تایلر وید سریع ، یانکی ها را به بازی کارت وحشی AL می برد


چند ثانیه پس از رسیدن بوی قوی به اولین پایه تک نفره که از انتهای نهم در بازی بالا آمد ، تایلر وید از پله های حفاری یانکی ها بالا رفت.

وقت رفتن به سر کار بود.

وید با عجله به سمت اودور رفت و از سرعت و نبوغ خود برای حرکت در اطراف پایگاه ها استفاده کرد تا در نهایت یک بر صفر پیروز شود در مقابل ری ها که کارت وحشی یانکی ها را روز یکشنبه به برانکس بردند.

آرون جادج که تنها رانندگی می کرد ، گفت: “هیچ کس نمی تواند این کار را انجام دهد.”

هنگامی که وود برای اولین بار تصاحب کرد ، به جاش فلمینگ باتری چپ های راست فکر می کرد ، که سریعاً مایک زونینو را تصحیح ، سوار و دستگیر کرد-این امر دزدیدن پایگاه را دشوارتر می کند. بنابراین هنگامی که گلیبر تورس با یک پرواز عمیق وارد مسیر هشدار در زمین شد ، وید به پایگاه اول بازگشت تا علامت گذاری کند و با خیال راحت به مکان دوم بازگردد.

آنتونی ریزو دنبال شد و در یک ورزشگاه صف کشید. وید به رده سوم صعود کرد و قبل از اینکه فیل نوین ، بازیکن پایه سوم ، نقطه توقف را به ثمر برساند ، گل می زد. رندی آروزارنا ، مدافع راست ، قبل از اینکه وید ضربه سوم را بکشد ، توپ را بلند کرد و با یک ضربه بیرون ، نوین خطر اعزام وید را نداشت.

تایلر وید
عکس AP

سرانجام دقایقی بعد ، هنگامی که داور مسیر Andrew Kittredge را قطع کرد ، یک کاربر فرصت پیدا کرد. وید در حال رابطه بود و توسط دزد دوم براندون لو ، که ریکروش را جمع آوری کرد ، خیلی دیر انداخت.

وید گفت: “ذهن من یک پرش کننده خوب بود.” “اینفیلد وارد شد

راننده کبوتر با خیال راحت فرار کرد ، و سپس برای جشن با قاضی ، که در حیاط سازماندهی شده بود ، رفت.

داور گفت: “او بخش بزرگی از این تیم بود.” “او به شما یک واحد سرعت ، توانایی پرش ، قرار دادن توپ در بازی را می دهد ، او می تواند در پنج موقعیت مختلف بازی کند. وقتی چنین آدمی دارید ، می توانید از نیمکت بیرون بیایید و یک پایه را بدزدید ، وارد شوید و کوتاه بیایید ، سوم بازی کنید ، دوم بازی کنید ، بیرون بازی کنید – این چیزی است که شما به یک تیم نیاز دارید تا مخلوط شود. ”

دیدگاهتان را بنویسید