یکی از بهترین اصل کلوچه هویج – {عشق} را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیمو


اصل پخت کلوچه هویج {مورد علاقه ما}! {مرطوب}، چاشنی خوب و دنج، را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی آن خواهد شد همراه خود چسبناک خامه ای پرخطر، تولید آن خواهد شد سرراست است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای جشن ها مهم است.


بهترین کیک هویج


فصل کلوچه هویج است! خواهید داشت را هیچ ایده ای، با این وجود وقتی هوا خوب و دنج می تواند باشد، هوس من می روم برای دسر به دلیل آب نبات در جهت دسرهای به طور یکنواخت تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید میوه ای نوسان می یابد. این اصلاح برای من می روم موثر حرکت می تدریجی، در نتیجه کلوچه هویج دسر {مورد علاقه} جک است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما آن خواهد شد را سالانه برای شروع او می رود در داخل آوریل دقیق می کنیم.

اصل پخت کلوچه هویج {مورد علاقه ما} را در داخل {زیر} {خواهید یافت}. این بر ایده {مادر} من می روم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل ماده مخفی او می رود استفاده می کند از: آب سیب. این کلوچه را قابل توجه {مرطوب} را انتخاب کنید و انتخاب کنید لطیف می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید وارد حرکت می تواند باشد به همان اندازه مقداری به دلیل روغن را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکری کدام ممکن است معمولاً در داخل اصل پخت کلوچه هویج کشف می کنید به بازو بیاورد. در داخل نتیجه نهایی، این اصل وعده های غذایی به طور یکنواخت تر است، متعاقباً می توانید کلوچه شخصی را بخورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن خواهد شد را نیز بخورید. دارچین، جوز هندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانیل همراه خود طعمی خوب و دنج پر می‌شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل لوسیون چسبناک خامه‌ای پرخطر اندود شده می‌شوند.

اگر آرزو می کنند خوب دسر سرراست را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق برای عید پاک، روز {مادر} هر دو {هر} جشنی هستید، {امیدوارم} این اصل کلوچه هویج را بررسی کنید. ما آن خواهد شد را هر از گاهی (را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه چیز دوباره) ساخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوست خوب داشته ایم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس می کنم خواهید داشت نیز آن خواهد شد را دوست خوب خواهید داشت.


بهترین مواد لازم برای دستور پخت کیک هویج


داروها مورد نیاز اصل کلوچه هویج

برای تولید این کلوچه هویج به چه چیزهایی خواستن دارید:

 • هویجحتما حتما! کلوچه را قابل توجه {مرطوب} را انتخاب کنید و انتخاب کنید لطیف می کنند.
 • شیرینی آرد سبوس دار خوب گزینه جایگزین برای مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کل شما منظوره. اگر آرد شیرینی گندم رادیکال ندارید، می توانید مخلوط شده 50/50 به دلیل گندم رادیکال کل شما منظوره را گزینه جایگزین برای کنید.
 • بیکینگ پودر، جوش شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخم خروس – پشتیبانی می کنند کلوچه نخست بیاید.
 • شربت افرا به جای آن اینکه این کلوچه را همراه خود شکر اسپرسو ای هر دو شکر گرانول غیرمعمول دقیق کنم، البته است آن خواهد شد را همراه خود شربت افرای خالص شیرینی می کنم. من می روم عاشق عمق طعمی هستم کدام ممکن است افرا به کلوچه فراهم می کند!
 • آب سیب برای رطوبت تا حد زیادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی اضافه شده (خالص).
 • شیر آب بادام – هر دو {هر} شیری کدام ممکن است دوست خوب دارید! شیر آب محیط دوسر خودت کار کن در داخل همین جا نیز به خوبی پاسخ این است می دهد.
 • روغن نارگیل – پولدار شدن در داخل صورت مشتاق می توانید به دلیل روغن زیتون هر دو روغن طبیعی بدون هزینه بیشترین استفاده را ببرید.
 • عصاره دارچین، جوز هندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانیل برای طعمی خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرخطر.
 • را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک اقیانوس – برای اینکه کل شما سبک ها به نظر می رسد شوند!

اصل رادیکال را همراه خود اندازه گیری گیری در داخل {زیر} بیابید.


با قاشق مخلوط را روی سینی فر پخش کنید


طرز تولید یکی از بهترین کلوچه هویج

به دلیل زمان ازدواجم همراه خود جک، مشاهده زیادی برای مناسب کردن کلوچه هویج داشتم. در داخل همین جا رهنمودها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترفندهای من می روم برای مناسب کردن یکی از بهترین کلوچه هویج ممکن است وجود داشته باشد:

 1. هویج را موثر رنده کنید. هویج های ریز رنده شده به طور یکپارچه همراه خود کلوچه مخلوط شده می شوند، {در حالی که} تکه های بهتر احساس یکنواخت کمتری راه اندازی می کنند. هویج ها را موثر رنده کنید به همان اندازه کاهش های کلوچه به طور یکنواخت، پف دار را انتخاب کنید و انتخاب کنید سکسی شود!
 2. آرد شخصی را همراه خود قاشق بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید برازنده کنید. در هر زمان که کدام ممکن است پخت می کنید، نحوه اندازه گیری گیری آرد حیاتی است. احتمالاً به سادگی در داخل خوب قوطی هر دو کیسه ته نشین هر دو فشرده شود، متعاقباً اگر آن خواهد شد را مستقیماً در داخل فنجان اندازه گیری گیری بغلتانید، ممکن است علاوه بر این به طور ناخواسته مقدار قابل توجهی به دلیل آن خواهد شد را در داخل خوب قاشق قرار دهید. آرد بارگیری = شیرینی خشک. را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچ شخصی کلوچه هویج خشک را دوست خوب ندارد! جلوگیری از جلوگیری از استفاده بیشتر از مقدار بیش از حد از به دلیل آرد، آرد را همراه خود قاشق درون شیشه هر دو کیسه برگردانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به آرامی} آن خواهد شد را در داخل پیمانه اندازه گیری گیری قرار دهید. آرد اضافه شده را همراه خود پایین خوب چاقوی کره ای کنار کنید. این تکنیک اندازه گیری گیری آرد قابل توجه سرراست است را انتخاب کنید و انتخاب کنید پشتیبانی می تدریجی کلوچه هویج {هر} موارد صاف را انتخاب کنید و انتخاب کنید پف دار شود.
 3. بارگیری گیج نشوید این مقررات نزدیک به کالا پخته شده اساساً اعمال می تواند باشد. مخلوط شده را هم بزنید به همان اندازه فقط همراه خود هم ترکیبی شود – اکنون نیست 9 – وگرنه کلوچه خواهید داشت خیلی غلیظ می تواند باشد.
 4. در گذشته به دلیل اینکه کلوچه شخصی را همراه خود تزیینات زینت کنید، {اجازه} دهید به همان اندازه فقط سرماخوردگی شود. مطمئنا، که ممکن است یک اصل العمل سرراست است، با این وجود خوب فاز مسئله ممکن است وجود داشته باشد: استقامت کنید به همان اندازه کلوچه سرماخوردگی شود! اگر آنها خواهند شد را خیلی زود فریز کنید، تزیین آن خواهد شد یخ می زند، پس استقامت کنید به همان اندازه کلوچه به دمای اتاق برسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس آن خواهد شد را برگردانید.


کیک هویج با روکش پنیر خامه ای


اصل العمل های آسان کلوچه هویج

جک خوب عاشق {واقعی} کلوچه هویج است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر او می رود یک چیز به من می روم یاد دهد، کلوچه هویج احتمالاً خوب عامل شخصی شده باشد یا نباشد. اگر دوستت {داری} همراه خود گردوی دانش شده هر دو کشمشبه سادگی ½ به همان اندازه 1 فنجان را در داخل مخلوط شده کلوچه بریزید. اگر نارگیل دوست خوب دارید، نصف فنجان را درون مخلوط شده بریزید هر دو روی آن خواهد شد بپاشید نارگیل دانش شده روی کلوچه {یخ زده}. من می روم دشت خودم خیلی خودم را واقعاً دوست دارم، اگرچه احساس می کنم همراه خود تا حدودی آن خواهد شد زیباست گردوی ریز ریز شده روی آن خواهد شد بپاشید.

شما همچنین ممکن است توانید اندازه گیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعیین کنید کلوچه شخصی را {انتخاب کنید}! اصل پخت {زیر} یکی در همه اسبابک ها {زیر} را راه اندازی می تدریجی:

 • خوب کلوچه کروی 9 اینچی ({تصویر})
 • خوب کلوچه مربعی 8*8 اینچی
 • کلوچه 2 طبقه همراه خود بیشترین استفاده را ببرید 2 کپک کلوچه 6 اینچی (خواهد شد در داخل {تصویر})


یک تکه کیک در بشقاب با چنگال


سرانجام، فراستینگ {مورد علاقه} شخصی را {انتخاب کنید}. می‌توانید اصل چسبناک خامه‌ای {زیر} را همراه خود بیشترین استفاده را ببرید چسبناک خامه‌ای غیرمعمول هر دو با بیرون لبنیات دقیق کنید (من می روم در داخل همین جا به دلیل تجهیزات هیل استفاده بیشتر از کردم)، اگرچه اگر خوب لایه کلوچه دقیق می‌کنید، {نسخه} غیرمعمول آن خواهد شد سکسی‌تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای چکیدن بین لایه‌های کلوچه بهترین است. خوب انتخاب فراست به طور یکنواخت تر، فراستینگ بادام هندی به دلیل این اصل است کدام ممکن است تا حد زیادی لعاب است. خواهد شد می توانید کلوچه را آسان بگذارید هر دو همراه خود تا حدودی پودر قند سرو کنید.

به من می روم اطلاع دهید چه تغییراتی را {امتحان} می کنید!


با استفاده از کاردک، مایه پنیر خامه ای را روی لایه کیک پخش کنید. لایه کیک مونتاژ شده
برش کیک هویج در بشقاب


اصل العمل های نان {مورد علاقه} تا حد زیادی

اگر این اصل العمل کلوچه هویج مورد بررسی اجمالی قرار خواهد گرفت، یکی در همه این راهی که در آن رفع ها را بررسی کنید:

هر دو برای اصل العمل های پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز پر از سرگرمی تر به این پست اوج بزنید!

یکی از بهترین کلوچه هویج

زمان ترتیب دادن: 25 از واقعی

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز: 35 از واقعی

زمان کامل: 1 ساعت 3 از واقعی

خدمت 10 به همان اندازه 12

اصل پخت کلوچه هویج {مورد علاقه} من می روم! مجهز به دلیل داروها مفید مشابه آرد شیرینی گندم رادیکال، آب سیب را انتخاب کنید و انتخاب کنید شربت افرا خالص، {مرطوب}، خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراست است.

 • 2 ¼ عینک آرد خمیر گندم رادیکال (هر دو نصف سفید نصف گندم)
 • 2 قاشق های نوزاد پودر خمیرمایه
 • 1 قاشق نوزاد جوش شیرینی
 • 3 قاشق های نوزاد دارچین
 • ½ قاشق نوزاد جوز هندی
 • 1 قاشق نوزاد نمک اقیانوس
 • 2 تخم خروس عظیم
 • ½ فنجان آب سیب
 • ½ فنجان شربت افرا
 • ½ فنجان شیر آب بادامرا انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل دمای اتاق
 • ½ فنجان روغن نارگیل ذوب شده
 • 2 قاشق های نوزاد عصاره وانیل
 • 2 عینک هویج ریز رنده شده

سرمازدگی

 • 4 {اونس} چسبناک خامه ای*
 • 1 ½ قاشق های عظیم کره*را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا حدودی {آرام} گرفت
 • 2 عینک شکر صافرا انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر یخبندان سکسی‌تری می‌خواهید تا حد زیادی شود
 • قاشق نوزاد عصاره وانیل
 • فر را همراه خود دمای 350 سطح فارنهایت خوب و دنج کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب کپک کروی 9 اینچی، کپک مربعی 8×8 هر دو 2 کپک کلوچه 6 اینچی را چرب کنید.

 • در داخل خوب کاسه عظیم، آرد، بکینگ پودر، جوش شیرینی، دارچین، جوز هندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را همراه خود هم مخلوط شده کنید.

 • در داخل خوب کاسه {متوسط}، تخم خروس ها را همراه خود همزن بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس سس سیب، شربت افرا، شیر آب بادام، روغن نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانیل را همراه خود همزن بزنید. روده ها در داخل جزایر

 • داروها خیس را در داخل کاسه داروها خشک بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه فقط مخلوط شده شوند.

 • مخلوط شده را در داخل ظرف پخت بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 35 به همان اندازه 38 {دقیقه} هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است خلال مینا تازه بیرون از در بیاید بپزید. در گذشته به دلیل زینت، {اجازه} دهید کلوچه فقط سرماخوردگی شود.

 • تزیینات را دقیق کنید: در داخل خوب کاسه عظیم چسبناک خامه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره را همراه خود همزن {برقی} بزنید به همان اندازه یکدست شود. وانیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید پودر قند را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه مخلوط شده یکدست شود.

اگر خوب لایه کلوچه دقیق می‌کنید، ممکن است علاوه بر این بخواهید کلوچه را انتخاب کنید و انتخاب کنید جزئیات کلوچه را در داخل یخچال بگذارید به همان اندازه در داخل حین لایه‌برداری، رویه‌ها به هم بچسبند.
* برای تولید این کلوچه غیر لبنی به جای آن چسبناک خامه ای غیرمعمول به دلیل چسبناک خامه ای وگان کایت هیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره طبیعی بیشترین استفاده را ببرید.