بیسکویت آران دو شکلاتی و گندم سیاه – داستان های آشپزخانه سبز


یادداشت: ما دستور اصلی آران را در اینجا قرار داده ایم، اما با تعویض تخم مرغ ها با 6 قاشق غذاخوری آکوافابا (که قبل از اضافه کردن شکر هم زدیم) آن را گیاهی کردیم. روغن نارگیل به جای کره. شکر کمتری هم مصرف کردیم (3/4 فنجان).

1. فر را با دمای 375 درجه فارنهایت گرم کنید. دو ورقه پخت را با کاغذ کره ای بپوشانید. دانه های رازیانه را در هاون و هاون یا آسیاب قهوه تمیز به صورت پودر خرد کنید.

2. یک چهارم قابلمه متوسط ​​را با آب پر کنید و روی حرارت متوسط ​​رو به بالا بگذارید تا بجوشد. در یک کاسه بزرگ ضد حرارت، رازیانه را با 7 اونس (200 گرم) شکلات، کره و کره بادام ترکیب کنید و روی آب در حال جوش قرار دهید. هم بزنید تا شکلات کاملا آب شود سپس از روی حرارت بردارید. حرارت باقیمانده به ذوب شدن شکلات ادامه خواهد داد.

3. در کاسه یک میکسر مجهز به ضمیمه همزن، تخم مرغ ها، شکر قهوه ای و وانیل را با هم مخلوط کنید و با سرعت زیاد هم بزنید تا تخم مرغ ها رنگ پریده و خیلی غلیظ شوند، حدود 5 دقیقه. شکلات ذوب شده را داخل آن بریزید و با سرعت متوسط ​​هم بزنید تا غلیظ شود، حدود 1 دقیقه.
4. در یک کاسه کوچک، آرد گندم سیاه، پودر کاکائو، جوش شیرین و نمک را مخلوط کنید. این را با قاشق داخل مخلوط بریزید. 1 1/2 قاشق غذاخوری خمیر را روی هر ورقه پخت قرار دهید و بین آنها 2 اینچ فاصله بگذارید. 1 اونس (25 گرم) تکه های کوچک شکلات باقیمانده را به آرامی روی هر کوکی فشار دهید.
5. به مدت 8 تا 9 دقیقه بپزید، تا زمانی که لبه های بیسکویت ها ترد شده اما لبه ها نرم شوند. مواظب باش زیاد نپزد. ممکن است کمی ضعیف به نظر برسد، اما در هنگام خنک شدن نگه می دارد. به مدت 10 دقیقه یا تا زمانی که بتوانید شیرینی ها را بدون خرد شدن خرد کنید، در تابه خنک کنید. آنها به مدت 3 روز در یک ظرف در بسته نگهداری می شوند.

© 2021 توسط آران گویوآگا. برگرفته از Cannelle et Vanille Bakes Simple: روشی جدید برای پخت بدون گلوتن توسط کتابهای Sasquatch.