به دست آوردن تناسب اندام برای تنیس با تمرینات فوم غلتکی

برای تنیس‌بازانی که می‌خواهند تناسب اندام خود را برای تنیس به دست آورند، فوم غلتک‌ها یکی از بهترین ابزارها برای رسیدن شما به آن جا هستند. فوم نورد یک تکنیک عالی برای بهبود عملکرد شما به عنوان یک تنیس باز است. تمرینات فوم رول ارزان ترین و جایگزین برای افزایش سطح انرژی و کمک به بهبود تناسب اندام شما هستند.

فوم غلتک مخروطی استوانه ای از فوم مقاوم است که به راحتی بین بدنه و کف قرار می گیرد. بازیکنان تنیس می توانند بدن خود را روی فوم غلتک قرار دهند و از وزن بدن خود برای غلتیدن به جلو و عقب استفاده کنند. این موقعیت به عضلات و بافت های زیرین فشار وارد می کند که به نوبه خود تنش عضلانی را آزاد می کند.

چرا بازیکنان تنیس باید از فوم غلتک استفاده کنند؟

در طول تمرین تنیس تنیس، تمرین تنیس و مسابقات بدن از بسیاری جهات به چالش کشیده می شود. برای همه بازیکنان، توسعه و حفظ یک عضله سالم و دامنه حرکتی مفصل مهم است. سفتی عضلانی می‌تواند دامنه حرکت را محدود کند و حرکت دادن مفصل دشوار و دردناک شود. محدودیت مفاصل بر بازخورد عصبی به سیستم عصبی مرکزی تأثیر می گذارد. هنگامی که کارایی عصبی-عضلانی به خطر بیفتد می تواند خطرات استفاده بیش از حد بافت، خستگی، الگوهای حرکتی معیوب را به همراه داشته باشد که می تواند حرکت، انعطاف پذیری و آمادگی کلی تنیس شما را مختل کند.

تمرینات منظم فوم رولینگ می تواند به کاهش تنش در سیستم میوفاشیال (عضله و فاسیا) کمک کند. به بازگرداندن عضلات به طول اولیه کمک می کند. فشار را از مفاصل دور می کند و از آسیب دیدگی جلوگیری می کند و به بازیکنان در دستیابی به سطح آمادگی مطلوب برای تنیس کمک می کند.

مزایای انجام تمرینات فوم غلتکی

بهبود در سطح سلولی: بهبود گردش خون با ورزش منظم فوم رولینگ، باعث تبادل بسیار بهتر مواد مغذی و مواد زائد در سطح سلولی می شود.

پیشگیری از آسیب های رایج: یکی از فواید انجام روتین فوم نورد معمولی پیشگیری از آسیب های رایج است. انجام تمرینات فوم غلتکی هر روز، ماساژ و رها شدن تنش عضلانی و تجمع فاسیا در عضلات را تضمین می کند تا از هر گونه آسیب جلوگیری کند.

به کاهش تنش کمک می کند: تنش به دلایل زیادی مانند استرس، تمرین ورزشی یا وضعیت بدنی اشتباه، ضربه یا ضربه ایجاد می شود یا ممکن است به دلیل تغذیه نامناسب و هیدراتاسیون باشد. صرف چند دقیقه روی فوم غلتک روزانه می تواند به کاهش تنش در بدن یک تنیس باز کمک کند و به شما کمک می کند تا تناسب اندام بهتری برای تنیس داشته باشید، زیرا از نظر فیزیکی می توانید بیشتر از بدن خود بهره ببرید.

بهبود در انعطاف پذیری: انعطاف پذیری کلید یک روال تناسب اندام کامل است. یک تنیس باز برای به دست آوردن انعطاف پذیری نیاز به انجام حرکات کششی و تمرینات منظم دارد. تمرینات فوم نورد می تواند به کاهش سفتی عضلات کمک کند و باعث بهبود انعطاف پذیری شما شود.