به مهمانی شام AK خوش آمدید


به AK DINNER PARTY خوش آمدید، مجموعه ای سرگرم کننده یک ماهه که در آن ما به شما الهام می دهیم که با ما یک دستور پخت بپزید! هر زمان که از جامعه AK می‌پرسیم که می‌خواهند چه چیز بیشتری ببینند، دستور العمل‌های شام معمولاً محبوب‌ترین پاسخ هستند. برای بازگشت به آشپزخانه و پختن یک شام مقوی و خوشمزه چه راهی بهتر از انجام آن در کنار تیم AK و صدها غذای دیگر وجود دارد؟!

همه سر میز شام AK جا دارند.

ایمیل خود را در زیر وارد کنید و ما به محض اینکه دستور پخت را دریافت کردید برای شما ارسال می کنیم چهارشنبه 2 بهمن + یادآوری در مورد هدیه.

کوفته مرغ زنجبیلی در ماهیتابه

در اینجا نحوه کار آن آمده است:

 1. دستورالعمل: در اولین چهارشنبه هر ماه، یک دستور غذای مورد علاقه ی خوانندگان برای شام آشپزخانه جاه طلبانه را برای تهیه آن ماه به اشتراک می گذاریم، و چند ماه از جامعه AK در رسانه های اجتماعی برای انتخاب نظرسنجی می کنیم! شما می‌توانید به ما بپیوندید و دستور غذای شام را در هر زمان (و هر چند بار) در طول آن ماه درست کنید، و ما راه‌های زیادی برای سفارشی کردن آن بر اساس سلیقه + نیازهای غذایی شما به اشتراک می‌گذاریم.
 2. اشتراک گذاری: هنگامی که آن را ساختید، دو راه برای به اشتراک گذاشتن خلقت خود دارید:
  • در وبلاگ: نظر بدهید و دستور غذا را در پست وبلاگ با هشتگ #AKDinnerParty به اضافه نام و ایمیل خود ارزیابی کنید (بنابراین بدانیم که شما آن را درست کردید!) و/یا
  • در شبکه های اجتماعی: عکسی از خلقت خود را در شبکه اجتماعی از طریق اینستاگرام (استوری یا در فید) یا در گروه فیس بوک ما با هشتگ #AKDinnerParty به اشتراک بگذارید
 3. هدیه: ما یک خواننده خوش شانس AK را انتخاب می کنیم که دستور پخت خود را در وبلاگ و/یا در رسانه های اجتماعی در پایان ماه به اشتراک گذاشته است. آن شخص یک کارت هدیه 100 دلاری به آمازون خواهد برد. هر گزینه (در وبلاگ یا اجتماعی) برای اشتراک‌گذاری به‌عنوان یک ورودی محسوب می‌شود، بنابراین با خیال راحت وارد هر دو راه شوید!
 4. مهمانی: در اواسط ماه، یک آشپزی سرگرم‌کننده خواهیم داشت که در آن مونیک یا یکی از اعضای تیم AK شام را در استوری‌های اینستاگرام یا لایو اینستاگرام می‌پزد. تاریخ از طریق ایمیل اعلام خواهد شد تا بتوانید پیگیری کنید!

تاریخ های کلیدی

 • چهارشنبه 2 بهمن: دستور غذای فوریه را در صندوق پستی خود دریافت خواهید کرد! در این تاریخ، می توانید شروع به پخت و پز کنید و عکس های دستور پخت خود را در شبکه های اجتماعی و وبلاگ به اشتراک بگذارید.
 • یکشنبه 27 فوریه: آخرین روز برای ارسال عکس های دستور پخت خود در شبکه های اجتماعی و وبلاگ.
 • دوشنبه 28 فوریه: برندگان جایزه انتخاب شدند، از طریق ایمیل مطلع شدند و در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شدند.
 • چهارشنبه دوم اسفند: دستور پخت شام مارس اعلام شد!

پس بدهیم

هر ماه یک موسسه خیریه را انتخاب می کنیم که در آن 100 دلار به عنوان راهی برای گسترش عشق و انجام کارهای خیر در این مدت اهدا می کنیم. خیریه این ماه Digs with Dignity است، یک سازمان مستقر در شیکاگو که اثاثیه و کالاهای خانگی اهدایی و استفاده شده را جمع آوری می کند تا خانه هایی را برای افراد و خانواده هایی که از بی خانمانی خارج می شوند طراحی و تجهیز کند.

آنها با مددکاران اجتماعی محلی کار می کنند تا با خانواده ها ارتباط برقرار کنند و فضاهایی را برای آنها ایجاد کنند که واقعاً احساس خانه کنند، همه اینها در حالی است که کالاهای خانگی را از محل دفن زباله دور نگه می دارند! این کمک مالی به تیم کمک می کند تا بتواند در سال جاری به افراد و خانواده های بیشتری خدمت کرده و خانه هایی را فراهم کند.

اگر می‌خواهید در این ماه در حمایت از Digs with Dignity به ما بپیوندید، در اینجا درباره اهدای بودجه، زمان و موارد دیگر بیشتر بدانید!

به مهمانی بپیوندید

برای پیوستن به مهمانی و آشپزی آماده اید؟ ایمیل خود را در زیر وارد کنید و ما دستور غذا را به محض اینکه در ابتدای ماه کاهش یافت + یک یادآوری در مورد هدایا برای شما ارسال خواهیم کرد. بیا انجامش بدیم!