بررسی مفصل Tom Venutos – Burn The Fat Inner Circle

تام ونوتو یک بدنساز طبیعی و نویسنده کتاب الکترونیکی پرفروش شماره 1، چربی سوزی، تغذیه عضلات است. مدارک و دستاوردهای او قابل توجه است:

-لیسانس در علم حرکت

-کارشناس تایید شده قدرت و حالت دهنده (CSCS)

-مربی شخصی معتبر (NSCA-CPT)

-عضو انجمن بین المللی تغذیه ورزشی (ISSN).

– عضو کالج آمریکایی پزشکی ورزشی (ACSM).

-عضو انجمن ملی قدرت و حالت دهنده (NSCA).

-سه بار قهرمان مسابقات پرورش اندام منطقه ای و ایالتی

-2. در مسابقه آقای طبیعی ایالات متحده آمریکا شرکت کنید

-2. در مسابقات آمریکای شمالی آقای طبیعی قرار بگیرید

اگر می خواهید عضله بسازید، چربی های سرسخت را از دست بدهید، یا حتی سخت تر، هر دو را همزمان انجام دهید، چربی بسوزانید، تغذیه عضله ضروری است. تام دقیقاً نشان می‌دهد که چگونه می‌توان در خط باریک قدم گذاشت، جایی که می‌توانید هر دو را همزمان انجام دهید، و چرا بسیاری بدون ابزار و دانش مناسب شکست می‌خورند. متابولیسم خود را بدون دارو یا مکمل ها با رازهای ناشناخته از برترین بدنسازان و مدل های تناسب اندام جهان افزایش دهید، بخوانید چربی سوزی کنید، به ماهیچه ها غذا دهید

Burn The Fat Inner Circle در سپتامبر 2006 تأسیس شد و خود را به عنوان “انجمن حمایت از کاهش چربی برتر اینترنت” معرفی می کند. هزاران نفر کتاب Burn the Fat, Feed The Muscle را خوانده اند و از آن بهره برده اند و بدن و زندگی خود را متحول کرده اند. Burn The Fat Inner Circle قصد دارد عناصر جدیدی را اضافه کند که بسیاری در سفر عضله سازی/کاهش وزن خود از دست داده اند: مسئولیت پذیری، پشتیبانی، مربیگری، مشاوره، نکات و منابعی که در هیچ جای دیگری یافت نمی شوند.

Burn The Fat Inner Circle یک سایت عضویت است. در حال حاضر 9.95 دلار در ماه هزینه دارد. هنگامی که عضو شدید، قیمت شما هرگز افزایش نمی یابد و می توانید در هر زمانی مستقیماً به صورت آنلاین لغو کنید

اما شما هرگز آن را نمی خواهید. Inner Circle مملو از مواد زیادی است و از بالاترین کیفیت برخوردار هستند. هفته‌ها یا ماه‌ها طول می‌کشد تا همه آنها را مرور کنید، و با اضافه شدن مداوم محتوای جدید، هرگز به نتیجه نخواهید رسید.

ممکن است فکر کنید، “چرا باید برای عضویت در یک سایت عضویت پول پرداخت کنم، در حالی که چیزهای رایگان زیادی در آنجا وجود دارد؟”

اصلا چرا چیزی می پردازی؟ این به این دلیل است که به آن (غذا، لباس) نیاز دارید یا به این دلیل که آن را می خواهید (تلویزیون پلاسما، ماشین فانتزی)، درست است؟ با هر خرید، سوال “چه چیزی در آن برای من؟” تصمیم. چه مشکلی را حل خواهد کرد یا چه آرزویی را برآورده خواهد کرد؟ آیا زندگی من را بهتر می کند؟ آیا من برای پولم چیزی می گیرم؟

پاسخ به این سوالات به عهده شماست. شما ممکن است نیاز به کاهش وزن داشته باشید، ممکن است بخواهید بهتر به نظر برسید، ممکن است بخواهید عضله بسازید و بدنی “تون” داشته باشید. شاید اضافه وزن برای شما مشکل ساز باشد. دلیلی که این مطلب را می خوانید و دایره درونی را در نظر می گیرید هر چه باشد، فقط شما می دانید.

برای من، من کاملاً معتقدم که کتاب تام و حلقه درونی ارزش خارق‌العاده‌ای ارائه می‌دهند و زندگی من را بهبود می‌بخشند (و انجام دادند). فکر می کنم برای شما هم همین کار را می کند، به همین دلیل است که زحمت نوشتن این را می کشم. من صاحب کتاب تام هستم و از سال 2003 بر اساس اصول او زندگی کرده ام. تنها چیزی که گم شده بود نوعی تعامل مداوم با تام و اطلاعات به روز شده بود. تحقیقات جدید همیشه در حال انجام است و گزارش‌های جدیدی از خوب بودن آن برای شما در حال حاضر که بد است، فراهم می‌کند و Inner Circle به متخصصی که من می‌شناسم و به آن اعتماد دارم دسترسی می‌دهد تا برخی از سردرگمی‌ها را برطرف کند.

چیزهای رایگان زیادی وجود دارد، اما اغلب آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید. وقتی چیزی رایگان است، اغلب به این دلیل است که آنقدر کیفیت پایینی دارد که هیچکس برای آن پولی نمی‌پردازد، یا صرفاً یک تاکتیک بازاریابی برای فریب شما برای خرید چیزی است. می توانید چیزهای رایگان را جستجو کنید و با همه اطلاعات متناقض و تبلیغات موجود در آنجا گیج شوید، فریب بخورید و داروهای گران قیمت یا مکمل هایی بخرید که شبیه داروهای معجزه آسا هستند (“کاهش 30 پوند در 30 روز”، “عضلات بزرگ بسازید، چرا می خوابید” ، و غیره).

چرا برای دایره داخلی پرداخت کنید؟ در اینجا چند دلیل وجود دارد که ارزش آن را دارد:

زمان ارزشمند است و یکی از معدود چیزهایی است که نمی توانید بیشتر از آن به دست آورید. هر چیزی که برای عضله سازی و از دست دادن چربی (یا هر دو به طور همزمان) نیاز دارید اینجاست.

اطلاعات معتبر و به‌روز: تام می‌داند درباره چه چیزی صحبت می‌کند، با آنچه موعظه می‌کند زندگی می‌کند و همیشه محتوای جدیدی اضافه می‌کند. اگر سوالی دارید که با هیچ یک از اطلاعات موجود پاسخ داده نشده است، می توانید آن را در انجمن مطرح کنید. تام حتی می تواند آن را شخصاً پاسخ دهد.

اگر تام خودش جواب شما را ندهد، به احتمال زیاد یکی در انجمن پاسخ خواهد داد. Tom’s Burn The Fat Inner Circle شامل حدود 20 انجمن مختلف عضو با هزاران عضو است. سایر اعضا نیز به این دلیل پول می پردازند که در مورد تناسب اندام جدی هستند، بنابراین می توانید مطمئن باشید که بازخورد باکیفیتی از آنها یا هر یک از کارشناسانی که تالارهای گفتگو را تعدیل می کنند و واجد شرایط پاسخگویی هستند دریافت می کنید.

اینها برخی از انجمن های موجود هستند:

انجمن اصلی Burn The Fat

– انجمن مبتدیان

انجمن کاهش چربی زنان

کاهش چربی بعد از 40 انجمن

انجمن دستور العمل ها

انجمن تمرین در خانه

انجمن تجهیزات تناسب اندام

-باشگاه 100 پوندی

یک انجمن شریک آموزشی پیدا کنید

انجمن کاردیو

– انجمن تمرینات قدرتی

-تالار آمادگی مسابقه

– انجمن اهداف و انگیزه

-فروم تکمیلی

-عضله سازی انجمن

انجمن مجلات پیشرفت

– مجمع کمیته ارزیابی

برای پیوستن یا بهره مندی از Inner Circle لازم نیست کتاب الکترونیکی Burn the Fat, Feed The Muscle را داشته باشید یا در سیستم Tom’s حضور داشته باشید. مطالب بسیار خوبی در این سایت وجود دارد که همه بدون توجه به رژیم غذایی (در صورت داشتن) از آنها بهره مند خواهند شد. با این حال، بسیاری از اعضا با این کتاب آشنا هستند، زیرا اغلب در انجمن‌ها به آن اشاره می‌شود، بنابراین ممکن است بخواهید کتاب را از اینجا بخرید یا فقط برخی از «نگت‌های» ارائه شده در انجمن را بگیرید و بعداً تصمیم بگیرید.

Burn The Fat Inner Circle چه چیز دیگری برای ارائه دارد؟ در اینجا لیستی از مواردی است که دوست دارید:

-هر قسمت از سریال Burn The Fat Show Tom Venuto (یک برنامه صوتی MP3 فقط برای اعضا)

-مصاحبه های صوتی با متخصصان برتر تناسب اندام و کاهش چربی

– داستان های موفقیت آمیز از دست دادن چربی – یاد بگیرید که چگونه دیگران مانند شما به تغییرات بدنی شگفت انگیز خود دست یافته اند

– کتابخانه روزافزون مقالات انحصاری (چاپ نشده).

-انحصاری (منتشر نشده) برنامه پرسش و پاسخ Burn The Fat

-کتابخانه ای از کتاب های الکترونیکی قابل دانلود و گزارش های الکترونیکی فقط برای اعضا

– ابزارهای ردیابی و برنامه ریزی رژیم غذایی و منو

– اطلاعات کالری و مواد مغذی در دسترس شماست

-سرفصل ها در مورد کاهش وزن و تناسب اندام

گالری عکس جامعه

دستور العمل های چربی سوزی تست شده طعم خوشمزه

بررسی مکمل های علمی مبتنی بر و بی طرفانه

نکته پایانی این است که این سایت مملو از مواد بسیار عالی است، از آنجایی که فقط از سپتامبر 2006 وجود داشته است، بسیار چشمگیرتر است.

تام ونوتو یک حرفه ای معتبر و واجد شرایط است. «حلقه درونی» او مملو از سالها تحصیل، تحقیق و تجربه اوست. یک نگاه به عکس او نشان می دهد که او می داند در مورد چه چیزی در مورد تناسب اندام و تغذیه صحبت می کند! این یک منبع با کیفیت است که ارزش آن بسیار بیشتر از چیزی است که می خواهد و برای هر کسی که می خواهد یا نیاز به کاهش وزن دارد، ظاهر یا احساس بهتری دارد یا عضله به دست می آورد، سودمند است.