به دنبال افزایش موارد COVID-19 ‘علاءالدین’ فعالیت های بیشتری را متوقف می کند


تولید برادوی “علاءالدین” در چند روز آینده پس از آزمایش موارد مثبت کارکنان و اعضای بازیگران در موارد پیشرفته COVID-19 ، لغو می شود.

نمایشگاه هایی که از اول اکتبر تا 10 اکتبر برنامه ریزی شده بود لغو شد ، و رویداد بعدی 12 اکتبر برنامه ریزی شده است ، تهیه کنندگان برنامه بیانیه ای را در توییتر خود منتشر کردند.

بازگشایی “علاءالدین” روز سه شنبه یک روز قبل از بسته شدن نمایش در روز چهارشنبه به دنبال کشف چندین مورد COVID-19 در شرکت ادامه یافت. پس از دو دور آزمایش ، کارکنان و کارکنان ، نمایش روز پنجشنبه مجدداً آغاز شد و روز جمعه اعلام شد که دوباره بسته می شود.

در بیانیه ای آمده است: “علاءالدین” در توییتر نوشت: “ما برای ناامیدی و ناراحتی ناشی از دارندگان بلیط عذرخواهی می کنیم ، اما اطمینان دارم که تماشاگران موافقت می کنند که ایمنی باید کاتالیزوری برای بازگشت به برادوی باشد.” تمام بلیط های نمایش لغو شده مسترد می شود.

مشکلات باز شدن علاءالدین موانع تولید را پس از بازگشت طولانی مدت به برادوی در هفته های اخیر نشان می دهد. اگرچه “علاءالدین” اولین تولید برادوی بود که به دلیل بیماری کرونا تعطیل شد ، اما چندین محصول خارج از برادوی تحت تأثیر موارد پیشرونده قرار گرفتند. به گفته نیویورک تایمز ، پیشخدمت زن کارت خود را قبل از باز شدن آزمایش کرد ، اما “او توانست با استفاده از این آزمایش بقیه بازیگران را خوب ببیند و سپس به خواندن ادامه دهد.”

انجمن بازرگانی لیگ برادوی همچنین اعلام کرده است که شرایط واکسیناسیون فعلی برای مخاطبان ، مشترکین ، کارکنان و کارکنان تا پایان سال برقرار خواهد بود.

“صاحبان و مجریان همه 41 سالن تئاتر برادوی در شهر نیویورک همچنان در سراسر نمایش تا پایان سال به واکسیناسیون برای اعضای تماشاگر و همچنین نوازندگان ، کارکنان پشت صحنه و کارکنان تئاتر ادامه خواهند داد. همچنین ماسک برای تماشاگران در داخل سالن مورد نیاز است ، به غیر از خوردن یا آشامیدن فعال در مکانهای خاص. ”

مخاطبان زیر 12 سال که نمی توانند واکسینه شوند ، باید آزمایش PCR منفی COVID-19 توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی را ظرف 72 ساعت از شروع مداخله یا یک آزمایش اضطراری COVID-19 انجام دهند. از شروع فعالیت

لیگ اعلام کرده است که شرایط نمایشگاه 2022 را در ماه دسامبر بررسی خواهد کرد.

رئیس کتی هوچول گفت شیوع “علاءالدین” اهمیت واکسیناسیون را نشان می دهد.

“تنها پاسخ این است که بسیاری از افرادی که واکسینه شده اند و افرادی که در معرض نمایش هستند واکسینه شده اند ، افرادی که در مهمانی ها واکسینه شده اند ، هنگامی که دو یا سه ساعت روی صندلی می نشینند و در نهایت از یک فعالیت شخصی لذت می برند احساس اطمینان کنند. هوچول روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری گفت:

دیدگاهتان را بنویسید