بیایید با بهترین فیلرهای موجود در بازار آشنا شویم.


در دبیرستان به فنلاند مهاجرت کرد

پرکننده های پوستی چین و چروک های صورت را کاهش داده و حجم و طراوت صورت را باز می گرداند.

وقتی پیر می شود صورت به طور طبیعی چربی زیر پوستی را از دست می دهد در نتیجه ماهیچه های اسفنکتر به پوست می چسبند به این ترتیب لبخند و پای کلاغی به وضوح قابل مشاهده است.

پوست صورت کمی کشیده شده و خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. این کار باعث کاهش حجم صورت می شود.از دیگر عواملی که روی صورت تاثیر می گذارد می توان به قرار گرفتن در معرض نور خورشید، وراثت و سبک زندگی اشاره کرد.

پرکننده های موجود در بازار
پرکننده های موجود در بازار

پرکننده های پوستی می توانند:

  • لب ها را حجیم کند
  • خطوط کم عمق
  • چروک های صاف روی صورت
  • اسکارها را از بین ببرید
  • صورت را متقارن کنید
  • اندازه را کاهش دهید یا حلقه چشم را بردارید

پرکننده های پوستی برای افرادی که علائم پیری زودرس دارند یا می خواهند صورت خود را زیبا کنند مفید است.

کاری که فیلرهای پوستی نمی توانند انجام دهند

برای برخی افراد، جراحی مانند لیفت صورت، لیفت ابرو یا لیفت چشم ممکن است بهترین گزینه باشد. درمان های غیر تهاجمی جوانسازی مانند پرکننده های بافت نرم نتایج مشابهی را نمی توان به دست آورد. اما ممکن است برای کسی که انجامش آسان است بهترین گزینه باشد. قیمت پایین تر نسبت به جراحی و زمان نقاهت کوتاه مهم است که به یاد داشته باشید که پرکننده های پوستی درمان های موقتی برای چین و چروک صورت هستند. و برای نتایج بلند مدت شما باید هر چند ماه یکبار فیلرهای جدید تزریق کنید.

انواع فیلرهای پوست

محصولات ایمن دارای تاییدیه FDA و CE اروپا هستند، از جمله محصولات حاوی اسید هیالورونیک. پلی متیل متاکریلات پلی ال-لاکتیک اسید هیدروکسی آپاتیت کلسیم یا چربی بدن یک متخصص پزشکی ابتدا با شما مشورت خواهد کرد. و از نتایجی که فرد می خواهد به دست آورد مناسب ترین روش را بر اساس نوع پوست، سن و عوامل دیگر توصیه می کند.

اسید هیالورونیک

اسید هیالورونیک جزء طبیعی بافت همبند پوست است. ایمنی و اثربخشی اسید هیالورونیک آن را به نوعی پرکننده پوستی تبدیل می کند که معمولاً در روش های زیبایی صورت استفاده می شود. تزریق اسید هیالورونیک می تواند خطوط ریز و چین و چروک را صاف کرده و حجم را به پوست بازگرداند.

اسید هیالورونیک
اسید هیالورونیک

تفاوت بین محصولات حاوی اسید هیالورونیک مربوط به اندازه ذرات طراحی شده برای مقابله با عمق چین و چروک است: ذرات کوچکتر برای چین و چروک های عمیق. و ذرات بزرگ برای چین و چروک های عمیق

هیدروکسی آپاتیت کلسیم

هیدروکسی آپاتیت کلسیم چین و چروک های عمیق و پیری پوست را درمان می کند این محصول می تواند به پزشکان کمک کند تا خط فک را برجسته و متعادل کرده و حجم را در داخل و اطراف گونه ها بازگردانند. کلسیم هیدروکسی آپاتیت معمولاً بین 1 تا 3 سال عمر می کند.

پلی متیل متاکریلات (PMMA)

این پرکننده از میکروسفرهای معلق در ژل حاوی کلاژن تشکیل شده است. این ژل فورا حجمی ایجاد می کند که پوست را بلند می کند و چین و چروک و جای زخم را صاف می کند. میکروسفرها در موقعیت قرار گرفته اند و پشتیبانی ساختاری برای ظاهری صاف تر پوست را فراهم می کنند.

پلی ال-لاکتیک اسید

این فیلر برای درمان ضایعات شدید صورت در عفونت HIV ساخته شده است. این فیلر در حال حاضر دارای تاییدیه FDA و CE برای ویژگی های ضد پیری صورت است. عمر مفید این محصول تقریباً 2 سال است.

چربی انسان

پزشک ممکن است چربی را از بدن فرد جمع آوری کرده و به قسمت های مختلف تزریق کند. از صورت برای افزایش حجم صورت چروک های عمیق را پر کنید و صاف کردن خطوط کم عمق استفاده از چربی بیشتر از سایر روش های تزریق طول می کشد. زیرا چربی قبل از تزریق چربی باید لیپوساکشن شود. تزریق چربی از نظر مدت زمان کاملاً غیرقابل پیش بینی است و از بیمار به بیمار و محل تزریق متفاوت است.

بهترین فیلر موجود در بازار

فیلرهای مختلفی از برندهای مختلف وجود دارد. در بازاری که مردم را گیج می کند در عین حال، برخی از برندهای شناخته شده نیز وجود دارند و محصولات با کیفیت بهتری ارائه می دهند. از جمله این برندها می توان به Juvabex و Juviderm اشاره کرد که به ترتیب از بهترین فیلرهای موجود در بازار محسوب می شوند.

پرکننده های پوستی جوباکس

پرکننده های پوستی جوباکس
پرکننده های پوستی جوباکس

فیلرهای پوستی جوباکس ساخت شرکت Rosepharma سوئیس از جمله پرکننده های با کیفیت و درجه یک در بازار هستند. این محصولات همواره مورد توجه مردم بوده اند. به دلیل کیفیت و کارایی بالا. و به دلیل پیوند متقابل اسید هیالورونیک بنابراین ماندگاری بیشتری نسبت به پرکننده های پوستی مشابه دارد.

فیلرهای پوستی Jubax از اسید هیالورونیک مصنوعی ساخته شده اند که با استفاده از فناوری تخمیر باکتریایی تولید می شود.

برای تعیین فرمولاسیون این پرکننده ها از فناوری اتصال متقابل استفاده می شود. و پیوندهای عرضی با حجم بالا ساختار تک فازی را در حالت ژل مانند تشکیل می دهند.

برخی از ویژگی های کلیدی فیلر جوباکس عبارتند از:

  • آسانسور بسیار خوب
  • جوانسازی بیولوژیکی پوست (حجمی + آبرسانی)

این دو مزیت به دلیل فرمول منحصر به فرد جوباکس است که وزن های مولکولی مختلف هیالورونیک اسید را ترکیب می کند.

برخی از مزایای دیگر فیلرهای صورت Jubax عبارتند از:

  • بهینه سازی یکپارچگی بافت های پوست
  • نتایج طبیعی می دهد

یکی از مهم ترین عوامل در تزریق فیلرهای پوستی سرنگ می باشد، روسپارما از سرنگ های مخصوص جوباکس استفاده می کند و در بسته بندی محصول بسته بندی می کند.

پرکننده های پوستی
پرکننده های پوستی

روسپارما به ترتیب پنج نوع فیلر جوباکس تولید می کند که برای حجیم کردن لب ها، از بین بردن جای زخم، رفع چین و چروک های سطحی، رفع چین و چروک های عمیق و حجم دادن به قسمت های مختلف بدن استفاده می شود. از چهره ها به ترتیب

پرکننده های پوست Juviderm

Juviderm یک پرکننده پوست است که حاوی اسید هیالورونیک است. محصولات متنوعی در خانواده Juviderm وجود دارد که همه آنها برای کمک به افراد برای برگرداندن علائم پیری صورت استفاده می شوند.هر محصول Juviderm حاوی غلظت ها و غلظت های مختلف اسید هیالورونیک است. و این محصولات مختلف برای هدف قرار دادن مشکلات خاص در هنگام تزریق در نواحی و اعماق مختلف طراحی شده اند.پرکننده های Juviderm قوام ژل مانندی دارند.

Juviderm با افزودن حجم به بافت های صورت از طریق ماده فعال خود عمل می کند. هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی است که در بدن انسان یافت می شود و با افزایش سن، تولید بافت همبند را تحریک می کند که پوست را حجیم می کند (کلاژن). تولید اسید هیالورونیک و کلاژن کاهش می یابد. این باعث افزایش افتادگی و چین و چروک صورت می شود.

در طول روش تزریق، پزشک، دستیار پزشک یا پرستار شما معمولا از یک خودکار برای علامت گذاری ناحیه تحت درمان استفاده می کنند. سپس پزشک ژوویدرم را به ناحیه مورد نظر تزریق می کند. آنها همچنین به آرامی منطقه را ماساژ می دهند تا توزیع یکنواخت و کاهش احتمال تورم را تضمین کنند. کل عمل معمولاً حدود 15 تا 60 دقیقه طول می کشد و این زمان بستگی به ناحیه تحت درمان دارد.

Juviderm حاوی لیدوکائین برای تسکین درد خفیف است. این ماده هر گونه درد یا ناراحتی را کاهش می دهد. که در طول درمان احساس می کنید و به سرعت ناپدید می شوند

منبع: https://zhoabex.ir/

تقویم اندروید فارسی