMA این است که چقدر به تمرینات خود توجه می کنید و چقدر به تغذیه خود اهمیت می دهید. اینها برای هر جنگنده MMA ضروری هستند. شما می‌توانید مهارت‌ها را داشته باشید، اما اگر تغذیه را ندارید، شانس با شماست.