«بینشان» به سریال مخفی شبکه سه تبدیل شده است.


به گزارش رجانیوز، پخش سریال «بینشان» به کارگردانی راما قویدل از دهه دوم محرم از شبکه سه سیما آغاز می شود.

سریال بنشان به نویسندگی آزیتا ایرایی و مهدی حمزه به کارگردانی راما قویدل و تهیه کنندگی مرتضی رزاق کریمی در هفته های آینده در بیش از 30 قسمت از شبکه سه سیما پخش می شود.

همچنین لوگوی این سریال که توسط حامد تلخابی طراحی شده است نیز فاش شده است.

در تعریف عنوان و داستان این سریال بیان کرده اند که برای حقیقت و حقیقت شهرت آسان است زندگی را باید به دست آورد

این سریال در لوکیشن های مختلفی ضبط می شود. در تهران و بخشی از سریال با توجه به حال و هوای ماجرا در کربلا جلوی دوربین می رود.

یکی از ویژگی های نامحسوس علاوه بر امور و پرداخت ها وجود بازیگران جوان در کنار بازیگران مسن تر است. به خصوص چهره های معروف سریال های تلویزیونی.

پرویز فلاحی پور، نیوشا ضیغمی، قاسم زارع، مجید واشقانی، مریم کاویانی، سعید زارعی، نسرین نکیسا، ملک سراج، توماج دانش بهزادی، رضا مولایی، نیلوفر پارسا، پویان گنجی، امیر سفیری، مهری الآقا، مریم الآقا. زارع، سینا قاسمی و رضا ایرانمنش، اتابک نادری با مقدمه هلن نقیلو، امیررضا زرین بخش با اکبر رحمتی، کاظم هژیرآزاد، مهدی فقیه، سوسن مقصودلو و به همراه هنرمندان عزاسان آمدی، عاص، محمدصادق آنموسی ملک و بنیانگذاران آنها.

مجید واشقانی در نقش مسعود که از خانواده ای نسبتاً ثروتمند است. قصد دارد با ریحانه با بازی نیلوفر پارسا که از خانواده ای فرهنگی و خواهر دوست و همکلاسی مسعود در دانشگاه است ازدواج کند. و یک درام عاشقانه بین این دو نفر در “بین سان” وجود دارد.