بینش محصول – بسته‌های بازیابی لوکس و لوکس تمرین Insanity توضیح داده شده است

شما اطلاعات تجاری را دیده اید. شما ویدیوهای YouTube را تماشا کرده اید. شما از دوستان شنیده اید. تمرین INSANITY Shaun T بسیار شدید است. شما را در گودالی از عرق خود خشک می کند. این نوعی برنامه است که تفنگداران دریایی، ورزشکاران سه گانه مرد آهنین، علاقه مندان به تناسب اندام و دیوانه ها را به چالش می کشد. با این حال، علی‌رغم همه هشدارها، شما با چالش روبرو شده‌اید و تصمیم گرفته‌اید که به این چالش بپردازید. شما حاضرید به Shaun T 60 روز فرصت دهید، او را جرأت کنید تا بدترین کار خود را انجام دهد و ببینید که آیا هنوز در پایان آن ایستاده اید یا خیر.

عالی

اما آیا این کافی نیست؟ وقف یک چالش 60 روزه به نام INSANITY مطمئناً کافی است، درست است؟ چرا آن را حتی بیشتر فشار دهید؟ چرا روی بسته INSANITY Deluxe یا بسته Recovery Deluxe او سرمایه گذاری کنید؟ این بسته‌های افزوده شده درباره چیست و آیا ارزش خرید دارند؟

همش بستگی دارد. INSANITY برای اکثر مردم طراحی نشده است. بسته لوکس او حتی بیشتر. INSANITY شما را به مرز هل می دهد. تمرینات گنجانده شده در پکیج لوکس او شما را به سمت آن سوق می دهد. چه شما قبلاً INSANITY را تمام کرده باشید و بخواهید یک دور دیگر را با تمرینات سخت‌تر انجام دهید، یا از هذیان‌هایی در مورد هسته سخت‌تر خود رنج می‌برید و فکر می‌کنید می‌توانید بهترین‌های Shaun T را روی چانه بگیرید و همچنان لبخند بزنید، پس بسته لوکس او این است. برای شما. این شامل کیت اصلی INSANITY است، و با 3 دی وی دی جدید ارائه می شود که به طور خاص طراحی شده اند تا شما را حتی بیشتر جلو ببرند. «تمرینات ورزشی اینتروال MAX» به دلیلی کلمه «max» را با حروف بزرگ نوشته شده است. «شکم دیوانه» آمادگی شدید هسته شان تی را فراتر از آن چیزی که ممکن به نظر می‌رسد، می‌برد، در حالی که «تمرین با وزن بالاتنه» با پرتاب وزنه‌های آزاد به روال‌هایی که قبلاً ویرانگر هستند، همه سطوح را می‌شکند.

“بسته بازیابی لوکس” چه می شود؟ ساده. بسته اصلی INSANITY، به علاوه 3 دی وی دی ذکر شده در بالا، و سپس فرمول نتایج و بازیابی حرفه ای P90X برای دو ماه ارزش دارد. هنگامی که یک ساعت را صرف خرد کردن، انفجار و کشتن خود کردید، ممکن است وسوسه شوید که به سادگی در آنجا دراز بکشید و کاری انجام ندهید. هدر دادن این فرصت برای دریافت مواد مغذی کلیدی برای افزایش عملکرد، نتایج و انرژی. شاید بعد از چنین تمرین شدیدی نتوانید یک وعده غذایی سالم تهیه کنید. شاید شما در حال فرار هستید در هر صورت، همه ورزشکاران جدی می دانند که تغذیه به اندازه خود ورزش مهم است، و اگر این ذهنیت بالغ را به اشتراک بگذارید، ارزش محافظت از نتایج INSANITY خود را با اطمینان از داشتن تغذیه مناسب و سطوح انرژی برای ادامه دادن به خودتان درک خواهید کرد. آن 60 روز به جای سقوط یا شکست خطرناک.

INSANITY یک تمرین افراطی است، هیچ چیزی در مورد آن وجود ندارد. Shaun T بلافاصله بیرون می آید و به شما می گوید قبل از اقدام با پزشک خود مشورت کنید. اما اگر می‌خواهید تجربه نهایی INSANITY را تجربه کنید، اگر می‌خواهید خود را از همه محدودیت‌ها عبور دهید، تا واقعاً ببینید چقدر می‌توانید عمیق بگردید و چقدر انعطاف‌پذیری، قدرت و استحکام ذهنی دارید، پکیج INSANITY Deluxe برای شما مناسب است. و اگر می خواهید در این چالش هوشمندانه عمل کنید؟ شما مطمئن خواهید شد که تغذیه و انرژی لازم برای پشتیبان گیری از آن را دارید و به سراغ بسته ریکاوری دلوکس بروید.

به یاد داشته باشید: اگر ارزش انجام دادن را دارد، ارزش انجام درست را دارد.