بیل کازبی احساس می کند که R. کلی در محاکمه قاچاق جنسی “در قطار” است


به گفته نماینده کمدین تازه منتشر شده ، بیل کازبی احساس می کند که R. کلی در محاکمه قاچاق جنسی خود “در قطار” بوده است که روز دوشنبه با تمام نه اتهام علیه او به پایان رسید.

به گفته سخنگویش ، اندرو وایت ، کازبی معتقد است که خواننده و ترانه سرا “منقرض شده است” و “در طول محاکمه این ماه” استراحت نمی کند. “

وایات افکار کازبی را در مصاحبه سه شنبه شب با The Post به اشتراک گذاشت ، جایی که مامور گفت R. کلی هرگز در برابر نودمین خط دفاعی تیم R&B فرصت نداشته است.

ویات گفت: “صحبت از رابرت گرفته شد.” حقوق اساسی وی به شدت نقض شده است. من هیچ جا را نمی شناسم اما در ایالات متحده می توان از سند برای پیگرد شخصی استفاده کرد. “

وایت گفت: “هیچ کس برای او سخت نجنگید” و وکلای او “به او آسیبی نرساندند.”

به گفته سخنگوی وی ، بیل کازبی معتقد است که R. کلی از دادگاه قاچاق جنسی “عصبانی” شده است.
استفان یانگ |

“او همچنین منابع مالی یا فنی نداشت. او باید از دادگاه درخواست پشتیبانی می کرد. وی نمایندگی بهتری خواهد داشت. “

“این مردی است که آهنگ” من معتقدم می توانم پرواز کنم “را هنگامی که شایعاتی در مورد دختران جوان وجود داشت ، ساخت. این آهنگ در هر عروسی و در هر کلیسایی پخش می شد. داشت با لیدی گاگا موسیقی می ساخت! ”گفت وایت.

کلی ، 54 ساله ، به دلیل بدرفتاری با زنان و کودکان به مدت ده ها سال به اتهاماتی از جمله نژادپرستی و نقض قانون مان ، که انتقال افراد را در تمام خطوط دولتی به منظور غیرقانونی ممنوع می کند ، محکوم شد.

وی در ماه مه آینده به 10 سال زندان محکوم می شود.

R. Kelly در تمام نه اتهامی که این هفته در این دادگاه مطرح شده است مجرم شناخته شد.
R. Kelly در تمام نه اتهامی که این هفته در دادگاه وی مطرح شده بود مجرم شناخته شد.
EPA / TANNEN MAURY

در همین حال ، کازبی به دلیل تجاوز جنسی به آندریا کنستاند در آوریل 2018 محکوم شد. اما 84 ساله 2.5 سال در زندان بود تا اینکه حکمش ناگهان در ماه ژوئیه لغو شد و او آزاد شد.

دادگاه عالی پنسیلوانیا دریافت که وکیل منطقه در سال 2005 با کازبی توافق محرمانه کرد که در صورت رعایت اقدامات خود تحت تعقیب قرار نمی گیرد.

دادگاه در ماه ژوئیه حکم داد که DA جدید متعهد به آن توافق شفاهی است.

دیدگاهتان را بنویسید