برنادت پیترز برای جوایز تونی 2021 از لباس باب مکی دهه 80 استفاده کرد


برای پیدا کردن لباس مناسب برای جوایز تونی روز یکشنبه ، برنادت پیترز نیازی به نگاهی فراتر از اتاق خود ندارد.

اسطوره تئاتر ، 73 ساله ، با پارچه ای با رنگ روشن باب مکی روی فرش قرمز کوبید که روی شانه او ستارگان فلزی نقش بسته بود ، و ظاهراً برای اولین بار ظاهر شده بود ، برای اولین بار ، اولین گلهای بسته شده. پیش.

“چقدر زیبا بودOfficialBPeters به ​​لباس باب مکیTheTonyAwards نگاه می کرد؟” مکی روز دوشنبه در حساب توئیتر خود صحبت کرد و واکسن را با پیترز در دو مراسم یکشنبه و مراسم جوایز 80 به تن کرد.

طراح حتی تصویر اصلی خود را به لباس اضافه کرد ، و همچنین یک قطعه پیترز با ظاهری خمیده.

“برنادت پیترز نشان می دهد #تونی_آوردز از دهه 80 لباس های باب مکی را پوشیده است – حالا اوضاع فرق کرده است !!” پشتیبانی نوشت یکشنبه

نماینده پیترز به مردم گفت که مکی در اصل “آن را به عنوان یک لباس زیبا برای یکی از کنسرت هایش طراحی کرد” و ستاره تئاتر فکر می کند ظاهر “جاودانه” بهترین لباس برای این جایزه خواهد بود. “تونی برادوی ویژه است” تلویزیون ”

مکی و پیترز از سال 1967 با هم دوست بودند. وقتی دومی اولین جایزه تونی خود را در سال 1986 برای “آهنگ و رقص” دریافت کرد ، یکی از درخشان ترین امضاهای او را بر تن کرد.

مکی همچنین لباس عروس پیترز را در سال 1996 طراحی کرد ، همراه با بسیاری از ظاهر او و حتی لباسهایی که هنگام ارائه آنها به پلیبوی 1981 طراحی کرد.

باب مکی و برنادت پیترز روی فرش قرمز در جوایز مد CFDA 2019.
باب مکی و برنادت پیترز روی فرش قرمز در جوایز مد CFDA 2019.
فیلم سحر و جادو

دوستان در سالهای 80 نیز چندین بار برای Met Galas یکدیگر استفاده کردند و سرانجام در مراسم CFDA Fashion Awards 2019 حضور یافتند ، جایی که پیترز جایزه موفقیت Geoffrey Beene Life را به مکی اهدا کرد.

پیترز به حضار گفت: “وقتی اولین کلوپ شبانه ام را انجام دادم ، پول لازم برای لباس پوشیدن را نداشتم.” “و باب گفت:” نه ، نه – صبر کن ، صبر کن. ” او داخل کمد لباسش رفت و کت و شلواری بیرون آورد و آن را کاملاً برای من مناسب کرد. سپس یک بوآ اضافه کرد. و یک عمامه. قرمز بود. “

او به بازیگر زن گفت: “او می داند چگونه به یک دختر پیتزا بدهد.”دیدگاهتان را بنویسید