بهترین نوار پروتئینی

میله های پروتئینی یک میان وعده نسبتا ارزان و مفید هستند که پروتئین خالصی معادل یک دوز شیک پروتئینی در اختیار بدن قرار می دهد.

هر رژیم عضله سازی، پیشنهاد می کند که حداقل 5 تا 6 وعده غذایی غنی از پروتئین در روز بخورید. با در نظر گرفتن ریتم روزانه یک فرد معمولی، پختن پنج وعده غذایی در روز یا حتی حمل آن به محل کار تقریبا غیرممکن است. دقیقاً به همین دلیل است که میله های پروتئینی واقعاً مفید هستند. می توانید آن را در کیف خود قرار دهید یا در دفتر خود نگهداری کنید و حدود 30 گرم پروتئین خالص به بدن شما می دهد. این همان چیزی است که شما در نهایت از یک وعده غذایی انتظار دارید، یعنی مصرف 30 گرم پروتئین.

چگونه می توانیم تعیین کنیم که بهترین میله های پروتئینی موجود در بازار کدامند؟ همانطور که برای هر محصول مکمل بدنسازی، میله های پروتئینی متنوعی وجود دارد. شما میله های پروتئینی را با پروتئین آب پنیر، ایزوله پروتئین، پروتئین کازئین و غیره خواهید یافت… اما برای اینکه بفهمیم کدام یک بهترین است باید سه عامل را با هم مقایسه کنیم: الف) قیمت ب) مقدار پروتئین کل ج) مواد اضافی و د) دکمه

پس از کمی تحقیق، من در بازار انجام داده ام. در اینجا لیستی با 5 برند محبوب آورده شده است:

1) ISS Research Oh Yeah Bars، 28 گرم پروتئین برای هر بار.

2) میله های ترد آب پنیر Optimum Nutrition، 25 گرم پروتئین آب پنیر خالص برای هر بار.

3) پریمیر نوتریشن بار پریمیر، 30 گرم پروتئین.

4) شمش های طلای لابرادا لاغر بدن، 30 گرم پروتئین.

5) میله های عضلانی بدون چربی انحرافی، 32 گرم پروتئین.

سوال اینجاست که آیا محبوب ترین ها بهترین هم هستند؟ پاسخ در این مورد مثبت است. برندهای تثبیت شده در زمینه مکمل ها محصولات با کیفیت بالایی مانند موارد ذکر شده در بالا ارائه می دهند. Optimum Nutrition یکی از برترین ها در انواع مکمل ها است. نوار پروتئین Whey Crisp فقط می تواند کیفیت بالایی داشته باشد. 25 گرم پروتئین آب پنیر خالص در هر وعده یک میان وعده عالی است. میله طلایی لابرادا بادی لابرادا یکی از خوش طعم ترین میله هاست و 30 گرم پروتئین نیز دارد.

در جستجوی بهترین نوار پروتئینی، می توانید نوارهایی را نیز پیدا کنید که حاوی 40 گرم پروتئین هستند. قند پایین چیزی است که باید روی برچسب محصول نیز بررسی کنید. قیمت این پنج بهترین میله پروتئینی بین 2.20 تا 1.50 دلار در هر وعده متفاوت است.

بنابراین، یافتن بهترین میله‌های پروتئین کار سختی نیست. اگر ترجیح می‌دهید توصیه‌های ما را رعایت کنید، قبل از انتخاب نهایی، فقط سه عامل ذکر شده در بالا را در نظر بگیرید.

آن عضلات را در حال پمپاژ نگه دارید!