بهترین روشهای جدید برای تقویت سلامت روانی شما


اگرچه این بیماری همه گیر سلامت روانی و جسمی ما را به گونه ای به چالش کشیده است که هرگز تصور نمی کردیم ، اما همه چیز نقره ای دارد. به لطف مبارزات دردناک ، مشکلات ، استرس و بیماری های دو سال گذشته ، آنها اهمیت سلامت روانی را روشن کردند. آگاهی از سلامت روان سرانجام در راس گفتگو قرار دارد و موضوع انگ دار مورد توجه قرار گرفته است. سرانجام … در نهایت ما شاهد یک حرکت جهانی در مورد چگونگی تقویت سلامت روانی خود هستیم. اگرچه این راه حل نیست ، اما گامی در جهت درست است. و با میلیون ها نفر که در نتیجه COVID-19 با مشکلات روانی دست و پنجه نرم می کنند ، شرکت ها پیشنهادات خود را افزایش داده و با محصولات نوآورانه جدیدی برای تقویت سلامت روانی شما پشتیبانی می کنند.

اگرچه این سخت ترین فصل زندگی شماست ، اما بدانید که تنها نیستید. در حقیقت ، ما همه در این امر با هم هستیم و خانواده FitOn ما اینجا هستند تا از شما حمایت کنند. چطور می پرسید؟ با بهترین روش های جدید برای تقویت سلامت روانی خود! از دستگاه های پوشیدنی ، برنامه های کاربردی ، محصولات ذهن آگاهی تا لوازم جانبی طبیعی – هرکسی چیزی برای خود پیدا می کند.

با این اوصاف ، این سلامت روان هک می شود نه مراقبت یا مشاوره پزشکی حرفه ای را جایگزین کنید. ارتباط آزاد با پزشک یا درمانگر (در حالت ایده آل با هر دو!) در واقع یکی از بهترین هک های بهداشت روانی موجود است. با این حال ، این محصولات می توانند به شما کمک کنند تا سبک زندگی را به ارمغان بیاورید و راهی برای پشتیبانی ارائه دهید! بنابراین ما تمام توقفات را کنار می گذاریم و به شما کمک می کنیم تا آنجا که ممکن است احساس خوبی داشته باشید

فناوری پوشیدنی برای سلامت روان

آپولو نورو

از نظر علمی ثابت شده است که این دستگاه لمس درمانی استرس را از بین می برد مقاومت در برابر استرس و تعادل سیستم عصبیبه بند زیبا (که می تواند روی مچ یا مچ پا بسته شود) با ارسال یک موج ملایم از ارتعاش عمل می کند ، که بدن را از حالت استرس زای دلسوزانه به حالت استراحت و هضم منتقل می کند. و این فقط ارتعاشات نیست – این فرکانسی است که از نظر علمی طراحی شده است تا بدن را به حالت تعادل برساند (در 3 دقیقه یا کمتر!) چگونه می پرسید؟ با تغییر تنوع ضربان قلب (HRV) بر اساس نیازهای خود.

از همه بهتر ، Apollo Neuro برای خواب کار می کند آ انرژی! فقط برنامه را بارگیری کنید ، یکی از هفت حالت (گزینه هایی مانند: انرژی و بیدار شدن ، استراحت و استراحت یا اجتماعی و باز) را انتخاب کنید و برای تقویت سلامت روانی خود آماده شوید.

خلیج

بهتر بخوابید ، استرس کمتری داشته باشید و سلامت روانی خود را تقویت کنید ، همه اینها به لطف یک هدست پوشیدنی از متخصصان مغز و اعصاب است. Cove یک وسیله پوشیدنی است که ارتعاشات ملایمی را در پشت گوش ایجاد می کند تا احساس آرامش ، بهبود خواب و تمرکز و بهبود جسمانی را ارتقا دهد. این روش با فعال کردن مسیر درک متقابل مغز باعث ایجاد احساس آرامش و آرامش می شود. دوبار در روز به مدت 20 دقیقه از هدست استفاده کنید و فقط در دو هفته از خواب ، استرس و خلق و خوی لذت ببرید!

حلقه اورا

تصور کنید که می دانید چقدر به خواب نیاز دارید ، آیا باید یک روز برای بهبودی یا به خطر انداختن سلامت روانی ، احساسی یا جسمی خود صرف کنید. اکنون تصور کنید که می توانید شبانه روز به همه این اطلاعات بهداشتی شخصی دسترسی داشته باشید! برای ملاقات حلقه اورا – یک حلقه پوشیدنی که فناوری حسگرهای پشتیبانی شده از تحقیقات را با یک برنامه شخصی سازی شده ترکیب می کند و دانش روزانه را برای حمایت از سلامت کلی شما ارائه می دهد. این دستگاه نظارت بر سلامت به شما این امکان را می دهد تا از آنچه در بدن شما می گذرد برای مدیریت بهتر عوامل استرس زا و حتی جلوگیری از وقوع آنها مطلع شوید. استرس کمتر و خواب بیشتر به معنی کاهش سطح کورتیزول ، تقویت بهتر و حدس درست است – راهی آسان برای تقویت سلامت روانی شما.

دستگاه هایی که سلامت روان را ارتقا می دهند

Calmi Go

آیا تا به حال احساس کرده اید که استرس و اضطراب به حدی می رسد که نمی توانید فقط نفس بکشید؟ CalmiGo اینجا برای کمک است این دستگاه جیبی تقریباً بلافاصله برای تنظیم تنفس و آرام کردن سیستم عصبی عمل می کند. این به مدیریت شرایط استرس زا کمک می کند و همه چیز را از حملات وحشت گرفته تا اضطراب و افسردگی آرام می کند. مبتنی بر علم این دستگاه برای دستیابی به استراحت در سه دقیقه ، با تنظیم تنفس ، برانگیختن بوی آرامش بخش و ایجاد تحریک چند حسی برای فعال کردن سیستم عصبی پاراسمپاتیک ، با مکانیزمی سه گانه کار می کند. در حالی که نمی تواند استرس های زندگی را از بین ببرد ، اما می تواند به شما در یافتن حس آرامش در هر کجا که هستید کمک کند.

دستگاه درمانی با چراغ قرمز Go 2.0

The Go 2.0 ، دستگاه درمانی جدید دستی با چراغ قرمز از شرکت Joovv، یک مرکز تحقیقاتی است که به عنوان یک راه طبیعی برای تقویت سلامت روانی شما عمل می کند. این ماده با نفوذ به پوست در سطح سلولی و ارسال رنگ قرمز و NIR (نزدیک به طول موج مادون قرمز) برای بهبود خواب ، تنظیم ریتم شبانه روزی ، کاهش التهاب و بهبود جریان خون عمل می کند. مطالعات حدس زدن قرار گرفتن در معرض نور قرمز حتی می تواند با استرس فصلی و افسردگی مبارزه کند. این دستگاه قابل حمل به شما امکان می دهد همه این نورهای شفابخش را در هر کجا که هستید جذب کنید.

تجهیزات جانبی

پودر تمرکز Beam Organics

برای حمایت از مغز تماس بگیرید پودر پرتو سلامت روانی خود را به صورت کاملا طبیعی تقویت کنید. با استفاده منظم ، عوامل سازگار مانند شیر شیر ، Rhodiola و Ashwagandha (مواد مغذی قوی گیاهی که به بدن ما در مقابله با عوامل استرس زا کمک می کند) حساسیت ما را نسبت به استرس کاهش می دهد و از احساس فرسودگی و اضافه بار جلوگیری می کند.

و اگر متوجه شده اید که خواب ، گوارش و خلوص روحی شما باعث ایجاد استرس می شود ، Beam شما را با افزودن نانو شاهدانه پر می کند. این ترکیب گیاهی باعث خواب و التهاب می شود و راه را برای یک ذهن شفاف و آرام باز می کند.

سوخت هوشمند مغز طبیعی Naturals B Bee Keeper

از قدرت درمانی طبیعی زنبورها برای تقویت سلامت روانی و رفاه عمومی خود استفاده کنید. در حالی که این مکمل درمانی این به عنوان یک تقویت کننده انرژی طبیعی عمل می کند (به مبارزه با مه مغزی ، خستگی و انرژی کم کمک می کند) و همچنین با در نظر گرفتن سلامت کلی طراحی شده است. چرا؟ زیرا استرس بر همه سیستم ها تأثیر می گذارد ، نه فقط بر مغز! با حمایت از سلامت مغز ، سلامت روده و عملکردهای ایمنی ، ذهن و بدن شما به خوبی برای مقابله با همه شرایط استرس زایی که تجربه می کنید ، مجهز خواهد بود. از همه بهتر ، B Smart Brain Fuel فاقد محرک است ، این بدان معناست که هیچگونه مبارزه یا واکنش پرواز ناشی از کافئین ایجاد نمی کند!

Cymbiotics ذهن طلایی

آن را به عنوان طلای مایع برای سلامت روان خود در نظر بگیرید. وقتی بدن ما فاقد مواد مغذی ضروری است که از استرس ، انرژی و خلق و خوی شما حمایت می کند ، گویی شما در شغلی جدید به صورت آماده آمادگی ظاهر شده اید! بدن ما و توانایی ما در اداره شرایطی که احساسات ما را آزمایش می کند نیز صادق است. خوشبختانه ذهن طلایی Cymbiotics به صورت علمی برای تقویت محور روده و مغز و حمایت از سیستم عصبی مرکزی تدوین شد. از همه بهتر ، مواد مغذی قوی مانند خولان دریایی ، L-theanine ، جینسنگ ، یال و rhodiola با حداکثر جذب فرموله شده و تضمین شده است که به سد خونی مغزی وارد شده و وارد سلول می شود.

ارتقاء سلامت روان در نوک انگشتان شما

برای سلامت کلی روانی و عاطفی: سلامت هاله

وقتی صحبت از بهبود سلامت روحی و روانی می شود ، برنامه Aura همه چیز دارد از طریق رفتار درمانی شناختی ، حمایت از خواب ، مدیتیشن ، موسیقی و موارد دیگر ، این برنامه همه کاره در اینجا برای پشتیبانی از تمام نیازهای سلامت روانی شما در دسترس است. به بهترین مربیان و درمانگران جهان با محتوای شخصی دسترسی پیدا کنید تا به شما در تغییر ذهن (و زندگی) کمک کند.

برای افکار منفی: Iona Mind

هنگامی که در سراشیبی افکار منفی قرار دارید ، فایل را بارگیری کنید ذهن یونا برنامه ای که تفکر شما را تغییر داده و سلامت روانی شما را تقویت می کند. این برنامه برنامه های سفارشی و پشتیبانی خودکار را با ویژگی هایی مانند معاینات روزانه ، تمرینات هدایت شده ، نظارت بر خلق و خو ، و تصورات درمانگر سفارشی ارائه می دهد. مقرون به صرفه ، مبتنی بر شواهد و متناسب با نیازهای شما است!

برای استرس و نگرانی: شادی

با خود شادی را به روز خود بیاورید برنامه کاربردیبه استرس را کاهش دهید ، انعطاف پذیری را بهبود بخشید و با فعالیتها و بازیهای پشتیبانی شده از تحقیقات بر افکار منفی غلبه کنید تا به شما در غلبه بر چالشهای زندگی به شیوه ای سرگرم کننده اما م effectiveثر کمک کند!

تسکین اضطراب: MindShift CBT

این برنامه مبتنی بر CBT از استراتژی های پشتیبانی شده علمی برای ارائه استرس و رفع اضطراب با لمس یک دکمه استفاده می کند. با ثبت تغییرات و احساسات ، اضطراب خود را ردیابی کنید ، نوع اضطرابی را که تجربه می کنید تشخیص دهید ، راهبردهای مقابله سالم را بیاموزید ، اهداف را تعیین و به اشتراک بگذارید و ابزارهای سریعی را بیابید که تسکین فوری را ارائه می دهند.

ارتقاء سلامت روانی از راه دور

سلامت روانی مغز

اگرچه آگاهی از سلامت روان در رسانه های اصلی در حال افزایش است ، اما 57 درصد از آمریکاییانی که مشکلات روانی دارند هرگز تحت درمان قرار نگرفته اند. این امر تا حدی به دلیل مشاوره های پرهزینه و برنامه های درمانی ، زمان انتظار ماهانه و عدم مراقبت شخصی و پشتیبانی پیگیری است. بنابراین، مغزی مأموریت آنها تقویت سلامت روانی شما با ایجاد یک بستر سلامت از راه دور است که مراقبت جامع و بدون قضاوت را برای همه ارائه می دهد. با یک بررسی احساسی رایگان شروع کنید و ماه اول خود را با حداقل 7 دلار امتحان کنید. بله ، ارتقاء سلامت روان می تواند به همین سادگی (و باید باشد)!

سلام یانا جان

جانبی یک پلت فرم آنلاین است که مراقبت و درمان بهداشت روانی مقرون به صرفه و با کیفیت را ارائه می دهد ، همه از راحتی خانه شما. برای مقابله با استرس ، اضطراب یا افسردگی به متخصصان سلامت روان دسترسی فوری داشته باشید – هر آنچه را که تجربه می کنید ، مجبور نیستید به تنهایی رنج ببرید. برنامه های درمانی ارزان ، داروهای مورد تأیید FDA و پشتیبانی مداوم ، همه را با قیمت پایین دریافت کنید. در حقیقت ، درمان یانا 75 lower کمتر از متوسط ​​مراجعه یا نسخه مراقبت های بهداشتی است. همه باید از مراقبت با کیفیت <3 برخوردار باشند

سلامت کشتی

وقتی درک کنید بدن شما واقعاً به چه چیزی نیاز دارد ، چگونه می توان سلامت روان را تقویت کرد. این کیت نوآورانه سلامتی جدید به شما امکان می دهد با یادگیری نحوه بهبود سلامت و رفاه خود بر اساس داده های زمان واقعی ، سلامت را در دست بگیرید. تنها چیزی که نیاز دارید 5 دقیقه و یک استراحت سریع در حمام است! سلامت کشتی از تجزیه و تحلیل جامع نوارهای ادراری برای نظارت بر نشانگرهای سلامتی مانند کمبود ویتامین ، سطح انرژی و استرس (کورتیزول) ، هیدراتاسیون و موارد دیگر استفاده می کند تا سلامت کلی را بهینه کرده و در نتیجه سلامت روان شما را تقویت کند. ذهن و بدن به طور مستقیم به هم متصل هستند ، بنابراین وقتی بدن شما بیشتر هیدراته ، استراحت و سرشار از انرژی باشد ، طبیعتاً سلامت روان شما از همه مزایا برخوردار خواهد شد!

5 راه رایگان برای افزایش سلامت روان در کمتر از 5 دقیقه

مراقبه

فایل را بارگیری کنید برنامه FitOn روی زمین با یک مدیتیشن آرام بخش 5 دقیقه ای. آن را امتحان کنید مدیتیشن روی خود با آماندا گیلبرت!

نفس کشیدن

این 3 تمرین تنفسی را امتحان کنید می توان آن را در هر زمان و هر مکان انجام داد.

در نور آفتاب خیس کنید

چندین بار در هفته 5 تا 15 دقیقه در معرض نور طبیعی خورشید قرار بگیرید تا ویتامین D و تقویت کننده روحیه دریافت کنید!

دفتر خاطرات

هر روز که عصبی می شوید یا شکست می خورید ، یک دفتر خاطرات همراه خود داشته باشید که “مغز شما را” از افکار شما بیرون می کشد.

شکرگزاری را تمرین کنید

نشان داده شده است که شکرگزاری با تغییر تفکر شما به تفکر مثبت ، سلامت روانی شما را افزایش می دهد. وقتی احساس افسردگی می کنید ، به سراغ شکرگزاری بروید و چیزی را که برای آن سپاسگزار هستید ، تکرار کنید.

برای تقویت سلامت روانی خود در این فصل زندگی چالش برانگیز با پشتیبانی تماس بگیرید

به یاد داشته باشید: خوب نیست که خوب نباشید. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری مهم است که بهزیستی روحی و روانی خود را ارتقا دهید. با ایجاد منبع مکانیزم های مقابله برای کمک به شما در این شرایط سخت ، پیشقدم باشید. علاوه بر صحبت با پزشک ، ارتباط با جامعه و اولویت بندی مراقبت از خود ، این راه های جدید برای افزایش سلامت روان را به مجموعه ابزار خود اضافه کنید. هرچه ابزار بیشتری داشته باشید ، بهتر است! ما در این با هم هستیم

دیدگاهتان را بنویسید