برخی از میلیاردرها “برنامه” خود را از دست می دهند


برایان کاکس ، ستاره سریال «جانشینی» ، که در سریال HBO به عنوان مغول رسانه و میلیاردر لوگان روی عمل می کند ، میلیاردرهای واقعی را به عنوان کادر فضایی معرفی کرده است.

برخی از ثروتمندان فکر می کنند بهتر است آنجا باشند. » [and] در بیشتر مواقع فضا وجود ندارد. “این بازیگر سه شنبه شب در مراسم پخش فیلم” جانشینی “به Six party گفت و جف بزوس و ریچارد برانسون را مقصر اصلی معرفی کرد. “وقتی برانسون گفت ما به سفینه های فضایی بیشتری نیاز داریم ، من فکر کردم:” این آخرین چیزی است که این جهان به آن احتیاج دارد ، سفینه های بیشتری وجود دارد. “

بنیانگذار آمازون در ماه ژوئیه با موشک نیو شپرد به فضا سفر کرد ، هنگامی که ویرجین مغول در مسابقه فضایی میلیاردرها برنده شد ، هنگامی که خود و پنج نفر دیگر را در موشک Virgin Galactic خود در آن ماه پرتاب کرد.

کاکس ، که از یک طرف ماسک شاد و “#TeamLoganRoy” و “F – k Off” از طرف دیگر گذاشت ، افزود: “بنابراین متوجه می شوید که بسیاری از این پسران ثروتمند گاهی توطئه خود را از دست می دهند.”

نیکول انصاری کاکس و برایان کاکس.
کاکس و همسرش نیکول ماسک های شخصی خود را در اولین نمایش تهیه کردند.
گتی ایماژ

این بازیگر 75 ساله همچنین روی را میلیاردرها دانست و بازی کرد که فکر می کند لوگان تصمیم می گیرد تا کنگره رسانه ای خود Waystar RoyCo را تصاحب کند.

او می گوید: “من فکر می کنم ژن های بد زیادی در ابتدا وجود دارد.” “من فکر می کنم پسران ناراضی هستند ، اما من فکر می کنم که همه افراد دارای پتانسیل بالایی هستند ، و من فکر می کنم این همیشه از شک و تردید برای آنها سود می برد.” او چیزهای خوبی برای شیو (سارا اسنوک) داشت ، اما بعد از آن بیش از حد صحبت می کند. “

برایان کاکس و سارا اسنوک v "میراث."
کاکس ، که در اینجا به عنوان لوگان روی به همراه دخترش روی صفحه نمایش توسط سارا اسنوک در سریال The Succession دیده می شود ، نمی داند که شخصیت او تصمیم دارد چه کسی شرکت خانوادگی را تصاحب کند.
مکال پولای

و کاکس معتقد است که حتی میلیاردرهای موفق در تصمیم گیری های خانوادگی مشکل دارند.

“صحبت درباره آن سخت است ، زیرا شما باید با آن کنار بیایید و این فرزندان شما هستند.” ما همیشه بخواهیم یا نخواهیم به فرزندانمان علاقه مند هستیم. ”

وی افزود: “به نوعی ، لوگان احساس می کند که یک پرتوی بزرگ از نور بر خانواده اش فرود می آید و چیزی را التیام می بخشد. آنها را روشن کنید “

فصل سوم “Suctionion” در 17 اکتبر از شبکه HBO پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید