برنامه های صدور گواهینامه تغذیه به طور خلاصه

برنامه های صدور گواهینامه تغذیه را در ایالات متحده و کانادا بیابید. اگر از یک سبک زندگی سالم لذت می برید و می خواهید مهارت های ذاتی خود را برای داشتن یک زندگی سالم به اشتراک بگذارید، ثبت نام در هر یک از چندین برنامه گواهینامه تغذیه به شما دانش پیشرفته ای در خوردن رژیم های غذایی مغذی برای ارتقای سلامتی و طول عمر کلی می دهد.

انواع فرصت های آموزشی تخصصی مانند تغذیه جامع یا تغذیه ورزشی وجود دارد. با این حال، اکثر برنامه های صدور گواهینامه تغذیه شامل مطالعات پایه در زیست شناسی (انسان، گیاه، حیوانات و غیره)، آناتومی، فیزیولوژی، بیوشیمی و شیمی است. موضوعات دیگر درگیر در برنامه های گواهی تغذیه، مطالعات در ارزیابی تغذیه، تغذیه پیشگیرانه، هضم، متابولیسم، ماکروبیوتیک ها، اکولوژی خاک، گیاه شناسی و بیوشیمیایی، گیاهان، ویتامین ها و مواد معدنی و غیره است.

برنامه های صدور گواهینامه تغذیه در طول دوره متفاوت است و ممکن است در سطح پیشرفته تری برای متخصصان پزشکی مستقر یا مقدماتی بیشتر برای افراد تازه کار ارائه شود. به طور معمول، اکثر برنامه های گواهی تغذیه از 26 هفته تا 72 هفته اجرا می شوند.

درمان‌های اضافی که گاهی در برنامه‌های گواهی تغذیه ادغام می‌شوند شامل روش‌های درمانی طبیعی مانند حرکت شناسی کاربردی، طب آیورودا، آروماتراپی، طبیعت درمانی، هومیوپاتی و سایر درمان‌های ماساژ می‌شوند.

به عنوان یک مطالعه تکمیلی، دانش‌آموزانی که در برنامه‌های گواهی تغذیه شرکت می‌کنند، آموزش‌های ضروری در مورد تداخل دارویی و مواد مغذی تجویزی و اینکه چگونه اثرات نامطلوب این فعل و انفعالات یا کمبود آنها (ویتامین‌ها، مواد معدنی) می‌تواند بر عملکرد بدن تأثیر بگذارد، کسب خواهند کرد. علاوه بر این، بسیاری از برنامه های صدور گواهینامه تغذیه به دانش آموزان در مورد آلرژی های غذایی و چگونگی شناسایی این حساسیت ها و مدیریت سلامت از طریق رژیم های غذایی سفارشی آموزش می دهند.

فارغ التحصیلان برنامه های گواهی تغذیه باید بدانند که اکثریت قریب به اتفاق ایالات متحده نیاز به مجوز، گواهینامه و/یا ثبت نام دارند. هنگامی که داوطلبان تمام الزامات آموزشی و آموزشی را برآورده کردند، می توانند به متخصص تغذیه یا متخصص تغذیه حرفه ای تبدیل شوند، جایی که می توانند در انواع تنظیمات مراقبت های بهداشتی از جمله بیمارستان ها، مراکز خانوادگی یا سایر امکانات مرتبط با سلامت کار کنند. درآمدها متفاوت است، با این حال متخصصان تغذیه با تجربه این پتانسیل را دارند که سالانه بیش از 63000 دلار درآمد داشته باشند.

اگر شما (یا کسی که می‌شناسید) علاقه‌مند به یافتن برنامه‌های گواهی تغذیه هستید، اجازه دهید آموزش حرفه‌ای در صنایعی که به سرعت در حال رشد هستند مانند ماساژ درمانی، زیبایی، طب سوزنی، طب شرقی، ریکی و سایرین، شما را شروع کنند! برنامه های مدرسه حرفه ای را در نزدیکی خود کاوش کنید.

منبع حقوق و دستمزد: Bls.gov (اداره آمار کار ایالات متحده)

برنامه های صدور گواهینامه تغذیه به طور خلاصه
© کپی رایت 2007
شبکه کالج محدود
تمامی حقوق محفوظ است

اطلاع: مقاله(ها) را می توان به صورت رایگان در وب سایت های مربوطه بازنشر کرد، تا زمانی که کپی رایت و جعبه منبع نویسنده گنجانده شده باشد. و همه هایپرلینک ها دست نخورده و فعال باقی می مانند.