بیانیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد


گروه سیاسی رویال نیوز: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای جنایات جدید رژیم صهیونیستی علیه فلسطین مظلوم و حملات وحشیانه به نوار غزه را به شدت محکوم کرد. اشتباه محاسباتی صهیونیست ها را عامل آتش ضد اسلامی فلسطین می دانند. مسیر فروپاشی رژیم و غصب

در بخشی از بیانیه سپاه آمده است: جنایت جدید رژیم جعلی صهیونیستی. نژاد پرست و نسبت به نوار غزه ساده لوح است. جمعه گذشته با یک حمله نظامی و ترور در سایه یکی از فرماندهان نیروی ضد اسلامی فلسطین آغاز شد. باز هم حمایت آمریکا و دیگر دولت های غیرانسانی فاش شد. جنایت و تجاوز صهیونیست ها و حامیان منطقه ای و غیرمنطقه ای آنها را رد می کند.

این بیانیه حمله اخیر صهیونیست ها را یک خطای محاسباتی و اقدامی برای آزمایش قدرت، زمان و کیفیت پاسخ مقاومت در صورت جنگ تمام عیار با فلسطین مظلومان دانسته، تصریح کرد: وجود ندارد. شک کن که جنایات گسترده ای که در ماه محرم انجام شد منجر به خودکشی و حمله به ده ها مسلمان ظالم و بی دفاع فلسطینی به دست ایزدی ها شده است. تسلیت به این رژیم و حامیان آنها.

بیانیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی حملات اخیر صهیونیست ها به غزه، ادامه جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان مظلوم است. در نتیجه تسلیم شدن برخی دولت های عربی در برابر استکبار و استکبار رژیم در عادی سازی روابط با غصب و سلطه آل. رژیم گدس و گفت: سازش و عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم های جعلی و جلادان صهیونیست نه تنها امنیت صهیونیست ها را تضمین می کند. بلکه برای افزایش ظرفیت اسلام ستیزی و ضد صهیونیسم در بین ملت های مسلمان. و مثل آتش گدازه بر سر صاحب سرزمین های فلسطینی فرود خواهد آمد

این بیانیه تاکید بر حمایت همه جانبه امت اسلامی است. مخصوصا ایران بزرگ برای استراتژی آزادسازی شهر مقدس و فلسطین و تشکیل کشور فلسطین با مشارکت فلسطینی ها و نیاز به حمایت و یک مجمع بین المللی برای حقوق فلسطینیان. بیان کرده اند که انتظار می رود که سازمان ها، مجامع و نهادهای بین المللی حقوق بشر با بي سر و صدا بيرون آمدن و عدم ارتكاب جنايات صهيونيست ها در داخل برای استیفای حقوق فلسطینیان و مجازات اشغالگران و مواجهه با بی تفاوتی این صحنه. او از دست زدن به این جنایات غیرقابل انکار که مایه شرمساری جامعه بشری به شمار می رود و پاکسازی آنها را پرهیز خواهد کرد.

در پایان بیانیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شدت محکوم کرد جنایات فجیع رژیم صهیونیستی در حمله وحشیانه به غزه و ترور فرمانده و مجاهد دلیر و شریف فلسطین و جنبش جهاد اسلامی که خالد منصور و تیسیر الجباری را فدا کردند. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از انتفاضه و مقاومت مقدس فلسطین گفت: شکی نیست که فلسطینی های مظلوم و مجاهدان و مبارزان فلسطینی با کمک قرآن به نام «فاستقم کما امرتا وامن تابا معک و والا تغاوا ۚ إنح بما تاامالون باصیر» عزم و اراده در مقاومت و ایستادگی در برابر صاحب. قوی تر شوید و قدرت و قدرت بیشتری داشته باشید. مسیر غلبه بر رژیم آپارتاید صهیونیستی و آزادی های قدس شریف و سرزمین مقدس فلسطین هموارتر خواهد شد و نویدبخش طلوع حذف غده های سرطانی اسرائیل از جغرافیای جهان اسلام خواهد بود.