برادران کوئینسی و کوئینن ویلیامز مشکل بزرگی برای جت ها نیستند


در ابتدا داستان کوچکی بود.

وقتی در اولین روز ماه سپتامبر ، جیتس به عنوان استثنا به مدافع خط Quincy Williams اعطا شد ، این یک پاورقی بود. ویلیامز فقط توسط جگوارها بریده شد. هوکوت یک بازیکن میانی دیگر در انتهای لیست ، که ممکن است دو هفته دوام بیاورد یا ندهد.

با این حال ، کوئینسی برادر بزرگتر مهاجم دفاعی جتز کوینن ویلیامز است ، بنابراین این دیدار مجدد کوئینن 23 ساله بود ، اولین انتخاب درت جت در سال 2019 ، و کوینسی 25 ساله ، دور سوم. جکسون ویل را در سال 2019 انتخاب کردند. آنها آخرین بار در دبیرستان Wenonah در بیرمنگام ، آلا بازی کردند.

یک داستان کوچک و مرتب

در مورد اینکه آیا واقعا کسی انتظار داشت که کوینسی تحت تأثیر قرار گیرد زیرا او توسط بدترین تیم لیگ قطع شد ، قطعاً این یک دسترسی بود.

با این وجود ، فقط یک ماه از شروع این فصل می گذرد – که در مورد 1-3 Jets با بازی روز یکشنبه برابر 1-3 Falcons در لندن ادامه می یابد – برادران با هم متحد شدند و یک نیروی نسبتاً قوی تشکیل دادند.

در پیروزی 27:24 جت های یکشنبه بر تیتان ها ، کوینن و کوئینسی در مقابل رایان تاننهیل کیف ثبت کردند و تاریخ را ثبت کردند. آنها اولین تیم برادرانه با گونی در همان بازی برای همان تیم بودند ، زیرا گونی ها در سال 1982 به آمار رسمی تبدیل شدند. آنها در مجموع 19 مسابقه را در بازی ترکیب کردند.

داستان کوچک و مرتب ناگهان به یک مشکل بزرگ تبدیل شد.

نازل ها
برادران Quincy و Quinnen Williams (l. to R.) نقل قول هایی برای Jets شدند.
AP

در این برد ، کوینسی اولین بازی مسابقه دو رقمی خود را در NFL با دوازده بازی ثبت کرد. پاکت اولین حرفه ای او بود و راه حل دیگری را در پذیرش و پاس دفاعی از دست داد.

این روز در ورزشگاه مت لایف با حضور یوارتا هندرسون ، مادربزرگ کوئینن و کوئینسی ، که در سکوها نشسته بودند ، تماشا می کردند و دو مرد جوان را که پس از مرگ مادرشان ، مارکیشا هندرسون ، بر اثر سرطان سینه ، در تربیت آنها کمک می کرد ، تماشا می کردند. در سال 2010 در 37 سالگی

کوینسی روز پنجشنبه گفت: “این اولین مسابقه ای بود که مادربزرگم فرصتی برای حضور در آن داشت.”

در طول بازی ، برادران ویلیامز مادربزرگ خود را در جایگاه پیدا کردند و باعث شدند لمبیو او را بغل کند و بپرد.

کوینسی گفت: “ما به او اطلاع دادیم که از او بسیار سپاسگزاریم و دلیل حضور ما این بود که او چشم خود را به ما نگرفت.”

بعد از اینکه کوینسی در ابتدای فصل غیرفعال بود ، به ترکیب اصلی صعود کرد. مقابل پاتریوت ها و برونکوس ، آن زمان بازی بزرگ یکشنبه گذشته ، 11 دوئل برگزار شد که 4.5 آن به باخت می انجامد.

بعد از مسابقه ، کوئینن دیدن بهترین عملکرد برادرش در دوران حرفه ای خود را “دوپینگ” دانست ، فقط می دانست که اولین کیف خود را تهیه کرده است. من سعی می کنم هر هفته کیف بگیرم. این شغل من است. “

کوینن تا اینجا کار بسیار خوبی را انجام داده است و در چهار بازی 3.5 کیت ، شش ضربه کوارتبک و سه دوئل از دست داده است.

جف اولبریچ هماهنگ کننده دفاع روز پنجشنبه گفت: “دیدن دو برادر به اندازه خودشان شگفت انگیز است.” “من فکر می کنم آنها به تازگی به همه نشان داده اند که قادر به انجام چه کاری هستند.”

کوئینن از آلاباما استعداد پخته تری از این دو است. کوینسی ، که مجبور بود سیستم Jets را به مدت یک ماه بیاموزد ، بسیاری از بازیهای عالی خود را با رها کردن بی پروا انجام داد.

“آیا او کامل است؟” نزدیک نیست ، “اولبریچ گفت. “او فضای بیشتری برای رشد دارد ، اما ما بسیار هیجان زده هستیم که چه اتفاقی می تواند بیفتد.”

جت ها می خواهند کوینسی بیشتر در طرح آنها مشارکت داشته باشد ، اما آنها نمی خواهند اشتیاق او را برای آوردن آثار هیولا محدود کنند.

اولبریچ می گوید: “شرم آور است اگر ما آن را از او بدزدیم.” “آیا او گاهی اوقات نیاز به کنترل بیشتری دارد؟” آره. اما در عین حال ، این ابرقدرت اوست و شما هرگز نمی خواهید آن را از او بگیرید.

“هنوز در حال بهتر شدن است.” کی میدونه چقدر خوب میتونه باشه؟ من واقعاً به او به عنوان فردی نگاه می کنم که اگر بخواهد یکی از بهترین حامیان NFL باشد و مصمم به انجام این کار و سالم ماندن باشد. “

حرکت با کوئینن و تماشای فیلم با هم در خانه و گوش دادن به انتقادات سازنده کوینن بدون شک کوینسی را به بازیکنی بهتر تبدیل کرد.

“من فکر می کنم به دلیل رابطه ای که دارند ، مسئولیت پذیری کمی متفاوت است ، زیرا کوینن میزان صداقت و شفافیت متفاوتی نسبت به [Quincy] شاید او در جکسون ویل نبوده است. “اولبریچ گفت.

کوینسی در مورد کوینن گفت: “بزرگترین چیز صداقت اوست.” “[Criticism] از کسی آمده [else]”آن شخص واقعاً شما را نمی شناسد و احساس می کنید که به نوعی شما را هدف قرار می دهد. در مورد شخصی که با او زندگی می کنید و تمام عمر با او بوده اید ، انتقادات متفاوت است. او مانند سخت ترین منتقد من است. عاشقشم. دست در دست هم می رویم. “

دیدگاهتان را بنویسید