بیلی ایلیش در این برنامه از قوانین سقط جنین تگزاس انتقاد کردبیلی ایلیش قانونگذاران تگزاس را که فکر می کند بد هستند ، گیج می کند.

خواننده “خوشبخت تر از همیشه” قوانین تگزاس را در مورد سقط جنین در کنسرت روز شنبه در آستین مورد انتقاد قرار داد و گفت که “از پیرمردها خسته و خسته است” و او مسئول این قانون است. ماه گذشته محدود و م effectiveثر بود.

“Bad Guy” 19 ساله که در نمایشگاه مرزی شهر آستین اجرا می کرد ، به قانون احضار شد – این قانون از 1 سپتامبر به اجرا درآمد و اکثر سقط جنین را ممنوع کرد – با انگشت وسط خود “st” ، قبل از اعلام “من بدن ، انتخاب من f-king ، “ایلیش دیده می شود می گوید تشویق حضار در کلیپی که روز شنبه در توییتر منتشر شد

“وقتی آنها این قانون را وضع کردند ، من نمی خواستم نمایش را انجام دهم. بنابراین ، چون می خواستم این پادشاه را مجازات کنم که اجازه دهد در اینجا اتفاق بیفتد ، “آهنگ” Bad Guy “Eilish دیده می شود می گوید تشویق حضار در کلیپی که روز شنبه در توییتر منتشر شد. “اما بعد به یاد آوردم که شما قربانی f -king هستید ، که سزاوار همه چیز در جهان هستید. و ما باید به آنها بگوییم f -k بپوشند! ”

ایلیش در جلوی صحنه یک صفحه ویدیویی با تصاویری که خواستار “ممنوعیت بدن ما” هستند ، اعلام کرد.

ایلیش پیشتر در یک پست اینستاگرامی در مورد محدودیت سقط جنین در ماه گذشته صحبت کرده بود.

به گفته ایندیپندنت ، که نژادپرستی بخشی از تصویر است ، او می نویسد: “این برای من دردآور است که بسیاری از مردان در مورد حقوق زنان در این مورد صحبت نمی کنند.” در مورد قوانین سقط جنین در تگزاس ، شما ممکن است بخشی از مسئله. ”

قانون جدید تگزاس – که زنان را از سقط جنین پس از تشخیص ضربان قلب جنین منع می کند و به شهروندان اجازه می دهد از پزشکانی که به خاتمه بارداری کمک می کنند شکایت کنند – با شکایت مقامات بایدن در روز جمعه مواجه شد. ماه گذشته ، یک پزشک تگزاسی ، آلن برد ، اولین فردی بود که هزینه سقط جنین را پرداخت و متهم به نقض قانون جدید شد.دیدگاهتان را بنویسید