با کتی کنترا آشنا شوید – ورزش کنید


سلام کتی کنترا ، مدیر تمرین در تناسب اندام مونت کارمل در مرکز لوئیس ، اوهایو. این مرکز صدور گواهینامه مجدد از مرکز MFA خود را با موفقیت تکمیل کرد-آنها تا سال 2018 یک مرکز MFA شناخته شده بودند! به گفته مدیر مرکز یان لافرتی ، کتی “نقش مهمی در تهیه گواهینامه مجدد ما بازی کرد.” با تشکر از یان ، کتی و کل تیم در کوه کارمل !!

کتی در 5 سال گذشته در Mount Carmel Fitness بوده است. کارشناسی بهداشت عمومی تغذیه و سلامتی. او به عنوان مربی شخصی معتبر توسط NASM ، 200 Vinyasa Yoga ، مربی ایمنی آب ، Reiki II و ACE Health Coach تأیید شده است.

ما اخیراً با کتی ملاقات کردیم و این همان چیزی است که او گفت…

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
من کاملاً دوست دارم به مردم قدرت دهم که با ورزش به آرامش و خوشبختی برسند. تسهیل کردن شخص از طریق فراگیری مهارت جدید و مشاهده رضایت از خود باعث می شود این شغل بیکار شود!

چه چیزی باعث شد این باغ را انتخاب کنید؟
من عاشق آشپزی و دبیرستان هستم و با اصطلاح “تغذیه عمومی” روبرو شدم. بقیه تاریخ است و من بسیار خوشحالم که در مسیر یک مسیر شغلی بی پایان هستم.

توصیه شما به کسانی که در حال حاضر به این واحد مراقبت های بهداشتی می پیوندند چیست؟
از تمام روابطی که با اعضا ، مهمانان و همکاران خود دارید لذت ببرید. به این ترتیب ، وقتی با چالش یادگیری مهارت جدید یا تلاش برای مدیریت برنامه های مختلف روبرو می شوید ، می توانید اعتماد و حمایت تیم خود را جلب کنید. حرفه سلامتی خوشبختانه مملو از نگرش های مثبت ، پیگیری فعالیت های فکری و پاداش های ارتباط انسانی است. شما یک محل کار سالم انتخاب کرده اید و این مهم است!

تسهیلات شما چه مزایایی از انجمن تمرینات پزشکی دریافت کرد؟
مرکز من احساس هدف و اطمینان و ثبات گواهینامه مرکز سلامت یکپارچه را به دست آورده است. این ستون فقرات تعهد ما برای خدمت صادقانه به جامعه است.

متشکرم ، کتی ، برای توانمندسازی اعضای مرکز خود!

دیدگاهتان را بنویسید