بیل فیلیپس

ویلیام ناتانیل فیلیپس یا بیل فیلیپس نویسنده آمریکایی کتاب “بدن برای زندگی: 12 هفته تا قدرت ذهنی و بدنی” است. او همچنین “Eating For Life” را نوشت و زمانی سردبیر مجله Muscle Media و مدیر عامل سابق شرکت مکمل های غذایی EAS بود. او همچنین با برادرش شاون تبلیغاتی به نام «بدن کار» ساخت. در ژوئن 2010، او آخرین نشریه خود را با نام «تحول: ذهنیتی که نیاز دارید، بدنی که می‌خواهید، زندگی‌ای که لیاقتش را دارید» منتشر کرد. فیلیپس، متولد سپتامبر 1964، در گلدن، کلرادو بزرگ شد، جایی که با مادر و پدرش، بیل و سوزان، خواهر شلی و برادر شاون زندگی می کرد. فیلیپس بدنسازی را در سال 1982 آغاز کرد و در سال 1983 به کالیفرنیای جنوبی نقل مکان کرد و در باشگاه گلدز در ساحل ونیز تمرین کرد. پس از ناکامی در تبدیل شدن به یک بدنساز، در سال 1985 به کلرادو بازگشت و در دوره های آموزشی در دنور در دانشگاه کلرادو شرکت کرد.

رشته های اصلی تحصیل او فیزیولوژی ورزشی و تغذیه ورزشی بود. سپس کار نویسندگی خود را آغاز کرد. در نوامبر 2005 با امی نولن ازدواج کرد. در سال 1985 او یک خبرنامه کوچک به نام Mile High Publishing ایجاد کرد که نحوه استفاده از استروئیدهای آنابولیک را به بدنسازان آموزش می داد. این خبرنامه در گاراژ والدین او ایجاد شد و در ابتدا “به روز رسانی مرجع آنابولیک” نام داشت. فیلیپس در سال 1991 همکاری با دانشمندان و پزشکان را برای بهبود محصولات تغذیه ای مرتبط با عملکرد برای ورزشکاران آغاز کرد. در سال 1992 او از خانه والدین خود نقل مکان کرد و نام خبرنامه خود را به Muscle Media 2000 تغییر داد. در سال 1996 فیلیپس EAS یا Experimental and Applied Sciences را خریداری کرد. او بسیاری از محصولات شرکت را از طریق Muscle Media 2000 تبلیغ کرد و در نهایت در خط مقدم صنعت مکمل های غذایی قرار گرفت.

اما در سال 1997، فیلیپس نه تنها نام نشریه را به مجله Muscle Media تغییر داد، بلکه قالب آن را نیز تغییر داد که منجر به شکست مجله شد. در سال 1996 او سهام خود را در EAS فروخت و تنها بر حرفه نویسندگی خود تمرکز کرد. او در سال 1999 کتاب خود را با عنوان “بدن برای زندگی” منتشر کرد که 3.5 میلیون نسخه از آن به 24 زبان به فروش رفت. یو اس ای تودی این کتاب را یکی از 15 کتاب پرفروش دهه معرفی کرد. فیلیپس در سال 1999 جایزه Newnans Own George را برای کار برجسته با EAS دریافت کرد. در ژانویه 2000، از سوی اتاق بازرگانی جوان ایالات متحده، او به عنوان یکی از 10 جوان برجسته آمریکایی انتخاب شد. در سال 2002، فیلیپس به حمل مشعل المپیک برای بازی های المپیک زمستانی در سراسر ایالات متحده کمک کرد و 2 میلیون دلار به بنیاد Make-A-Wish اهدا کرد.