بوریتوس خروس چیلی بی تجربه فریزر


چون آن است از قبلً مداوم ردیابی کرده ام، مادرم منصفانه آشپز باور نکردنی است. او می رود همه وقت ویدیوهایی به همین دلیل آنچه در داخل آشپزخانه دقیق می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید دقیق می تنبل برای من می روم می فرستد. چند قبلی ماه پیش، او می رود فیلمی به همین دلیل محل اقامت سازی اش برای من می روم فرستاد بوریتو خروس مفید. مبتلا به فلفل، فلفل، سیب زمینی، ریکایتو، سالسا را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک بود. به محض اینکه برای بررسی آن قرار است انداختم، می دانستم کدام ممکن است نیاز به آن قرار است را برای خودم خیلی خودم را انتخاب کنید و انتخاب کنید {وبلاگ} بازهم دوباره راه اندازی کنم.

من می روم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تونی منصفانه بعدازظهر منصفانه دسته عظیم دقیق کردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتوانستیم باقیمانده هفته را ببلعیم در نتیجه آنها خواهند شد فوق العاده خارق العاده بوده اند. آنها خواهند شد فقطً در داخل یخچال حفظ می شوند، را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی در میان آنها خواهند شد را منجمد کردیم به همان اندازه بتوانیم آنها خواهند شد را برای منصفانه ناهار هر دو شام آرام بیرون از در بیاوریم. {امیدوارم} جایگزین دقیق کردنش را داشته باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر دقیق کردید، تذکر شخصی را به یاد داشته باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اصل وعده های غذایی {امتیاز} دهید!

بوریتو مرغ تند در بشقاب با آووکادو و سس تند

داروها اجباری در داخل بوریتوی خروس مفید

برای این بوریتو خروس پرخطر، سس ریکایتو خوش ذوق، خروس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیب زمینی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقدار قابل توجهی تاپینگ خوش ذوق پیدا خواهید کرد. در داخل همین جا یک چیز است کدام ممکن است توصیه می شود:

 • برای recaito: سیر، پیاز زرد، فلفل زرشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی تجربه، گشنیز، هالاپینو را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل بی تجربه مکعبی. نظر های اصولاً با توجه به آنچه در داخل {زیر} ممکن است وجود داشته باشد!
 • برای خروسخروس با بیرون چربی ها (هر دو بوقلمون آسیاب شده نیز کارآمد است)، زیره، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل.
 • برای تولید سیب زمینی: سیب زمینی طلایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پودر سیر.
 • افزونه های خوش ذوق: سالسا هر دو انچیلاداهای {مورد علاقه} ممکن است داشته باشید (اصل العمل سس انچیلادا من می روم همین جا باور نکردنی است!) به اضافه چسبناک دانش شده {مورد علاقه} ممکن است داشته باشید.
 • تورتیلا به اندازه گیری بوریتوبه سادگی می توانید به همین دلیل تورتیلاهای ذرت، تورتیلاهای گندم رادیکال هر دو نان با بیرون گلوتن بیشترین استفاده را ببرید.

برای بوریتو مرغ سالم دوباره در تابه بپزید

ریکایتو {چیست}؟

Recaito، خواهد شد شناخته شده به عنوان sofrito شناخته می تواند، منصفانه الهام پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز عادی پورتوریکویی است تخصصی ایجاد می کند یک تعداد زیادی از اصل العمل های مختلف مشابه سوپ، خورش، را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای برنج استفاده بیشتر از می تواند. این معمولاً مختلط به همین دلیل گیاهانی مشابه گشنیز، سیر، فلفل بی تجربه را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور معمول است گوجه فرنگی معاصر است، با این وجود {در این} اصل پخت خروس مفید، من می روم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مادرم آن قرار است را همراه خود سیر، پیاز، فلفل بی تجربه را انتخاب کنید و انتخاب کنید زرشکی، گشنیز، ژالاپنوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل بی تجربه دقیق می کنیم. . خیلی مثبت.

بوریتو خروس {یخ زده} شخصی را شخصی شده کنید

به همین دلیل آنجایی کدام ممکن است تولید بوریتو خروس مفید فوق العاده ساده است، {برای شخصی سازی} نیز باور نکردنی هستند! در داخل همین جا یک چیز است کدام ممکن است من می روم می توانم واقع مفید کنم:

 • آنها خواهند شد را وگان بررسی کنید: به جای آن بیشترین استفاده را ببرید خروس هر دو بوقلمون چرخ کرده، منصفانه قوطی لوبیا سیاه به آن قرار است اضافه کنید! به ساده منصفانه قوطی لوبیا سیاه آبکش شده را بعد به همین دلیل پختن مجدد اضافه کنید.
 • منصفانه انتخاب صبحانه دقیق کنید: برای منصفانه صبحانه بوریتوی خوش ذوق می توانید کمی فقط تخم خروس را همراه خود ریکوتو هم بزنید.
 • با بیرون لبنیات بروید: به سادگی چسبناک را {حذف} کنید هر دو به همین دلیل چسبناک با بیرون لبنیات {مورد علاقه} شخصی بیشترین استفاده را ببرید.

بوریتو مرغ خانگی را روی تخته خاکستری باز کنید

ترفندهایی برای دقیق کردن بوریتو

 1. به همین دلیل منصفانه تورتیلا کمی فقط خوب و دنج بیشترین استفاده را ببرید. این باعث می تواند به سادگی غلت بخورند به همان اندازه به همین دلیل هم کنار نشوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دو بشکنند. می توانید در گذشته به همین دلیل مونتاژ آن قرار است را به مدت زمان 10-20 ثانیه در داخل مایکروویو خوب و دنج کنید.
 2. پر {نکن}. مطمئن شوید که ترکیبی خروس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیب زمینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود 3 قاشق غذاخوری چسبناک رنده شده را روی {هر} تورتیلا به طور مساوی قطع کنید.
 3. “تک را انتخاب کنید و انتخاب کنید رول” را دنبال کردن کنید. یکی از بهترین ترفند برای بوریتو رازیانه! به ساده به خاطر داشته باشید که انتهای آن قرار است را درون آن قرار است قرار دهید، سپس بوریتو را بپیچید.

راه به بوریتو خروس خودساخته را فریز کنیم

 • منجمد می تواندفقط {هر} بوریتو را به صورت به صورت جداگانه در داخل پلاستیک بپیچید، سپس در داخل فویل حلبی بپیچید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل فریزر قرار دهید. بوریتوها به همان اندازه 3 ماه به خوبی در داخل فریزر حفظ می شوند.
 • برای مناسب و معقول کردنبوریتوی خروس را به همین دلیل فویل حلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیسه پلاستیکی بیرون کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید 2 به همان اندازه 3 {دقیقه} در داخل مایکروویو قرار دهید به همان اندازه سوزان شود. اینجا است!

بوریتو مرغ فریزر مناسب در بشقاب

تاکو، انچیلادا را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوریتو اصولاً

تمام اصل العمل های تاکو، انچیلادا را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوریتو را به همین دلیل همین جا بدست آمده کنید!

{امیدوارم} ممکن است داشته باشید هم درست مثل ما عاشق بوریتوی خروس شیلی بی تجربه مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید فریزر ما باشید! اگر آن قرار است را دقیق کردید، حتما در داخل {زیر} تذکر بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اصل وعده های غذایی {امتیاز} دهید. ایکس!

بوریتوس خروس چیلی بی تجربه فریزر

منصفانه بوریتو خروس پرخطر فقط خوش ذوق کدام ممکن است مملو به همین دلیل {سبزیجات}، پروتئین، سیب زمینی پرخطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمی فقط سالسا را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک است. فیلینگ این اصل پخت سرراست را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید بوریتو خروس را به ساده در داخل منصفانه تابه دقیق کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوریتوهای اضافه شده را فریز کنید به همان اندازه برای هفته های بلند مدت به همین دلیل شام های به زودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پر اوقات خوبی داشته باشید!

 • برای ترکیبی ریکایتو:
 • 1
  قاشق سوپخوری
  روغن زیتون
 • 3
  میخک
  سیر ریز ریز شده
 • ½
  فنجان
  پیاز زرد را خیلی ریز دانش کنید
 • ½
  فنجان
  فلفل بی تجربه شیرینی ریز دانش شده
 • ½
  فنجان
  فلفل دلمه ای زرشکی ریز دانش شده
 • ½
  فنجان
  گشنیز خیلی ریز دانش شده
 • 1
  Jalapeno، مات شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریز دانش شده است
 • 1
  (4.5 {اونس}) فلفل بی تجربه را می توان دانش کرد
 • برای خروس:
 • 1
  پری
  خروس چرخ کرده با بیرون چربی ها (هر دو بوقلمون) 93%
 • 2
  قاشق های نوزاد
  زیره آسیاب شده
 • ½
  قاشق نوزاد
  نمک
 • فلفل سیاه معاصر آسیاب شده
 • برای تولید سیب زمینی:
 • 1-2
  قاشق های عظیم
  روغن زیتون
 • 2 ½
  عینک
  تاس های سیب زمینی طلایی (اینچ به تاس بریده شده)
 • ½
  قاشق نوزاد
  پودر سیر
 • شرکت ها اضافه شده:
 • ½
  فنجان
  سس هر دو انچیلادا {مورد علاقه} ممکن است داشته باشید
 • 1 ½
  فنجان
  ترکیبی چسبناک مکزیکی رنده شده (هر دو {هر} سبک چسبناک رنده شده ای کدام ممکن است دوست خوب دارید)
 • برای تولید بوریتو:
 • 8
  تورتیلا به اندازه گیری بوریتو (روال، گندم رادیکال هر دو با بیرون گلوتن)

 1. ابتدا ترکیبی ریکایتو را کنار هم قرار دادن کنید: روغن زیتون را به حداقل یک تابه هر دو قابلمه عظیم اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی حرارت {متوسط} ​​قرار دهید. سیر، پیاز دانش شده، حبه های فلفل بی تجربه را انتخاب کنید و انتخاب کنید زرشکی، گشنیز، هالاپینو را انتخاب کنید و انتخاب کنید حبه های فلفل بی تجربه را اضافه کنید. به مدت زمان 5 {دقیقه} هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است پیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل لوس شوند تفت دهید.

 2. سپس خروس چرخ کرده را به یکسان تابه اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوشت را کنار کنید. ترکیبی ریسیتو البته است همراه خود خروس ترکیبی می تواند و این همان چیزی است که که ممکن است! زیره، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل بپاشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بپزید به همان اندازه خروس فقط پخته شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون نیست صورتی نشود. ترکیبی را به حداقل یک کاسه عظیم منتقل کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن قرار است را جدا بگذارید.

 3. در داخل یکسان ماهیتابه هر دو قابلمه، منصفانه قاشق غذاخوری روغن زیتون، سیب زمینی دانش شده، پودر سیر، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل را اضافه کنید. به مدت زمان 10 {دقیقه} بپزید، به طور معمول است هم بزنید به همان اندازه سیب زمینی ها اسپرسو ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوس شوند. ممکن است علاوه بر این اجباری باشد یا نباشد سیب زمینی ها را همراه خود منصفانه درگاه بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید/هر دو منصفانه قاشق غذاخوری آب اضافه کنید به همان اندازه نسوزند. بعد به همین دلیل پخته شدن سیب زمینی ها می توانید آن قرار است ها را به همین دلیل روی حرارت بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدا بگذارید.

 4. برای انباشت بوریتو، اطمینان داشته باشید کدام ممکن است منصفانه تورتیلا کمی فقط خوب و دنج دارید. رول شدن را آرام تر می تنبل. می توانید در گذشته به همین دلیل مونتاژ آن قرار است را به مدت زمان 10-20 ثانیه در داخل مایکروویو خوب و دنج کنید. تورتیلاهای خوب و دنج را بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیبی خروس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیب زمینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود 3 قاشق غذاخوری چسبناک رنده شده را روی {هر} تورتیلا به طور مساوی قطع کنید. سپس در داخل {هر} کدام 1 قاشق غذاخوری انچیلادا هر دو سالسا بپاشید. در نهایت به پایان می رسد، سپس منصفانه بوریتو بپیچید.

 5. برای مناسب و معقول حفظ: روی ورقه پخت در داخل فر همراه خود دمای 350 سطح فارنهایت به مدت زمان 5 به همان اندازه 10 {دقیقه} یا فقط در داخل مایکروویو به مدت زمان منصفانه هر دو 2 {دقیقه} قرار دهید. اگر نیاز دارید به همین دلیل بیرون از در کمی فقط ترد شود، روغن زیتون را در داخل ماهیتابه اسپری کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی حرارت {متوسط} ​​قرار دهید. سمت درز بوریتوها را چند قبلی {دقیقه} در جهت زیرین قرار دهید به همان اندازه اسپرسو ای طلایی شود، سپس نیمه آخر را برگردانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپرسو ای کنید. همراه خود ماست یونانی، سالسا، آووکادو هر دو سس پرخطر سرو می تواند. 8 بوریتو دقیق می تنبل. قانون فریزر در داخل نظر ها آمده است.

این بوریتوها فریزر دوست خوب هستند. فقط {هر} بوریتو را به صورت به صورت جداگانه در داخل پلاستیک بپیچید، سپس در داخل فویل حلبی بپیچید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل فریزر قرار دهید. برای مناسب و معقول کردن مجدد، فویل را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلاستیک را بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل مایکروویو قرار دهید به همان اندازه خوب و دنج شود، حدود 2 به همان اندازه 3 {دقیقه}.

خبره

{سهام}: 8 وعده

اندازه گیری سرو: 1 بوریتو (همراه خود افزودنی + 1 تورتیلای غیرمعمول به اندازه گیری بوریتو)

انرژی: 434 انرژی

چربی ها: 16.4 خوب و دنج

چربی ها های اشباع شده: 6.9 خوب و دنج

کربوهیدرات ها: 44.1 خوب و دنج

ابتدایی: 28.2 خوب و دنج

قند: 3.9 خوب و دنج

پروتئین: 26.5 خوب و دنج

اصل وعده های غذایی: Monique Falls // آشپزخانه جاه طلب | تصاویر: بخور {عشق} بخور

این پست در داخل ابتدا در داخل 21 سپتامبر 2020 آشکار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل 28 مارس 2022 بازنشر شد.