بسیاری از کاربردهای احتمالی آماده سازی کروم را کشف کنید

همه چیز در مورد استفاده از کروم و آماده سازی کروم

چیست؟

کروم یک است عنصر کمیاب ضروری این در چندین طعم مختلف وجود دارد – معمولاً به صورت پلی نیکوتینات یا پیکولینات. تخمین زده می شود که 90 درصد از مردم آمریکای شمالی دچار کمبود هستند در این ماده معدنی حیاتی؛ همراه با این واقعیت که کاربردهای کروم (و فواید آن) بسیار متنوع است، جای تعجب نیست که در حال حاضر در بین سه مکمل غذایی پرفروش در ایالات متحده قرار دارد.

موارد استفاده برای کروم: مکمل های کروم

مکمل‌های کروم همگی مورد ستایش پشتیبانی قرار گرفتند کاهش وزن، ماده معدنی که می تواند سلامت افراد دیابتی را بهبود بخشد و این توانایی را دارد ساخت توده عضلانی، و بهبود سلامت قلب با کاهش کلسترول بد (LDL) و افزایش کلسترول خوب (HDL).

برای درک این کاربردهای کروم، اجازه دهید نگاهی گذرا به روش‌های مختلف این ماده معدنی در بدن بیندازیم.

اول اینکه کروم نقش اساسی در تجزیه کربوهیدرات ها، پروتئین ها و چربی ها دارد. از آنجایی که اعتقاد بر این است که چربی ها عامل کلسترول بالا هستند، این تجزیه می تواند به محافظت در برابر بیماری قلبی کمک کند.

دومین، کروم می تواند به انسولین در تنظیم سطح قند خون (گلوکز) کمک کند. برخی از افراد (به عنوان مثال، دیابتی ها) اغلب به انسولین مقاوم هستند. این به سادگی به این معنی است که بدن در مدیریت قند خون مشکل دارد. وظیفه لوزالمعده تولید انسولین بیشتر به منظور کاهش سطح قند خون بالا است که به نوبه خود با انجام کارهای سخت تر، این اندام را تحت فشار قرار می دهد.

در نهایت، دیابت ممکن است با رسیدن به نقطه ای که پانکراس دیگر قادر به تولید انسولین کافی نباشد، ایجاد شود. مکمل های کروم، به این دلیل، می تواند کمک کند چه کسانی هستند مقاوم به انسولین با حفظ سطح گلوکز بالا قبل از وارد کردن استرس به پانکراس.

همچنین از آنجایی که گلوکز منبع اصلی سوخت بدن است، آنچه بدن استفاده نمی کند به عنوان چربی ذخیره می شود. بنابراین، این می تواند توضیح دهد که چرا مطالعات نشان داده اند که یکی از شناخته شده ترین کاربردهای کروم، کمک به کاهش وزن است.

مهم است که بدانیم که رژیم غذایی معمولی غربی سرشار از چربی های اشباع شده، شکر، آرد و غذاهای فرآوری شده و تصفیه شده است. این منجر به افزایش سطح قند خون (گلوکز) در بدن می شود. از این رو، هدف اول فقط دستیابی به مکمل‌های کروم نیست، تا جایی که ممکن است کمک کند، بلکه کاهش این نوع غذاها در رژیم غذایی شماست.

با این حال، در مجموع، همانطور که مشاهده می شود، استفاده های زیادی از کروم توسط بدن انسان وجود دارد.

استفاده برای Chromium: اقدامات احتیاطی

وجود دارد هیچ RDA برای کروم تنظیم نشده است. با این حال، بیشتر مکمل‌های غذایی در دوزهای موجود هستند 100 میکروگرم تا 200 میکروگرم در هر قرص. به طور کلی افراطی به نظر می رسد مکمل ایمن، همانطور که، تا آنجا که ما می دانیم، هیچ عارضه جانبی جدی به آن نسبت داده نشده است. با این حال، مصرف آن همراه با غذا توصیه می شود زیرا در موارد نادر می تواند باعث ناراحتی معده شود.

نظر مکمل های غذایی در مورد استفاده از کروم

ما معتقدیم شواهد قوی وجود دارد که کروم یک مکمل غذایی با طیف گسترده ای از فواید است. در برخی از زمینه‌ها، شواهد قوی‌تر است، مانند نقش آن در عملکرد انسولین، و در برخی دیگر، مانند نقش آن در تولید ماهیچه‌های بدون چربی بیشتر، گمانه‌زنی‌تر است.

از آنجایی که این یک مکمل غذایی محبوب است، امیدواریم مطالعات آینده به روشن شدن اینکه کدام یک از مزایای فرضی آن واقعاً می تواند به آن نسبت داده شود کمک کند.

بسیاری از فروشندگان کروم سعی می کنند ادعا کنند که نسخه ای که استفاده می کنند برتر است یا بهتر جذب شده است. به عنوان مثال، برخی ادعا می کنند که پیکولینات بهتر از پلی نیکوتینات است و بالعکس. در حالی که این اغلب در مورد سایر مکمل های غذایی صدق می کند، در مورد کروم، هیچ تحقیق قطعی ای وجود ندارد که یکی را بهتر از دیگری برجسته کند.