بر دشمنان خود مسلط شوید | پایگاه داده کینگ


اولین بار که این جمله را شنیدند یا خواندند، همه توجه خود را به مسائل نظامی، تاکتیکی و نحوه جنگیدن در میدان جنگ معطوف کردند. اما این بار گزارش هایی از تسلط دشمن در مناطقی غیر از ارتش را خواهید خواند.

در جنگ سبک بر دشمن مسلط شوید.

اغلب فکر می کردند که در جنگ غالب در دست کسانی است که به نظر می رسد قدرت مادی بیشتری دارند. در این موقعیت اقداماتی برای مقابله با دشمن در قالب پدافند انجام می شود. به عبارت دیگر دشمنان با حملات مستمر در موقعیت ما. فقط ما را در قفل های دفاعی و دفاعی فرو می برد. و این ما را با کمبود ابتکار روبرو می کند.

مقام معظم رهبری خواستار تغییر موضع از دفاع به تهاجم در برابر دشمن در جنگ سبک شدند.

وی در دیدار رئیس جمهور و اعضای کابینه در سال ۱۳۹۵ گفت:

«در فرهنگ هم در حملات ضعیف عمل می کنیم و هم در دفاع ضعیف. فکر می کنم باید در این زمینه ها کار کنیم. فرهنگی با جوهره دینی با جوهره انقلابی اساس کاری است که ما واقعاً باید انجام دهیم، هزینه آن را بپردازیم.

راه درست برنامه ریزی، نصیحت کردن، کمک کردن با اخلاق خوب است. در برابر حملات و حملات و غیره دفاع کنید که هم تهاجمی و هم تهاجمی هستند.»

فاتح دشمن

اما اکنون اهمیت برنامه ریزی حمله دشمن را به درستی درک می کنیم. برای حمله باید ابزار لازم را نصب کنیم. برای این کار می توان ابزارهای مختلفی را متصور شد. از نرم افزارهای مختلف به مباحث فکری و تقویت بنیان های فکری جوانان. در زمینه تقویت بنیان فکری جوانان می توان گفت بهترین اتفاقی که در انقلاب اسلامی افتاد دوره طرح ولایت بود. شکر و شکر بر اساس آماری که اخیراً به دست آمده است تقریباً تمامی جوانانی که از طرح ولایت گذرانده اند در مبارزه تحریک و بلا از قافله حق و حقیقت بیرون نمانده اند. این لحظه از ثمره زندگی با برکت خداوند مصباح در تمام نسل ها باقی مانده است.

اما در کنار این مسائل مسائل دیگری نیز وجود دارد که می تواند به عنوان ابزار جنگ سبک در نظر گرفته شود مسائل کلیدی مانند مشکلات زبان دشمن و یادگیری

تسلط بر دشمن با زبان

یکی از ابزارهای مهم برای کنترل دشمن، یادگیری زبان دشمن است. سربازی که زبان دشمن را می‌آموزد، می‌تواند با کنترل دشمن بیش از هر سرباز دیگری کار کند. در دورانی که دشمنان اسلام از یمین و یسار به ایران اسلامی حمله کردند. و به حداکثر رساندن این حملات یادگیری زبان دشمن جایگاه ویژه ای دارد.

اسرائیل، دشمن اسلام، مسلمانان جهان و بشریت.

اسرائیل و آمریکا بزرگترین و بزرگترین دشمنان ایران و اسلام در طول تاریخ هستند. دشمنی این دو بر کسی پوشیده نبود. تا رژیم صهیونیستی برای مخالفت با اسلام ایرانی آموزش زبان فارسی به کودکان صهیونیست را آغاز کرد

آموزش زبان عبری در ایران

اما جوانان ایرانی برای مقابله و تسلط بر رژیم صهیونیستی که کودکان را می کشد و به بردگی می کشد، گام های تحسین برانگیزی برداشته اند. بر کمپین دشمنان خود مسلط شوید کمپین آموزشی عبری اسرائیل برای مبارزه با رژیم صهیونیستی ایجاد شد. این کمپین به مناسبت قدس در ماه مبارک رمضان راه اندازی شد. که مورد استقبال جوانان مسلمان قرار گرفته است

آموزش عبری اولین بار توسط مؤسسه طلوع حق در ایران و در آغاز معرفی آموزش زبان عبری برگزار شد. بسیاری از جوانان برای مقابله با رژیم صهیونیستی برای یادگیری زبان عبری پذیرفته شدند و در ابتدا آموزش زبان عبری در تهران به صورت مستقل برگزار می شد. اما پس از شیوع ویروس کرونا و جوانان در سراسر کشور درخواست تحصیل کردند. عبری آکادمی زبان طلوع برای تسلط بر رژیم صهیونیستی حق آموزش زبان اسرائیلی را به علاقه مندان به نابودی رژیم صهیونیستی به صورت سوابق آفلاین و غایب اعطا می کند.

استقبال تا آنجا پیش رفت که فرهنگستان زبان طلوع حق علاوه بر زبان عبری، در حال آماده سازی عربی، انگلیسی، چینی و روسی برای مخاطبان بعدی است. بسیاری از مردم این مجموعه را مدرسه زبان عبری می نامند.

کمپین برای تسلط بر دشمنان

این کمپین پس از دریافت واکنش بی نظیر مردمی، مورد توجه بسیاری از رسانه هایی مانند المیادین قرار گرفت. و اکنون این کمپین دیگر آموزش زبان عبری را نخواهد داشت. این کمپین بستری برای تسلط بر صهیونیسم در همه جبهه ها خواهد بود تا اینکه وعده حامیان مسلمان پیش از موعد با نامی که اسرائیل در 25 سال آینده نخواهد دید، محقق شود. دوران، انشالله.