بیانیه توضیحی و تحلیلی جامعه ایثارگران در واکنش به وقاحت اخیر میرحسین موسوی.


جمعیت بزازان انقلاب اسلامی در واکنش به گستاخی های میرحسین موسوی بیانیه ای صادر کرد و از قوه قضائیه و شورای عالی امنیت ملی کشور خواست تا به آرمان انقلاب، پاسدار سردار سرفراز شهید حمدانی ظلم و توهین کنند. مجریان قانون و حامیان اصلی آنها نباید ساکت بمانند.

به گزارش رجانیوز، جامعه پیشکسوتان انقلاب اسلامی در واکنش به گستاخی میرحسین، موسوی با صدور بیانیه ای به تشریح و تحلیل آن پرداخت و اعلام کرد: نظام انقلابی جمهوری اسلامی در طول دوران و دهه های انقلاب، لایه هایی از انقلاب را به واقعیت تبدیل کرده است. توانایی بالقوه امام راحل و مقام معظم رهبری بر اساس وقایع سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، منطقه ای و بین المللی راهکارهایی را مبتنی بر اندیشه ناب اسلامی ارائه می کنند. و اینگونه بود که انقلاب اسلامی تجربه کمی در اداره حکومت داشت. بر خلاف ماهیت استکباری قدرت های شرقی و غربی. نه تنها نباید از آرمان های آنها دور شد. بلکه به منظور نابودی انقلاب و چرخاندن پدیده جمهوری اسلامی همانطور که گفته شد، دشمن را متحد نابود کنند. بیش از هفته ها، ماه ها و چند سال طول نمی کشد تا به یک پدیده دائمی، پایدار و قدرتمند تبدیل شود، تا جایی که انقلاب نوپا را در اولین روز خود نگه دارد. اکنون پشتوانه جبهه مقاومت، جهان اسلام و نقش آفرینان معادلات منطقه ای و جهانی است.

در ادامه این بیانیه بیان شده است که تاسیس فروشگاه اندیشه استراتژیک صهیونیستی و سازمان های امنیتی و اطلاعاتی دشمن برای مهار این انرژی متراکم. آنها را از استثمار مردم و جریانات در کشورهای شناخته شده آگاه کنید.

این جمعیت با استناد به سخنان تکان دهنده مقام معظم رهبری تحت عنوان «درس های عاشورا» در سخنرانی خرداد 1375، سوابق سلطنت را بر اساس تحلیل عاشورا و اینکه آیا رهبر اسلام در 50 سال پس از پیامبر بوده است، نشان می دهد. ) فساد اموی می تواند بر جامعه اسلامی مسلط شود و فاجعه بزرگی ایجاد کند که استخوان کربلا را بسوزاند و جهان را از اصول مکاتب اسلامی منحرف کند. در جامعه ما به ده سال یا کمتر کاهش خواهد یافت.

وی با یادآوری اینکه وقایع 27 تیر 1357 و به دنبال آن وقایع فتنه در سال 1367 نشان از آگاهی از این گونه انحرافات در خواص و نمایندگی های نظام پس از رحلت امام داشت، در سال 68 در جریان دوده افزود: آنچه منتشر شد. در چند روز اخیر به عنوان بیانیه میرحسین موسوی، یک حرکت تهاجمی شخصی، احساسی و غیرارادی نبود. بلکه نتیجه یک تصمیم کلی و به روز است. و این اشتباه است که از یک منظر به آن نگاه کنیم. شاهد کنونی نهضت اعتراف یکی از نظریه پردازان جنبش فتنه 88 و حلقه کیان است که در نامه ای تحقیرآمیز خطاب به مقام معظم رهبری با افتخار ظهور چنین حرکتی را نتیجه 30 ساله دانسته است. رویداد

انجمن ایثارگران انقلاب اسلامی هم اکنون نیز بر آن تاکید دارد برخلاف تحلیل ضعیف یا مغرضانه برخی افراد. این سطح از استکبار را نباید به تصمیم گیری فردی تقلیل داد، معتقد بود: رژیم در سال های پس از پیروزی انقلاب، طیفی از جاسوسان غربی، متجاوزان را به صحنه می برد. سکولارها به گونه ای سازماندهی می کنند که منافقین، گروهک ها به جنگ و تحریک قائم مقام بعد از رحلت امام (ره) در پناه تهدید و تحریم می پردازند. یک نظام انقلابی دیگر با لیبرال دموکراسی آمریکا مطابقت دارد. و غرب صهیونیستی را تشکیل داد و با انحلال و از بین بردن ارکان اقتدار نظام را به کمال رساند. استفاده از پروژه برای فتح سنگرها با سنگرهای عمیق نافرمانی مدنی و فشار از پایین و مذاکره از بالا در دولت هفتم و هشتم حرکتی است که خزانه راهبردی برای فروپاشی نظام طراحی کرده است. اگرچه از سرگیری کودتا توسط یلتسین برای سرنگونی رژیم و تحمل بار سنگین حادثه برج های دوقلو با هدف نگه داشتن آمریکایی ها در مرزهای شرقی و غربی کشورمان، این صرفاً برای برآوردن نیازهای رژیم صهیونیستی لیبرال نبود.

در این سخنرانی بر تحلیل عمیق مقام معظم رهبری از سرسختی بنیانگذاران، افراد و احزاب گوش به فرمان این جریان براندازی و قرارگاه های کنار جاده ای تاکید شد. در پشت پرده شرم با رحمت و فضل الهی و غل و غل و غصه تصمیم می نمایاند. وی با بهانه تقلب در انتخابات 88، فتنه گران را برای علامت گذاری اصل انقلاب برشمرد.

در ادامه این بیانیه آمده است: برکسی پوشیده نیست که نیروهای امنیتی و انقلابیون مدافع مبانی و ارزش های امام و رهبری به هیچ دلیلی به وظیفه فتنه انگیز خود عمل نمی کنند. تحريك حاصله و همچنان گاه با كشيدن شعله ها و گاه پنهان شدن در زير خاكستر و ادامه انجام حركات آشكار و پنهان است.

کانون جانبازان انقلاب اسلامی با توجه به انتشار بیانیه در اکثر مصوبات ضمن ابراز خرسندی از واکنش علنی و عمیق، در این توصیف تاکید کرد: قوه قضاییه و شورای عالی امنیت ملی این کشور. اقدام شخصی اما برخاسته از منظر دادستان و پاسداری از میراث ماندگار امام، رسیدگی قضایی و حقوقی و در ظلم و اهانتی که در این نامه ننگین به آرمان انقلاب پیش می آید.سردار سرفراز حرم شهید پاسدار حمدانی کمترین نقص در اجرای قانون شهروندان و حامیان فعلی نباید از خود راضی باشند.

همچنین در این بیانیه آمده است که جبهه سیاسی، تشکل ها و متحدان آن معتقد به انقلاب هستند که پدیده جهاد را جدی بگیرند. حقیقت اندیشه های امام راحل در نور و وصیت نامه ایشان مانند منشور مرحله دوم مقام معظم رهبری و تأکیدات و بیانات ایشان نباید تبیین شود. با گذشت زمان و فراز و نشیب ها او را به محاق بیاورند

بر جایگاه رفیع رسانه ملی تاکید کنید. وزارت ارشاد هنرها و افراد دیگر مرتبط در زمینه هنر همچنین وظایف انقلابی امام جمعه و هیئت ها و نهادهای مذهبی در نقل وقایع خاص را انجام می دهد. فراخوان گروه جانبازان به جهاد تبیینی برای آشکار شدن چهره افراد و این فتنه و نفاق و دخل و تصرف فرصت مغتنمی را برای حرکت هماهنگ قوای سه گانه فراهم می کند. نقش تصمیم گیری استراتژیک و برخورد با میل مردم به خشکاندن ریشه یاس و بدبینی ناشی از فضای مجازی می تواند بسیار موثر باشد.

جامعه پیشکسوتان انقلاب اسلامی ضمن تجدید عهد با آرمان های مقدس انقلاب اسلامی و ائمه اطهار انقلابی معتقدند که حاکمیت دولتمرد سابق به ویژه در دوران ریاست جمهوری یازدهم و دوازدهم به طور جدی محاکمه عادلانه و انقلابی آنها بخشی از اعمال حقوقی کشور است. به جای درس و باید الگویی برای همه دولت ها باشد.