بروکلین نتس Ban Kyrie Irving از تیم به دستور NYC علیه واکسیناسیون COVID اشاره کرد


بروکلین نتز کایری ایروینگ را از تیم اخراج خواهد کرد تا زمانی که واجد شرایط مشارکت کامل تحت سیاست واکسیناسیون COVID-19 نیویورک باشد.

این تصمیم پس از چند روز گمانه زنی در مورد آینده نگهبان ستاره نتز ، که حاضر نشد به طور علنی در مورد وضعیت واکسیناسیون خود صحبت کند ، اما یکی از گروهی از بازیکنان NBA است که مورد بررسی قرار گرفته است. اظهارات تیم در مورد وضعیت ایروینگ مبهم است ، زیرا کارفرمایان تحت قانون آمریکایی های دارای معلولیت ممکن است اطلاعات پزشکی – مانند مصرف واکسن – را در مورد تک تک کارکنان به طور مستقیم به اشتراک نگذارند.

تیم گفت: “کیری انتخاب شخصی خود را انجام داده است و ما به حق فردی او در انتخاب احترام می گذاریم.” بیانیه خواندن. “در حال حاضر ، این انتخاب توانایی او را برای عضویت تمام وقت در تیم محدود می کند و ما به هیچ یک از اعضای تیم خود اجازه نمی دهیم به صورت پاره وقت شرکت کند.”

طبق قوانین نیویورک ، مرکز بارکلیز و مدیسون اسکوئر گاردن از همه کارکنان – از جمله بازیکنان – و اکثر طرفداران می خواهند که برای واکسیناسیون ورودی ارسال کنند. این قانون در حال حاضر در مورد بازیکنان مهمان اعمال نمی شود ، حفره ای که برخی از مقامات منتخب برای بستن آن تلاش می کنند.

اگرچه یک بازیکن واکسینه نشده می تواند در مسابقات خارج از خانه شرکت کند ، اما شبکه ها این فرصت را روز سه شنبه خاموش کردند و دلیل آن را “ضروری بودن ادامه شیمی به عنوان یک تیم و وفادار ماندن به ارزش های دیرینه تعلق و فداکاری ما” عنوان کردند.

ایروینگ بیشتر تمرینات تیمی و تمام مسابقات پیش فصل را از دست داد. روز شنبه ، او در تمرینات بیرونی تیم در پارک بروکلین بریج با ماسک ظاهر شد. روز بعد ، استیو نش سرمربی نتز اعتراف کرد که این بازیکن هفت ستاره احتمالاً حداقل بخشی از فصل را از دست می دهد.

غیبت ایروینگ یکی از مهمترین پیامدهای دستورالعمل واکسیناسیون نیویورک خواهد بود ، که نشان می دهد میزان واکسیناسیون را در بین گروه های موظف مانند معلمان و متخصصان بهداشت به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

گفته می شود که همه بازیکنان دیگر در شبکه و همچنین کل فهرست نیکس واکسینه شده اند.

ایروینگ در سال 2019 یک قرارداد چهار ساله و 141 میلیون دلاری با نتز امضا کرد تا تیم به مقام قهرمانی برسد. اگر او بازی نکند ، گفته می شود در این فصل تا 15 میلیون دلار ضرر می کند.

چهارشنبه هفته آینده نت ها فصل را مقابل میلواکی باکس آغاز می کنند.دیدگاهتان را بنویسید