برایان لاندری احتمالاً “تحت مراقبت” است: یکی از مقامات سابق FBI


رئیس سابق مبارزه با تروریسم FBI گفت که برایان لاندری احتمالاً در جایی مخفی شده بود که از او مراقبت می کرد – و در یک منطقه طبیعی بزرگ فلوریدا که محل جستجو بود ، کمپ نمی کرد.

تری تورچی ، معاون سابق معاونت مبارزه با تروریسم FBI ، به فاکس نیوز گفت: “مردم تغییر نمی کنند زیرا پناهنده می شوند. آنها معمولاً سعی می کنند بفهمند چگونه می توانند در منطقه راحتی فرود بیایند. “

مرد سابق G ، که در سال 2001 از سمت خود جدا شد ، فرماندهی گروهی را بر عهده داشت که تئودور کاچینسکی “بمب گذار بی قدرت” را شناسایی و کشته و در جستجوی اریک رودولف ، بمب گذار پارک المپیک در کارولینای شمالی شرکت کرد.

“بدیهی است که او در اردوگاه یا غاری جایی در زمین سخت و سرد یا … در آب مار آلوده و آب آلوده نیست.” او جایی است که احتمالاً از او مراقبت می شود. “

وی افزود: “وقتی می بینید که او پس از اتفاقی آشکار به خانه آمده است ، این نوع به شما می گوید که احتمالاً او اکنون در حال انجام چه کاری است.”

تری تورچی ، معاون سابق بخش مبارزه با تروریسم FBI
FBI

لاندری ، 23 ساله ، تنها فردی است که به ناپدید شدن و مرگ دوست دخترش گابی پتیتو در سفر بدشانس دویدن این زوج جوان علاقه مند است.

جوان 22 ساله اهل لانگ آیلند در اواخر آگوست ناپدید شد و تقریباً سه هفته پس از بازگشت لاندری به خانه ، در 19 سپتامبر در اردوگاهی دورافتاده در وایومینگ پیدا شد.

مقامات صدها راهنمایی و مشاهده ادعایی را که پناهنده را تا مسیر آپالاچی در کارولینای شمالی کشانده است ، بررسی کرده اند ، اما جستجو بر روی 2500 هکتار ذخیرهگاه کارلتون متمرکز شده است.

به گزارش فاکس نیوز ، هانتر بونتی هانتر ، که به جستجو پیوست ، گفت که معتقد است مرد گمشده هنوز زنده است زیرا او “بازمانده” است – اگرچه خواهر لاوندری ، کاساندرا ، او را یک بازمانده “متوسط” می نامد.

Turchie توضیح داد که چگونه در دهه 1990 بازیگر اصلی در جستجوی رودلف مردی بود که دارای علایق تروریستی بود و با او در فروشگاه غذای سالم خود در کارولینای شمالی صحبت می کرد.

گابی پتیتو و برایان لاندری در پست های اینستاگرام دیده می شوند.
برایان لاندری تنها شخص جالبی است که در ناپدید شدن و مرگ گابی پتیتو نقش داشته است.
اینستاگرام
گابی پتیتو و برایان لاندری در پست های اینستاگرام دیده می شوند.
تری تورچی ، سخنگوی سابق FBI ادعا می کند برایان لندری پس از دیدار با گبی پتیتو پس از بازدید از خانه اش در بندر شمالی فلوریدا ، می توانست با شخص دیگری زندگی کند.
اینستاگرام

این فرد سرانجام پس از آنکه در ابتدا از صحبت با رودولف خودداری کرد ، اطلاعات ارزشمندی را در اختیار فدرالی ها قرار داد زیرا گفته می شد که او به شدت مخالف دولت است.

تورچی گفت که همه پناهندگان “در نهایت خسته می شوند و بسیاری از آنها فرار می کنند”. بیش از ده سال ، “او می افزاید ، و معتقد است که لاندری تا این مدت روی نیمکت خواهد ماند.

گابی پتیتو و برایان لاندری در پست های اینستاگرام دیده می شوند.
خواهر برایان لاندری ، کاساندرا ، ادعا می کند که این پناهنده تجربه چادر زدن در بیابان را ندارد.
اینستاگرام

وی گفت که روند یافتن همه پناهندگان “اساساً یکسان” است.

“شما تا جایی که ممکن است با افرادی که به این فرد نیاز دارند مصاحبه می کنید و به این کار ادامه می دهید.” شما با همسایه ها ، دوستان صحبت می کنید و به دنبال هر چیزی هستید [the fugitive] او می تواند مدتی بگوید که این محافظ را در جایی که هیچ کاری انجام نداده ، ندارد. “

دیدگاهتان را بنویسید