بررسی فرصت های تجاری Reliv

Reliv International یک شرکت مبتنی بر سلامت، تندرستی و تغذیه است که حضور جهانی دارد. رابرت مونتگومری این شرکت را در سال 1988 با هدف تولید محصولات بهداشتی با کیفیت برای مردم در سراسر جهان تأسیس کرد. علاوه بر جنبه سلامت، کسب و کار Reliv دارای حضور تجاری قوی است.

این شرکت در NASQAQ معامله می‌شود و فرصت‌های تجاری را برای افرادی که می‌خواهند فروشنده محصولات خود شوند، ارائه می‌کنند. Reliv International به عنوان یک فرصت تجاری، موفقیت بسیاری را فراهم کرده است.

محصولات مبتنی بر سلامت از مکمل های غذایی تا میان وعده ها را شامل می شود. محصول اصلی که هنوز هم عرضه می شود، یک مکمل برقی است. Reliv International از آن زمان به دسته‌های دیگری از محصولات سلامتی منشعب شده است که تعدادی از محصولات شامل ترکیبات کنترل وزن و نوشیدنی‌های ورزشی هستند. متأسفانه، در گذشته های دور، چند ادعا علیه تجارت Reliv مورد توجه FDA قرار گرفت. با این حال، همه محصولات دارای اختراع ایالات متحده هستند و با تحقیق، توسعه و آزمایش دقیق مورد آزمایش قرار گرفته اند.

برای تبدیل شدن به یک توزیع کننده برای Reliv International هزینه درخواست اولیه 39.95 دلار وجود دارد. در حالی که هیچ حداقل مورد نیاز برای خرید محصول اولیه وجود ندارد، توصیه می شود که همه توزیع کنندگان محصول تجاری Reliv را خریداری کنند تا عرضه کافی برای انجام سفارشات در دسترس باشد. این می تواند سرمایه گذاری اولیه توزیع کنندگان را افزایش دهد، با این حال آنها از محصولاتی که می فروشند سود دریافت می کنند. در ابتدا تمامی محصولات با 25 درصد تخفیف به توزیع کنندگان فروخته می شود. هنگامی که محصولات به قیمت بازار فروخته می شوند، توزیع کننده 25٪ را به عنوان سود می گیرد. توزیع کنندگان کسب و کار واجد شرایط Reliv ممکن است محصولات را با 40٪ تخفیف خریداری کنند و سودآوری خود را افزایش دهند.

علاوه بر فروش محصولات، یک توزیع کننده تشویق می شود که یک خط پایین ایجاد کند. با آوردن توزیع کنندگان تجاری Reliv اضافی به Reliv International، یک فرد درآمد اضافی از فروش توزیع کنندگان استخدام شده به دست خواهد آورد. خط پایین برای رشد مستمر سود ضروری است.

توصیه شرکت ها برای توزیع کنندگان این است که ابتدا موفقیت خود را با افرادی که می شناسند ایجاد کنند، سپس برای بازاریابی بیشتر منشعب شوند. افرادی که می توانند به طور مداوم کسب و کار جدید Reliv را به دست آورند، موفق ترین هستند. موفقیت یک فرد به کسب مهارت های جدید یک بازاریاب بستگی دارد.

متأسفانه توصیه این شرکت ها برای بازاریابی منسوخ شده است، به خصوص وقتی صحبت از دنیای اینترنت می شود. این امر باعث می‌شود که توزیع‌کنندگان بتوانند تجارت خود را به مشتریان بین‌المللی بازاریابی کنند. این در واقع یک مشکل عمده با بیشتر فرصت های تجاری است. این شرکت فاقد آموزش لازم برای وارد کردن توزیع کنندگان خود به عصر اینترنت است. با این حال، این امیدواری وجود دارد که توزیع کنندگانی که می خواهند تجارت خود را در سطح جهانی انجام دهند، ممکن است دوره ها و ابزارهای زیادی را بیابند که سپس نحوه بازاریابی جهانی را آموزش می دهد.