بسیار سرگرم کننده است ، جان گرودن


با این حال ، غم انگیزترین طنز این است که یکی از مهاجمان جان گرودن ، کارل نسیب ، اولین بازیکن فعال NFL همجنسگرا در ماه ژوئن شد و هنگامی که شجاعت به پایان رساندن سالهای رنج را داشت ، راجر گودل ، کمیسر NFL گفت. بیانیه:

“خانواده NFL به کارل افتخار می کنند که امروز جسورانه حقیقت خود را به اشتراک گذاشته است.” نمایندگی اهمیت دارد. ما امیدواریم که روزی ، اظهاراتی مانند او به زودی جالب توجه نباشد ، زیرا ما به سمت برابری کامل جامعه LGBTQ + حرکت می کنیم. برای کارل فصل آینده آرزوی موفقیت می کنیم. “

Raiders در توییتر گفت: “به تو افتخار می کنم ، کارل” و اعضای برادری NFL ، از جمله Saquon Barkley ، این احساس را جلب کردند.

و امروز تعجب می کنید که جان گرودن واقعاً در قلب خود چه داشت وقتی به ESPN گفت: “من مدتها پیش فهمیدم که چه چیزی یک مرد را متفاوت می کند و چقدر بزرگ است.”

گرودن دیشب به مدت 4 سال با قراردادی 10 ساله 100 میلیون دلاری استعفا داد زیرا مارک دیویس ، مالک Raiders ، همانطور که همه می دانستند ، می دانست که این مرد شایستگی حفاظت از NFL را ندارد ، که در دراز مدت مترقی تر شده بود. به تلاش برای عدالت اجتماعی برای همه

گرودن دوشنبه شب به دلیل یک سری ایمیل های تکان دهنده و بسیار ناراحت کننده و قدیمی از سمت خود استعفا داد که نیویورک تایمز نشان داد او در سال های 18-2011 یکی از مدیران سابق تیم فوتبال واشنگتن به نام بروس آلن را به این شرکت فرستاده است ، چه برسد به NFL. و هرگز انجام نداد

او در لیگ ای که اکنون بهتر از هرگز زنان را در محل کار و میدان تبلیغ نکرده است ، به دنبال اعتبار بخشیدن به قانون رونی خود است که به دنبال به کارگیری مربیان سیاه پوست بیشتری است که بازوها ، قلب و ذهن او را باز کرده است. پس از ترور جورج فلوید و تعداد زیادی از سیاهپوستان و زنان دیگر ، گرودن خود را به عنوان یک روح زن ستیز و همجنسگرا نشان داد که در یک جدول زمانی نئاندرتالها گرفتار شده است.

جان گرودن
جان گرودن
گتی ایماژ

او برای صاحبان NFL ، مربیان و رسانه ها ایمیل فرستاد و گودل را “fa -t” و “ضدفوتبال بی عیب و نقص” نامید که با جف فیشر ، مربی سابق رامز به دلیل تمرین “کوئر” طبق باشگاه ها ، مخالفت کرد. انتخاب مایکل سام در سال 2014. او مجبور شد از مدیر عامل NFLPA دموریس اسمیت ، که سیاه پوست است ، بخاطر نوشتن آلن عذرخواهی کند: “دامبوریس اسمیت دارای لب هایی به اندازه میکلین است.” بیشتر و بیشتر و بیشتر.

و در اینجا یک کنایه دیگر وجود دارد: آل دیویس بزرگ ، پدر مارک دیویس بود. این آل دیویس از اوکلند ریدرز بود که اولین مربی سیاه پوست مدرن ، آرت شل را در سال 1989 به خدمت گرفت و امی تراسک هشت سال بعد اولین مدیر زن لیگ شد. این آل دیویس بود که سالها در مورد تنوع نژادی از همه جلوتر بود: فقط برابری ، عزیزم.

آل دیویس احتمالاً دوشنبه شب در قبر نقره ای و مشکی خود واژگون شد: او یک بار جان گرودن جوان را استخدام کرد ، در واقع او را با باکس ، جایی که گرودن سوپر بول XXXVII را کسب کرد ، به عنوان پیش نویس انتخاب کرد.

مارک دیویس یکبار به Mercury News گفت: “اشک در چشمان من در مورد تعداد زیادی از کارهایی که او انجام داده است حلقه می زند.” “او این کار را انجام داد زیرا کار درستی بود ، نه به این دلیل که مردم از او می خواستند این کار را انجام دهد.” مردم مستحق این فرصت بودند و او آن را باور کرد. “

گرودن ، که ریچ بیساکیا به عنوان سرمربی Raiders جایگزین او می شود ، دوشنبه شب بیانیه زیر را صادر کرد: “من از سرمربیگری لاس وگاس رایدرز استعفا دادم. من عاشق مهاجم هستم و نمی خواهم مزاحم باشم. با تشکر از همه بازیکنان ، مربیان ، کارکنان و طرفداران Raider Nation. متاسفم ، من هرگز قصد نداشتم به کسی صدمه بزنم. “

متأسفانه برای او ، متأسفانه برای تیمی که او دوست داشت ، متأسفانه برای کارل نسیب و برای هر کسی که به برابری ، نژادی و غیره ، در داخل و خارج از NFL اعتقاد دارد.

سلام به تحمل صفر در NFL. جان گرودن مجبور به ترک شد. خدا نکند.

دیدگاهتان را بنویسید