با ناز گورلی آشنا شوید – FitnessBank


همیشه می رود

پایگاه خانگی: کنساو ، GA

زندگی خانوادگی: او با جو ، مادرش که در دالاس متولد شد ازدواج کرد

زندگی کاری: مدیر طراحی داخلی و فروشگاه روکش ، اثاثه یا لوازم داخلی ASAP

سن: مومی 30

زمان بسیار کمی در روز نازلی گورلی وجود دارد و او اینطور دوست دارد. به عنوان یک مدیر طراحی مشغول و شرکتی با روکش ، روز کاری او اغلب یک خلق و خوی کنترل شده بین مشتریان و هماهنگی طراحی و جریان کار است. فعال کلمه ای است که او در تمام زندگی خود استفاده کرده است. کلاس های رقص که در بوگوتای کلمبیا بزرگ شده بود هفته او را پر کرد. کالج و به عنوان یک بزرگسال که در گرجستان امرار معاش می کرد ، والیبال ، دو و میدانی زمان او را پر می کرد. در واقع ، او با شوهرش ، جو ، که والیبال بازی می کند ، آشنا شد.

نازلی گفت: “من همیشه بسیار رقابتی بودم.” “خواه در رقص بزرگسالان یا والیبال در دبیرستان و کالج ، من همیشه می خواستم بهترین باشم. در حال حاضر من و شوهرم با شرکت در مسابقات والیبال کلیسا به رقابت خود ادامه می دهیم ، اما همچنین از دویدن آرام سگمان وقتی هوا خیلی گرم نیست لذت می برم. ”

چگونه می توانید مراحل را به روز خود اضافه کنید؟

“من همیشه راه می روم. در محل کار من مشغول پیاده روی و پیاده روی از دفتر ما به عقب فروشگاه هستم. سپس ، وقتی ساعت در حال تیک تاک است ، من اغلب در سالن بدنسازی با شوهرم ملاقات می کنم تا تمرین کند یا برای بازی والیبال بیرون بروم. من سعی می کنم هر روز 10000 قدم بردارم. من بیشتر روزها برنده می شوم ، اما اگر بگویم هیچ روزی برای استراحت لازم نیست ، دروغ می گویم. اساسا در طول روز نمی نشیند. پشت میز من یک صندلی وجود دارد اما بین تعامل با مشتری و رفت و برگشت ، به نظر می رسد تنها زمانی که من می نشینم برای ناهار است. ”

چه کسی بخشی از قبیله آموزشی شما است؟

“در واقع شوهر من ، جو – ما واقعاً در ورزشگاه ملاقات کردیم. ما چندین بار مسابقات قهرمانی والیبال را قبل از شروع رابطه دوستانه بازی کردیم و اکنون هشت سال بعد ازدواج کرده ایم. این قطعاً یکی از داستانهای ورزشی مورد علاقه من است! تیم والیبال من بخش مهمی از زندگی من است. من تقریباً یک دهه است که با گروهی از دوستانم والیبال بازی می کنم. ما با هم در سالن های بدنسازی ، کلیساها ، زمین های باز و حتی کافه های بی رویه بازی می کردیم. این یکی از چیزهایی است که می توانید به آن اطمینان داشته باشید ، پس از تمرین یا بازی شتاب زیادی در زمین ها ایجاد می شود! ”

دیدگاهتان را بنویسید