بهترین اسلحه های Rangers در بازی debacle 1 خالی خواهند ماند


واشنگتن- رنجرز تقویت شده است ، شاید شنیده باشید ، اما موفقیت آنها در این فصل تا حد زیادی توسط دو زوج با استعداد تعیین می شود.

بنابراین اگر بدانید که چهارشنبه شب در برابر پایتخت که نه میکا زیبا نژاد و نه آرتمی پانارین به این ضربه نسبت داده نشدند ، شش مهاجم برتر ، از جمله کریس کریدر ، کاپو کاکو ، رایان استروم و الکسیس لافرنیر ، مجموعاً 6 شوت کردند. از نظر قدرت متعادل ، به نظر شما پیراهن های بلوز چگونه عمل کردند؟

درست. نتیجه نهایی بازی ، که رنجرز به آن اشاره کرد و ماه ها به آن ایستاد ، 5: 1 در مقابل بود.

وقتی همه چیز تمام شد ، تیم مراقب بود که برنده نشود. اوه ، و به هر حال ، هیچ ضرب و شتمی از تام ویلسون وجود نداشت. در یک بازی که در آن بلوز پیراهن ها سعی کردند لحن فیزیکی ایجاد کنند – هیچ کس شروع به کتک زدن ، سمی بلیس نکرد – اما آنها هرگز از کنترل خارج نشدند.

آماری که من باید به عنوان سرمربی جرارد گالانت با خط زیبا نژاد شروع می کردم ، نه خط چهارم ، از جمله رایان ریوز: نه. 75 همزمان با آقای ویلسون ساعت 0:09 روی یخ بود.

اما در اینجا آمار مرتبط تری وجود دارد: پیراهن های آبی پس از اولین دوره در اولین گل از سه گل بازی قدرت در واشنگتن و سپس 2: 0 پس از 12:38 در PPG دیگر و 3: 0 تنها 24 ثانیه بعد به پایان رسید. پایانی 18:41 دوره دوم بدون شوت متعادل به سمت دروازه. آنها 13:33 بدون هیچ شلیکی از 3:50 تا 17:23 پیش رفتند و پنج دقیقه در میانه 20 دقیقه به پایان رسید.

میکا زیبا نژاد و رنجرز در باخت 5 بر 1 عصر این فصل پاسخی به پایتخت ندادند.
میکا زیبا نژاد و رنجرز در باخت 5 بر 1 عصر این فصل پاسخی به پایتخت ندادند.
گتی ایماژ

پس از مسابقه ، زمانی که دوره گالانت با یک ضربه آغاز شد ، بلوز پیراهن ها ادعا کردند که آنقدرها هم بد نیست که نمره می تواند نشان دهد – یا چشم شما. زیبا نژاد و آدام فاکس به چندین فرصت اشاره کردند که باشگاه در مراحل اولیه ایجاد کرد ، پیش از مجموعه ای از مجازات های بی انضباطی که منجر به برخورد آنها توسط سه نفر از مسئولین واشنگتن شد.

زیبا نژاد که سه بار تلاش کرد گفت: “من فکر می کنم وقتی بازی 2-0 بود ، ما از تلاش برای تعقیب کمی ناامید بودیم.” “ما کمی در مورد آن صحبت کردیم ، کمی از بازی خود فرار کردیم.” نمی دانم آیا سعی کردیم این دو گل را هر چه سریعتر پس بگیریم و بی حوصله بودیم. “

الکس جورجیف شروع ناگهانی گل را آغاز کرد. وقتی نه ، همیشه تعجب آور است. به 1 تیم کار مقدماتی داده نمی شود. به نظر می رسد گالانت پس از مشورت با بنوآلیر ، مربی دروازه بانان ، خواستار آمادگی ایگور شسترکین برای بازی افتتاحیه پنجشنبه باغ در برابر ستاره ها شده است ، زمانی که پیراهن آبی ها تیم خسته ای خواهد بود که با تیم جدیدی روبرو است.

جورجیف با پیراهن های رنجرز روبرو نشد-پیراهن ها گل نخوردند تا اینکه هدایت هوشمندانه کریدر در بازی قدرت در 9:13 از دوره سوم نتیجه را به 4-1 رساند و قربانی چندین ریباند شد که آبی پوشان بر آن تأکید کردند. بسیار بیشتر از نیاز ، اما نه. 40 همچنین نتوانست اشتباهات هم تیمی های خود را پاک کند.

روشی برای اتخاذ این تصمیم وجود داشت ، اما از جهاتی شبیه به این است که کیسی استنگل ویتی فورد را تا سومین بازی از سری جهانی آغاز نکرد ، به طوری که چپ دست ها می توانستند همانند سرمربی در سال 1960 در ورزشگاه بایستند. شکست بازی برای دزدان دریایی.

بلس که وقتی مداخله می کند مانند مت مارتین و کال کلاتربک از جزایر تحت تأثیر قرار می گیرد ، در ابتدا تأثیرگذار بود. و رنجرز در شش دقیقه اول چند موقعیت طلایی ایجاد کرد. دروازه بان ویتک وانچک فاکس را در اولین ضربه و سپس کاککو را کمی بیشتر از پنج دقیقه بعد از بازی اخراج کرد و کمی بعد از اینکه تی جی اوشی برتری واشنگتن را به دست آورد. اما بعد چیز زیادی نبود.

رنجرز نمی تواند عجله ای ایجاد کند. آنها نتوانستند یک بازی خارج از چرخه ایجاد کنند. نظم و انضباط آنها اشتباه رفت. گالانت گفت: “مجازات های بسیار زیاد ، بسیار زیاد ،” و با وجود کاهش 5:34 نسبتاً قابل کنترل ، این تعداد کم بود زیرا کپس به نفع این مرد موفق بود.

اگر به دنبال کاشی های نقره ای در این ابر هستید ، این بدان معناست که کاکو یک شب قوی در منطقه حمله داشت و پنج شوت را که دارای موقعیت های مناسب برای گلزنی بود ، به ثمر رساند و لافرنیر ، بسیار بهتر از بازی که پیش رفت ، سه شوت داشت. در هفت تلاش

تصور یک غوغای بزرگتر از دروازه سخت است. در حال حاضر مقابل دالاس سخت نیست. باید بهتر باشد. خیلی بهتر. این برای تیم صادق است. این امر در مورد زیبا نژاد و پانارین صادق است. این امر در مورد شش مورد اول صدق می کند.

دیدگاهتان را بنویسید