برنی سندرز پیش بینی می کند که صورت حساب های هزینه بایدن به تصویب برسد


سن برنی سندرز از شکاف بین دموکرات های پیشرفته و میانه رو که تهدید می کنند برنامه قانونگذاری رئیس جمهور بایدن را تضعیف می کند ، دفاع کرده و پیش بینی می کند که لایحه هزینه دو میلیارد دلاری به پیش خواهد رفت.

وی گفت: “این یک فرایند طولانی و پیچیده است که به موثرترین نقطه احتمالاً از معامله جدید تا رکود بزرگ می پردازد. (I-Vt.)”

“رئیس جمهور کاملاً درست می گوید. فرقی نمی کند هفته آینده باشد یا سه هفته بعد ، آنچه مهم است این است که ما بالاخره به مشکلات پیش روی خانواده های کارگر رسیدگی کنیم. این همان چیزی است که مهم است. ”

برای پیشرفت در مجمع ، سنا موظف است بسته آشتی 3.5 تریلیون دلاری را که تعدادی از برنامه های شبکه تامین اجتماعی را تأمین می کند ، تصویب کند قبل از رای دادن به توافق زیربنایی 1.2 تریلیون دلاری برای هر دو طرف.

اما سناتورهای دموکرات Kyrsten Sinema از آریزونا و جو مانچین از ویرجینیای غربی نگرانی خود را از قیمت اعلام کرده اند ، زیرا Manchin در لایحه آشتی بیش از 1.5 تریلیون دلار شناور است.

مجلس سنا ماه گذشته این لایحه را با 69-30 رأی موافقت کرد.

بدون حمایت سن. جو منچین یا سن. در Kyrsten Sinema ، برنامه هزینه های عمومی در سنا شکست خورد.
استفانی رینولدز / نیویورک تایمز از طریق AP

مخالفت سینما و مانچین با یک مجلس سنی بسیار تفرقه انگیز 50-50 باعث شده است که نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان ، هفته گذشته چندین بار رای گیری را به تعویق انداخت تا اجازه ادامه مذاکرات داده شود.

بدون حمایت منچین یا سینما ، برنامه هزینه های عمومی در سنا سقوط کرد.

روز شنبه ، پلوسی مهلت هالووین را برای مجمع برای اجرای لایحه زیرساخت در هر دو طرف اعلام کرد.

سینما کیرستن
هر دو سناتور سینما Kyrsten و سن. جو مانچین از قیمت 3.5 تریلیون دلار ابراز نگرانی کرده است.
J. Scott Applewhite / AP

سندرز گفت که می داند در مذاکرات “بده و خواهد شد” وجود خواهد داشت.

“آنچه رئیس جمهور گفت این است که مبلغی پرداخت می شود و من فکر می کنم این درست است. سندرز گفت: “من فکر می کنم اگر ما به طور خاص در مورد مشکل تغییرات آب و هوا و نیاز به تغییر سیستم انرژی از سوخت های فسیلی صحبت کنیم ، 6 تریلیون دلار که من در ابتدا پیشنهاد کردم بسیار ناچیز است.” به ”

وی گفت: “حداقل سه تریلیون و نیم باید باشد ، اما من قبول دارم که حقوق و دستمزد وجود خواهد داشت.”

جو بایدن و نانسی پلوسی.
نانسی پلوسی ، سخنگوی مجلس نمایندگان ، مهلت هالووین را برای اجرای قانون لایحه زیرساخت برای هر دو طرف در مجلس نمایندگان اعلام کرد.
مایکل رینولدز / EPA

سیدریک ریچموند ، مشاور ارشد کاخ سفید نیز پیش بینی کرد که این دو لایحه در نهایت به تصویب کنگره برسد.

رئیس جمهور هر دو صورتحساب را می خواهد و انتظار دارد هر دو صورتحساب را دریافت کند. ریچموند به فاکس نیوز یکشنبه گفت: “نانسی پلوسی ، سخنگو ، گفت که آنها هر دو صورتحساب را اجرا خواهند کرد و ما معتقدیم که چون می دانیم که هر دو صورتحساب بسیار محبوب هستند و هر دو اکنون نیازهای مردم را برآورده می کنند.” ”

وی افزود: “بنابراین ، ما به کار با هر دوی ما ادامه می دهیم ، سرمان را پایین نگه می داریم و مطمئن می شویم که پرداخت می کنیم.”

برنی سندرز
سن در مورد هزینه صورتحساب های هزینه صحبت کرد. برنی سندرز اعتراف می کند: “حداقل باید سه تریلیون و نیم باشد ، اما من می پذیرم که حقوق و دستمزد وجود خواهد داشت.”
درو آنگرر / گتی ایماژ

رئیس جمهور جمعه گذشته برای پیشبرد دستور کار خود به کاپیتول هیل سفر کرد و پیش از موافقت مجلس نمایندگان بین دو طرف ، برای انجام لایحه هزینه های عمومی با مجلس نمایندگان صف آرایی کرد.

سن جان باراسو (R-Wyo.) می گوید بایدن از پیشرفت منصرف شده است.

“آنچه می بینیم شبیه تماشای رویدادی در” منطقه شبانه “است. وی به فاکس نیوز گفت: “من فکر می کردم جو بایدن روز جمعه به The Hill رفت تا سعی کند قانون زیرساخت ها را در هر دو طرف تصویب کند و در عوض تسلیم جناح افراطی حزب خود شود.” ”

هرزه. پرامیلا جیاپال ، رهبر کمیته مترقی کنگره ، پیشنهاد 1.5 تریلیون دلاری منچین را رد کرد.

Jayapal (D-Wash) گفت: “زیرا این برای ما بسیار کوچک است تا بتوانیم اولویت های خود را بدست آوریم.” “وضعیت اتحادیه” CNN.

“بنابراین چیزی بین 1.5 تا 3.5 دلار خواهد بود. او گفت: “و من فکر می کنم کاخ سفید در حال حاضر روی این موضوع کار می کند ، زیرا ، به یاد داشته باشید ، آنچه ما می خواهیم به آن برسیم مراقبت از کودکان ، تعطیلات با حقوق ، تغییر آب و هوا ، مسکن است.”دیدگاهتان را بنویسید