تاریخ رای گیری برای غیبت زودهنگام در ایالت نیویورک را از دست ندهید


در پی مشارکت بی سابقه در این کشور در انتخابات سال گذشته ، گزارش جدیدی از مرکز دادگستری برنان نشان داد که 49 ایالت بیش از 425 لایحه برای محدود کردن دسترسی به رای گیری ارائه کرده اند. نیویورک یکی از آنها بود.

برای اولین بار ، رای دهندگان باید بیش از یک هفته زودتر از انتخابات قبلی درخواست رای غیابی کنند. بر اساس قانون جدیدی که بهار سال گذشته به تصویب قانونگذار رسید ، شوراهای انتخابات محلی باید برای دریافت عدم حضور رای دهنده در برگه رای 15 روز قبل از انتخابات. رای دهندگان یکبار می توانستند اداره پست درخواست های آنها حداکثر یک هفته قبل از روز انتخابات

این مدت پایان می یابد دوشنبه ، 18 اکتبر شوراهای انتخاباتی درخواست های غایبی برای انتخابات عمومی که در 2 نوامبر برگزار می شود دریافت می کنند.

این قانون نیویورک را در بین هفت ایالت که برای کاهش زمان درخواست رای دهندگان برای تصویب قوانین تصویب کرده اند ، قرار می دهد. ایالت های دیگر عبارتند از آلاباما ، آرکانزاس ، جورجیا ، آیووا ، کنتاکی و اوکلاهما.

قانون جدید غیبت با تعدادی از اصلاحات انتخاباتی دیگر که توسط قانونگذار از زمان پیوستن دموکرات ها به سنای ایالتی در سال 2019 وضع شده است ، متفاوت است. این تغییرات شامل ایجاد رای گیری زودهنگام ، ثبت نام خودکار رای دهندگان و تجدید حقوق رای دهندگان در رای گیری می شود. گذشته.. حبس و دو طرح آتی انتخاباتی برای ایجاد ثبت نام رای دهندگان در یک روز و یک سیستم رای غیابی بدون توجیه ، که همه وکلا از آن به عنوان گام هایی برای گسترش دسترسی به رای گیری یاد کردند.

سناتور ایالتی زلنور میری ، رئیس کمیته انتخابات و حامی قانونی که دوره غیبت را کوتاه می کند ، گفت که این تغییر با هدف حمایت از رای دهندگان – و نه مجازات آنها – انجام شده است.

“در سال 2020 ، کمیته انتخابات تقریباً 35000 رأی غایب را یک روز قبل از انتخابات فرستاد ، و این امر باعث شد که رای دهندگان به موقع آنها را دریافت نکنند. ما فکر می کنیم این قانون جدید با ارائه یک بازه زمانی واقع بینانه به BOE برای پردازش واقعی برنامه ها و بیرون آوردن آرا از طریق صندوق ، دسترسی به برگه های رای غایب را محدود و محدود نمی کند. “

وی افزود: “ما در تلاش هستیم موانع رای گیری را برطرف کنیم و اگر بدانیم این قانون این هدف را برآورده نمی کند ، مطمئناً دوباره از آن بازدید خواهیم کرد.”

در اینجا اگر می خواهید رای گیری غیابی درخواست کنید ، باید بدانید.

چگونه می توانم رأی غیابی درخواست کنم؟

شما می توانید از طریق درگاه آنلاین شهر ، نامه ، پست الکترونیکی یا فکس درخواست رأی غایب کنید. نکته اصلی این است که اطمینان حاصل شود که برنامه تا دوشنبه 18 اکتبر دریافت می شود. اگر به دلیل همه گیری مداوم COVID-19 گزارش می دهید ، کادر “بیماری موقتی” را در برنامه خود علامت بزنید.

آیا راهی برای تأیید وجود درخواست شورای انتخابی وجود دارد؟

شما باید بتوانید از رای دهنده غایب دیدن کنید تا مطمئن شوید که درخواست پذیرفته شده است. BOE اعلام می کند که به روزرسانی سیستم 24 ساعت طول می کشد و 72 ساعت طول می کشد تا برنامه را به سیستم وارد کنید.

چه اتفاقی می افتد پس از تکمیل و ارسال رأی غیابی خود؟

ردیاب رأی دهنده غایب باید دوباره به شما بگوید چه زمانی BOE رأی را دریافت می کند. رأی های غایب باید حداکثر تا روز انتخابات 2 نوامبر مهر شده و تا 9 نوامبر به BOE و یا برای بلیط های نظامی خارج از کشور ، در 15 نوامبر تحویل داده شود. شما همچنین می توانید یک رأی غایب را در هر مکانی برای اولین رای گیری یا در دفتر انتخابات ارسال کنید.

من فکر می کنم ممکن است فراموش کرده ام که سوگند خود را امضا کنم. آیا رای من محاسبه می شود؟

اگر بلافاصله هنگامی که BOE با شما تماس می گیرد برای اصلاح رأی خود پاسخ دهید ، این امر باید صادق باشد. قانونگذار به اصطلاح فرآیند درمانی را تصویب کرده است ، که بر اساس آن BOE باید در صورت دریافت رای با خطاهای قابل تصحیح با رای دهنده تماس بگیرد. فرایند پخت کامل در اینجا به تفصیل شرح داده شده است.

هنوز تصمیم نگرفتم آخرین مهلت درخواست برای رای گیری غایب چقدر است؟

شما می توانید در تاریخ 1 نوامبر شخصاً در دفتر BOE درخواست رأی غیابی کنید. اما مجدداً ، کسانی که درخواست رای گیری غیابی به صورت آنلاین یا پست دارند ، باید اطمینان حاصل کنند که درخواست آنها توسط BOE تا 18 اکتبر دریافت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید