بررسی “اندیشه های یک مرد رنگارنگ”: برادوی به تغییر بروکلین می پردازد


شگفتی خوش شانس “اندیشه های مرد رنگی” ، که چهارشنبه شب در برادوی افتتاح شد ، این است که بسیار سرگرم کننده تر از آن است که از عنوان مجلل و با ادبیات خوش صدا نشان می دهد.

آنچه شما انتظار دارید شبیه کتاب درسی کالج باشد ، در واقع می خندد و شروع به آبیاری می کند. و بعد از 90 دقیقه از نمایش ، هیچ ثانیه ای خیلی طولانی یا خیلی کوتاه نیست.

بازی جدید کینان اسکات دوم در تئاتر طلایی با گرمای طراوت ، آنچه را که وعده می دهد به ما می دهد: بازتاب های درونی گروهی از سیاهان نیویورکی.

این پسران غالباً دوستانه ، گاه گاه مبارز و همیشه جذاب در محله ای واقع در بروکلین زندگی می کنند که در آنجا آرایشگاه ها خراب می شوند ، زیرا غذاهای کامل رشد می کنند و آپارتمان های لوکس با شک و وابستگی ساکنان قدیمی مورد توجه قرار می گیرند.

نقد و بررسی تئاتر

90 دقیقه در تئاتر طلایی 252 W. 45. St.

با توجه به محیط بحث برانگیز BK و زبان شاعرانه ، “افکار” می توانند به عنوان اتصالات اسپایک لی ظاهر شوند که هیچ ارتباطی با اسپایک لی ندارند. خوبه.

اسامی مردان فیلمنامه عبارتند از Passion (لوک جیمز) ، Love (Dyllón Burnside) ، Lust (Da’Vinchi) ، Happiness (برایان ترل کلارک) ، خشم (تریستان “Mack” Wilds) ، افسردگی (فارست مک کلندون) و خرد (ایساو پریچت).) – نگران نباشید ، آنها خود را صدا نمی زنند – و افراد مشابه آنها با سن آنها مطابقت دارند. یک جوان 20 ساله وسواس جنسی بدون سیم دارد ، در حالی که یک مرد گمشده در اواسط دهه 1930 زندگی را به طور فزاینده ای دشوار می کند زیرا صورت حساب ها روی هم انباشته می شود.

و این چیزی است که اسکات موفق ترین آن است – توانایی او برای خاص و جهانی بودن در یک گوشه. برای من یک جوان 35 ساله بیابید که نمی تواند با بدهی و بی هدفی ارتباط داشته باشد. (خوب ، لیدی گاگا را کنار بگذارید.)

اسکات همچنین اظهار می کند که هر تجربه زندگی در این زمان یکسان نیست. خوشبختی به تازگی به همراه دوست پسرش وارد یک آپارتمان بلند مرتفع شده است و او احساس می کند که از اجتماع خود خارج شده است زیرا همجنسگرا است و درآمد خوبی دارد.

“چرا مبارزه مترادف با رنگ سیاه است؟” او می پرسد

از چپ به راست: تریستان “مک” وایلدز ، دیلون برنساید ، فارست مک کلندون و داوینچی در “اندیشه های یک مرد رنگارنگ”.
ژولیت سروانتس

همانطور که افسردگی بیشترین ضربه را به مک کلندون می زند. این شخصیت راهروهای لوکس را در یک خواربارفروشی برای کمک به برادرش تهیه می کند و مجبور می شود تمام روز بر روی مشتریان غم انگیزی که نمی توانند کامبوچا پیدا کنند ، دست به کار شود.

“خسته از زندگی.” از مرگ می ترسم. ” Au

مک کلندون بازیگر بسیار جذابی است. این مجری ، که آخرین بار یک دهه پیش در برادوی در موزیکال تکان دهنده Kander و Ebb “The Scottsboro Boys” حضور داشت ، از یک افراط احساسی به یک افراط احساسی مانند یک کودک که در استخرها ضربه می زند ، می پرد. در یک لحظه ، او دیوانه ، خجالتی ، قلقلک ، یا به شدت بی دست و پا است.

در همین حال ، ویسدم یک مهاجر 60 ساله آفریقایی است که یک آرایشگاه را در بلوک اداره می کند و پریچت مغناطیسی به بازی اقتدار اخلاقی اساسی می دهد.

همه چیز در درام اسکات کار نمی کند. برخی از صحنه ها با عجله نوشته می شوند و کاملاً با تصویر کلی ارتباط ندارند. به عنوان مثال ، عصبانیت یک مربی بسکتبال کالج است و یک مونولوگ ارائه می دهد که در آن از اینکه یکی از بازیکنانش قبلاً با موافقتنامه تایید شده است – و یک ساعت با الماس – طبق قوانین جدید NCAA ناامید شده است.

خارج شدن از زیرنویس؟ آره. به طرز باورنکردنی مدیریت می شود؟ نه

سخنان بعدی عصبانی در مورد حرفه ناموفق خود در b-balls ، که بخشی از یک کرسندو با پایان احساسی است ، قوی تر است و شخصیت را بهتر توصیف می کند.

گاهی اوقات ، من می خواستم تولید کارگردان استیو برودناکس سوم ، که در سایه بیلبوردی قرار گرفته است که دارای مکان های بسیاری است ، کمی جلا تر شود. ورودی ها و خروجی های شخصیت ها دلخواه به نظر می رسند و می توان از صحنه پویاتر استفاده کرد. اما میدونی چیه؟ – امروزه جلسات بسیار زیادی توسط نویسندگان پرداخت می شود تا زمانی که توپ های نامشخص بدون بافت وجود داشته باشد. بسیاری از واردکنندگان بریتانیایی زیبا و فوق العاده در این جنایت مقصر هستند.

منطقی است که نمایش در مورد افراد تکه تکه شده و محبوب ، تولیدی قلقلکی و محبوب داشت.

دیدگاهتان را بنویسید