بررسی چربی سوز – تنها مکملی که می تواند سینه های مرد را از بین ببرد

همه به دنبال جام مقدس کاهش چربی هستند. هر متخصصی به شما خواهد گفت که ترکیبی از ورزش و رژیم غذایی مناسب کلید کاهش مداوم چربی است. هنگامی که بررسی های چربی سوز را مشاهده می کنید که معجزه می کنند، احتمالاً فقط باید روی دکمه برگشت در مرورگر خود کلیک کنید و در مورد تغذیه جستجو کنید. چند مکمل وجود دارد که در واقع می تواند متابولیسم شما را مانند چای سبز افزایش دهد، اما هنوز هم فقط زمانی کار می کند که با یک رژیم غذایی خوب و ورزش روتین ترکیب شود. این به کاهش چربی کمک می کند، مسئول آن نیست.

یوهیمبین HCL

یکی از مواد تشکیل دهنده در بسیاری از محصولات اصلی کاهش چربی بدنسازی وجود دارد که در واقع می تواند به شما کمک کند سلول های چربی سرسخت را که معمولاً در ران ها و باسن زنان و در ناحیه پایین شکم و سینه مردان یافت می شود، هدف قرار دهید. این مکمل یوهیمبین HCL نام دارد. این عصاره در پوست درختان خاصی در جنوب آفریقا یافت می شود و در واقع به عنوان یک داروی غرایز جنسی استفاده می شود. شما می توانید بسیاری از بررسی های چربی سوز را با ماده yohimbine HCL که روی برچسب ذکر شده است بیابید. این یک چربی سوز بسیار موثر است زیرا به بدن شما کمک می کند تا سلول های چربی را از گیرنده هایی که در آن قسمت های سرسخت یافت می شوند که معمولا آخرین آنها هستند آزاد کند.

استفاده از یوهیمبین HCL تضمین نمی کند که چربی از نقاط سرسخت خود را از دست خواهید داد زیرا هنوز باید به بدن خود دلیلی بدهید تا سلول های چربی را برای انرژی آزاد کند. هر بررسی چربی سوز که به شما می گوید فقط آن را بردارید و آب شدن چربی را تماشا کنید صادقانه نیست. کاهش چربی واقعی هنوز از تغذیه مناسب و ورزش ناشی می شود، اما اگر از یک برنامه خوب پیروی می کنید که باعث کاهش چربی شما می شود و از محصول یوهیمبین استفاده می کنید، کاهش چربی بیش از حد معمول را در نواحی سرسخت خود مشاهده خواهید کرد.

اثرات جانبی

اکنون قبل از تمام شدن و خرید محصولی که حاوی یوهیمبین است، باید بدانید که مصرف خوراکی آن عوارض جانبی زیادی از جمله حالت تهوع، افزایش فشار خون و افزایش ضربان قلب دارد. من نسخه خوراکی آن را به دلیل عوارض جانبی توصیه نمی کنم و اگر به هر نوع محرکی مانند قهوه حساس هستید باید دوری کنید و برخی از بررسی های چربی سوز این را به شما می گویند اما بسیاری فقط می خواهند محصول را بفروشند تا این کار را نکنند. بیانش کن. هر چند راهی برای دور زدن عوارض جانبی وجود دارد. در حال حاضر برخی از کرم های ترانس درمال در بازار وجود دارند که حاوی یوهیمبین HCL هستند. استفاده مستقیم از آن بر روی بافت چربی سرسخت شما می تواند نواحی خاص شما را با عوارض جانبی سیستمیک مصرف خوراکی هدف قرار دهد. بدنسازان و ورزشکاران تناسب اندام آن را در هفته های پایانی آماده سازی روی نقاط سرسخت خود می مالند تا از شر آن جیب های مزاحم که از بین نمی روند خلاص شوند.

هنگام خواندن بررسی های متعدد چربی سوز در بازار، فقط به یاد داشته باشید که هر کسی که به شما بگوید قرصی بدون زحمت چربی را آب می کند، صادق نیست. محصولاتی وجود دارند که می توانند به تلاش شما برای لاغر شدن کمک کنند، اما اجازه دهید خریدار مراقب باشد!