یکی از بهترین اصل العمل های دسر هویج


من خواهم کرد در همه زمان ها به دسر هویج علاقه مند به داشتم. ادویه ها، مخلوط شده های پر از سرگرمی، چاشنی های خوش ذوق – چه یک چیز را رفیق ندارید؟ ممکن است حتی در داخل فصل بهار روزی کدام ممکن است خورشیدی {طولانی} تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمان ها خوب و دنج تر است می آید. جاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوای خارق العاده دسر هویج در داخل فراگیر.

دسر هویج معمولاً همراه خود سبک‌های خوب و دنج ادویه‌هایی مشابه با دارچین را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوز هندی پر می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمولاً دارای رویه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخلوط شده‌هایی مشابه با گردوی دانش شده، کشمش را انتخاب کنید و انتخاب کنید نارگیل دانش شده است. زمان، من خواهم کرد راهی که در آن های بیشتری برای بهره مندی از سبک دسر هویج بیرون به دلیل خوب دسر {واقعی} را به کمال رساندم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید به من خواهم کرد اعتقاد کنید، دارید این چیزهای متمایز را رفیق خواهید داشت. اصل العمل های دسر هویج.

دسر هویج (با بیرون “دسر”)

{درست است}، {در این} مخلوط بندی، بدیهی استً یکی از بهترین اصل پخت دسر هویج مفید را {خواهید یافت}، با این وجود سبک دسر هویج را نیز {خواهید یافت}:

  • بیسکویت
  • دسر ها
  • نان
  • فنجان بلغور محیط دوسر

را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی آبمیوه! این واقعاً چک لیست باقی مانده برای دوستداران دسر هویج است – گزینه های جایگزین واقعاً بی نهایت هستند.

تقویم های شخصی را برای هفته دسر هویج علامت گذاری کنید

ما اصل العمل های دسر هویج را به قدری رفیق {داریم} کدام ممکن است به دلیل دوشنبه، 4 آوریل، تمام هفته قرار است به آنها بروند را جشن خواهیم گرفت! حتماً @ambitiouskitchen را در داخل اینستاگرام دنبال کنید به همان اندازه تمام اصل العمل های دسر هویج را در داخل حرکت ببینید به همان اندازه بتوانید آن خواهد شد را همراه خود ما دقیق کنید.

این اصل العمل ها برای برانچ عید پاک در داخل 4/17 ایده آل هستند، متعاقباً قرار است به آنها بروند را به چک لیست شخصی اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید شمارش معکوس را برخاستن کنید!

اسموتی کیک هویج در 2 فنجان با گردو و هویج رنده شده روی آن

دسر هویج اسموتی

اسموتی دسر هویج مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق کدام ممکن است همراه خود داروها سالمی مشابه با هویج نپخته، موز، آناناس، شیر آب نارگیل خامه ای، ماست یونانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقدار قابل توجهی ادویه خوب و دنج دقیق شده است. اسموتی دسر هویج خامه‌ای شامل پروتئین، صبحانه هر دو میان‌وعده‌ای ایده آل را برای بعد به دلیل مشاهده می‌سازد!

فنجان جو دو سر پخته شده در کیک هویج روی یک تخته چوبی

فنجان محیط دوسر پخته شده در داخل دسر هویج

خوب فنجان بلغور محیط دوسر پخته شده خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید همراه خود کشمش، گردو را انتخاب کنید و انتخاب کنید نارگیل دانش شده. محیط دوسر پخته شده در داخل دسر هویج را می توان به سادگی همراه خود کمی فقط شربت افرا البته است شیرینی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی آن خواهد شد را همراه خود محافظت چسبناک خامه ای راحت پوشاند. خوب صبحانه ایده آل جابجایی هر دو صبحانه قادر به هفته دارید!

یک دسته از پنکیک کیک هویج سالم

پنکیک هویج (با بیرون گلوتن + با بیرون لبنیات!)

دسر هویج کرکی مفید مخلوط شده کن دارید همراه خود ادویه های خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید محیط تولید می تواند. مافین های دسر هویج با بیرون لبنیات را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلوتن ما البته است شیرینی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود مخلوط شده های خوش ذوق مشابه با گردو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشمش بسته نرم افزاری بندی شدند. روی آن خواهد شد را همراه خود کره بادام، چسبناک خامه ای هر دو ماست را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمی فقط شربت افرا برای خوب صبحانه باور نکردنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق پر کنید.

پنکیک کیک هویج سالم روی یک تخته چوبی

مافین هویج مفید همراه خود لعاب چسبناک خامه ای

خوب مافین هویج مفید مبتلا به هویج، نارگیل، کشمش را انتخاب کنید و انتخاب کنید آجیل. پنکیک دسر هویج {مرطوب} خوش ذوق ما البته است همراه خود شربت افرا خالص را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب سیب شیرینی می تواند. روی آن خواهد شد را همراه خود خوب لایه چسبناک خامه ای راحت بپوشانید به همان اندازه خوب میان وعده خوش ذوق هر دو خوراکی مفید داشته باشید!

کیک هویج نان موز برش خورده روی کاغذ روغنی

دسر هویج مفید نان موزی همراه خود دارچین را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک

دسر موز مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق است را انتخاب کنید و انتخاب کنید طعمی شبیه دسر هویج {مرطوب} را انتخاب کنید و انتخاب کنید نان موزی {مورد علاقه} دارید دارد. این اصل آسان برای نان موز را انتخاب کنید و انتخاب کنید هویج همراه خود سس سیب، شیر آب با بیرون لبنیات را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر نارگیل رقیق شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی آن خواهد شد خوب فراستینگ چسبناک خامه ای دارچینی باور نکردنی می تواند.

کیک هویج سالم در یک توده

شیرینی دسر هویج مفید (ارائه شده همراه خود روغن نارگیل + با بیرون لبنیات!)

شیرینی دسر هویج مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق مخلوط شده همراه خود نارگیل، کشمش را انتخاب کنید و انتخاب کنید گردو. این دسر هویج محیط دوسر کدام ممکن است البته است شیرینی شده است دقیق مشابه با دسر هویجی است کدام ممکن است می شناسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید رفیق دارید، با این وجود به سادگی کافی شکسته نمی شود که خواهید داشت برای صبحانه به دلیل آن خواهد شد شادی کنید!

کیک هویج بدون گلوتن روی پایه کیک

یکی از بهترین دسر هویج سالمی کدام ممکن است می خورید (با بیرون گلوتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید در هر تنظیم زیست!)

یکی از بهترین دسر هویج مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرطوبی کدام ممکن است به همان اندازه به فعلی می خورید همراه خود آرد بادام را انتخاب کنید و انتخاب کنید نارگیل دقیق شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید البته است همراه خود شربت افرا خالص شیرینی شده است. بسته نرم افزاری بندی شده همراه خود نارگیل، کشمش را انتخاب کنید و انتخاب کنید گردو را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود چسبناک خامه ای خوش ذوق با بیرون لبنیات به سادگی! این دسر هویج دوستدار حیوانات قبلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون گلوتن اصل العمل اخیر دسر هویج {مورد علاقه} دارید خواهد بود، احتمالا!

اگر {هر} خوب به دلیل این اصل العمل های دسر هویج را دقیق می کنید، حتما خوب بررسی اجمالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمرات بگذارید به همان اندازه بدانم روش ها آن خواهد شد را رفیق داشتید. لذت بردن ببر، xo!