برای استفاده از Bowflex باید چند ساله باشید؟

امروزه تصویر همه چیز با جوانان است و بسیاری از جوانان می خواهند مانند بزرگسالان ورزش کنند و از تجهیزات استفاده کنند، اما آیا این کار ایمن است؟ برای استفاده از تجهیزاتی مانند Bowflex باید چه سنی باشید؟

در حالی که اطلاعات کمی از سازنده در این مورد وجود دارد، استفاده از Bowflex مشابه هر وضعیت تمرین وزنه دیگری است. همانطور که گفته شد تعیین اینکه از چه سنی می توانید استفاده از Bowflex را شروع کنید یک موضوع عقل سلیم است.

کودکان گاهی اوقات تا 18 سالگی به طور مداوم رشد می کنند. این بدان معنی است که پیکربندی استخوان، بافت و ماهیچه دائما در حال تغییر است. هنگام تعیین اینکه آیا فرزندتان برای شروع تمرینات قدرتی به اندازه کافی بزرگ شده است، باید این را در نظر داشته باشید.

آکادمی اطفال آمریکا از کودکانی حمایت می‌کند که در برنامه‌های آموزشی با طراحی و نظارت مناسب، حتی برنامه‌هایی که استفاده از ماشین‌آلاتی مانند Bowflex را در خود دارند، شرکت کنند. تمرینات قدرتی سبک در هر سنی خوب است. این امر به ویژه در صورتی صادق است که کودک خردسال در ورزش های دیگری مانند لیگ کوچک یا ژیمناستیک شرکت کند.

کلید استفاده از Bowflex یا هر برنامه آموزشی دیگری با یک فرد جوان، آموزش کافی در مورد نحوه استفاده از تجهیزات است. استفاده نادرست در هر سنی می تواند باعث آسیب جدی به عضلات، تاندون ها و احتمالاً استخوان ها شود. بنابراین، اگر برای اولین بار از Bowflex استفاده می کنید، قبل از اینکه طناب ها را به یک فرد جوان نشان دهید، می خواهید مدتی با دستگاه کار کنید.

هنگامی که از دانش و استفاده از Bowflex اطمینان حاصل کردید، در اینجا چند دستورالعمل پایه برای استفاده با کودکان یا بزرگسالان وجود دارد.

o مصرف مایعات زیاد

o منطقه به خوبی روشن شده است

o حداکثر سه روز در هفته

o مبتدیان باید یک ست ده تکراری را برای هر عضله اصلی انجام دهند که با وزن کم یا مقاومت شروع می شود

o بدون بالا بردن یا مقاومت حداکثر

o تمرین باید بخشی از یک برنامه تناسب اندام از جمله تغذیه باشد

با پیروی از این مراحل و برخی عقل سلیم متوسط، جوان شما باید از تمرینات قدرتی با شما بهره مند شود. لازم به ذکر است که اگر با هم تمرین می کنید، هرگز نباید هیچ نوع تمرینی را بدون مشورت با پزشک در مورد سطح آمادگی جسمانی خود و فرزندتان شروع کنید. برای استفاده از Bowflex باید چند سال داشته باشید؟ به اندازه کافی قدیمی است که دستورالعمل های مناسبی در مورد استفاده صحیح از دستگاه دریافت کند.