بهترین تولید کنندگان تجهیزات آشپزخانه


شکل 1

اگر به دنبال بهترین برند تولید کننده لوازم آشپزخانه مانند هود آشپزخانه یا اجاق گاز رومیزی هستید. برای آشنایی با مجموعه دانیت لطفا تا انتها بخوانید..

اجاق گاز رومیزی

شکل 2

یکی از وسایل مهم آشپزخانه اجاق گاز است. هیچ آشپزخانه ای را نمی توان آشپزخانه بدون اجاق گاز نامید.. استفاده از اجاق گاز برای پخت و پز بسیار ضروری است.. اجاق گاز در دو نوع فردار و رومیزی به فروش می رسد.. اجاق گاز رومیزی همانطور که از نامش پیداست اجاق گازی است که با استفاده از چندین پایه روی میز قرار می گیرد.. اجاق گاز رومیزی طرفداران زیادی دارد و دلیل آن ارزان بودن آن است..

اجاق گازهای رومیزی دقیقا مانند اجاق گازهای معمولی عمل می کنند. با این تفاوت که کوره ای وجود ندارد. این گریل های گازی بسیار فشرده هستند. بنابراین برای آشپزخانه های کوچک مانند آشپزخانه در آپارتمان ها مناسب است.. علاوه بر مدل های گازی اجاق گاز رومیزی در دو نوع برقی و القایی نیز تولید می شود.. مدل های برقی غذا را کندتر از مدل های گازی گرم می کنند. اما تمیز کردن راحت تر شما می توانید پول پس انداز کنید اجاق گاز رومیزی برای جلوگیری از کثیف شدن گاز در حین آشپزی، برق بزنید و از هود آشپزخانه استفاده کنید..

چرا اجاق گاز رومیزی بهترین انتخاب است؟

اجاق گاز برای آپارتمان ها و آشپزخانه هایی با فضای محدود بهترین انتخاب است.. این گریل های گازی فضای کمتری را نسبت به مدل های قدیمی اشغال می کنند.. باید اشاره کنیم که نسخه دسکتاپ ایمن تر است.. اگر فرزندان خردسالی در خانه دارید با استفاده از تکنولوژی پیشرفته این گریل های گازی می توانید از احتمال آتش سوزی جلوگیری کنید..

این کباب پزهای گازی بسیار داغ نیز هستند و به همین دلیل بهترین انتخاب برای سرآشپزهای ماهر هستند.. طراحی ظاهری نسخه دسکتاپ بسیار جذاب و زیبا بوده و بسیار پرکاربرد است..

مجموعه دانیت به عنوان بهترین برند تولید کننده تجهیزات آشپزخانه در ایران شناخته می شود. این شامل یک اجاق گاز رومیزی می باشد.. بهترین و با کیفیت ترین اجاق گاز رومیزی را می توانید از فروشگاه لوازم آشپزخانه دانیت خریداری کنید..

هود آشپزخانه

شکل 3

در طول پخت و پز محیط اطراف اجاق گاز چرب خواهد شد و تمیز کردن آن دشوار است و زمان زیادی می برد اینجاست که کاپوت برد می تواند به شما کمک کند.. هود آشپزخانه روغن موجود در هوا را جذب کرده و آن را فیلتر می کند. و اجازه ندهید این روغن ها روی میزها و کابینت ها بریزند. و برای شما مشکل ایجاد کند. هنگام نصب هود آشپزخانه نیازی به تمیز کردن مداوم اجاق گاز و اطراف آن نیست. با روشن کردن هود در حین آشپزی می توانید از این مشکل آزاردهنده جلوگیری کنید.. به طور کلی استفاده از هود آشپزخانه مزایای زیر را به همراه خواهد داشت::

 • استفاده از هود در خانه هایی که افراد مبتلا به آلرژی یا آسم دارند ضروری است. زیرا تهویه مطبوع کنار کاپوت خودرو از هجوم این افراد می کاهد..
 • استفاده از هود در فضاهای بسته، هوای ذخیره شده را به هوای سالم و تمیز تبدیل می کند..
 • تهویه هود به جلوگیری از مشکلات تنفسی و خروپف کمک می کند. با استفاده از هود، خوابی راحت و بدون استرس را تجربه کنید..
 • علاوه بر جذب روغن در هوا هودهای آشپزخانه همچنین آلاینده ها را از سیستم های الکترونیکی مانند مانیتور یا چراغ های فلورسنت حذف می کنند..
 • همچنین بوهای ناخواسته مانند دود سیگار یا سوختگی را از بین می برد..
 • هود آشپزخانه با تصفیه هوا از کاهش ضریب هوشی کوکان جلوگیری می کند..
 • هود آشپزخانه باکتری ها و ویروس ها را از بین می برد. در نتیجه این کار از شیوع بیماری های عفونی در منزل جلوگیری می کند..
 • هود آشپزخانه از رشد و تکثیر کپک و کپک جلوگیری می کند..
 • هودهای آشپزخانه مواد مضر موجود در هوا مانند گازهای سمی را جذب کرده و آنها را دفع می کند..

اکنون با ضرورت استفاده از هود آشپزخانه آشنا شدید. و شما قبلا متوجه شده اید که در آشپزی راحت. علاوه بر اجاق گاز خوب شما همچنین به یک هود خوب نیاز دارید. بهتر است هر چه زودتر یک هود خوب بخرید.. شما می توانید بهترین باشید و بی صداترین هود آشپزخانه بهترین قیمت را از این مجموعه دریافت کنید.. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به وب سایت Denite مراجعه کنید یا با شماره مندرج در انتهای این مقاله تماس بگیرید..

درباره فروشگاه لوازم آشپزخانه دانیت

کلکسیونی ها دنیای تو تولید کننده لوازم توکار آشپزخانه مانند هود، اجاق گاز، سینک و فر می باشد.. فروشگاه های دانیت با بیش از 10 سال سابقه کار و کادری مجرب می توانند محصولاتی با کیفیت و مطابق با طراحی های مدرن تولید و به فروش برسانند.. فروشگاه لوازم آشپزخانه دانیت هدف خود را تولید محصولات با کیفیت بر اساس طراحی مدرن قرار داده است. نقش موثری در ارتقای کیفیت زندگی مصرف کنندگان عزیز داشته باشد.. سیاست تولید مجموعه دنیت طراحی مدرن است. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مونتاژ اولیه. جهت تماس با فروشگاه لوازم آشپزخانه دانیت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید..

 • شماره تماس دفتر ۱: ۰۲۶۳۴۲۵۵۱۳۵
 • شماره تماس دفتر ۲: ۰۲۶۳۳۳۴۲۱۳۵