بررسی ویتامین های اسپری VitaMist

VitaMist یک فناوری است که ما فکر می کنیم ممکن است آینده تمدن باشد. در دنیایی که ما چیزهایی اختراع می‌کنیم تا زندگی روزمره‌مان را آسان‌تر کنند، برای صرفه‌جویی در زمان، هر کجا که می‌توانیم کوتاه می‌کنیم و در این صورت می‌توانیم دوز روزانه ویتامین‌هایمان را همه جا مصرف کنیم. اگر دیر سر کار می‌روید، می‌توانید در جاده رانندگی کنید و اسپری را بیرون بکشید تا شما را در روال روزانه‌تان نگه دارد.

این یک ایده عالی است و VitaMist از سال 2000 در اینترنت وجود داشته است و به بهترین شکل ممکن به خانه ها حمله می کند. پس دقیقاً چه چیزی با این شرکت درگیر است؟ شرکت Mayor Pharmaceutical Laboratories، طبق وب سایت آنها، شرکت پیشرو در صنعت تغذیه محسوب می شود. آن‌ها سال‌ها صرف تبدیل اسپری‌های با ارزش غذایی به مواد ضروری برای بسیاری از افراد کرده‌اند و ما می‌خواهیم چند مورد از این موارد را پوشش دهیم.

اگر چیزی در وب سایت آنها وجود داشته باشد که روی شما تأثیر بگذارد، این اولین نظری است که توسط جراح سابق C. Everett Koop نقل شده است. از 2.1 میلیون مرگ در ایالات متحده در هر سال، 1.6 میلیون مربوط به تغذیه نامناسب است. قطعاً می‌توانیم بگوییم که می‌خواهیم سالم‌تر باشیم، اما این شرکت و VitaMist گامی در مسیر درست هستند، به‌ویژه با توجه به تنوع محصولاتشان که به نیازهای افراد خاص محدود شده است.

به عنوان مثال، وب سایت VitaMist می نویسد که چگونه زنان “نیازهای تغذیه ای ویژه” دارند و آنها مواد مغذی خاصی مانند DHEA + W را ارائه می دهند که فقط برای زنان طراحی شده است زیرا به بازسازی هورمون های بدن آنها کمک می کند. اگر در ورزش فعال هستید، Mayor Pharmaceutical Laboratories، Inc. محصولات جداگانه ای را برای قبل، حین و بعد از درگیر شدن در یک فعالیت شدید ارائه می دهد.

ما واقعاً از دیدن اسپری‌های کاهش وزن آن‌ها لذت بردیم، اگر برای چیز دیگری جز طعم‌هایی که استفاده می‌کنند نباشد. به طور جدی، چقدر صدای Chocolate Fudge، Berry Supreme یا Tropical Delite برای یک میان وعده بین وعده های غذایی خوب است. البته نه به معنای واقعی کلمه، شما به سادگی این محصولات VitaMist را در دهان خود اسپری کنید، و قرار است آنها به حفظ رژیم غذایی شما به طور ایمن و طبیعی کمک کنند. این جایگزینی برای محصولاتی است که می توانید OTC را پیدا کنید که می تواند حاوی افدرین و سایر محصولات کاهش وزن مضر باشد که امروزه در دسترس هستند.

پس از بررسی عمیق وب سایت، به طور اتفاقی متوجه این لینک کوچک در سمت چپ شدیم که می گوید: “به دنبال ویتامین، گیاه یا ماده معدنی خاصی هستید؟” که ما باید ببینیم در مورد آن چیست، و معلوم شد که احتمالاً مفیدترین چیز در وب سایت آنها است. پس از کلیک بر روی آن، می توانید هر یک از مواردی که به دنبال آن هستید را بیابید و متوجه شوید که آنها چیست و کدام محصولات VitaMist آنها را در اسپری های خود گنجانده اند.

مطمئناً، تا به حال تعجب کرده اید که چنین چیزی چقدر هزینه دارد، و همه چیز هر قطعه 19.95 دلار است. چرا این ممکن است کمی گران‌تر از خرید آن بطری 8.99 دلاری در فروشگاه باشد، ما به جستجو پرداختیم تا ببینیم این اسپری‌های VitaMist چقدر دوام می‌آورند، اما هیچ اطلاعاتی در مورد آن پیدا نکردیم. بنابراین اگر این چیزی است که به آن علاقه دارید، با شماره تلفن رایگان آنها تماس بگیرید و از آن مطلع شوید.

این واقعا ایده خوبی به نظر می رسد و حتی برای کودکان طراحی شده است که آن را مصرف کنند، به نظر می رسد که برای سال های آینده در دسترس خواهد بود، به خصوص زمانی که ما اسپری های ویتامین برای حیوانات خانگی نیز پیدا کنیم، که اصلاً انتظارش را نداشتیم. کمی وقت می گیرید، به وب سایت آنها نگاهی بیندازید و نظر خود را ببینید. شما ناامید نخواهید شد، حتی اگر فقط برای یادگیری چیز جدیدی به آنجا بروید.