با مورینگا گیاه را به دست بگیرید – معجزات در طب جایگزین

مورینگا و معجزه، رویاهای شیرین از اینها ساخته شده است. می گویند گیاهان، دوستان پزشک و مایه افتخار خدایان شفابخش هستند. درختی با 90+ ماده مغذی، گرانبها و مشهور در فرهنگ عامه، باید به طور بالقوه توسط میلیون ها نفری که برای کشف کامل تلاش می کنند، بهره برداری شود. این نیروگاه تغذیه که با پشتیبانی فوق‌العاده از بدن-ذهن انسان محصور شده است، باید به طور کامل آشکار و بررسی شود. در حال حاضر به عنوان یک حمایت تغذیه ای برای فقرا، تحت جمعیت های تغذیه شده هند و آفریقا شناخته شده است. در اواخر گیاه، برگ و پوست درخت Moringa Oleifera برای خواص فراساختاری کار بر روی قارچ ها، سموم، انگل ها و سرطان ها مورد تحقیق قرار گرفته است.

درختان در جنگل ها دارای ویژگی هایی هستند که می توانند به سرعت قارچ های گیاهی و حشراتی را که آن ها را از بین می برند مهار کنند. آنها حاوی مولکول ها، آنزیم ها و پپتیدهایی هستند که هنگام مواجهه با مرگ، تهدید یا انقراض فعال می شوند. آنها ساختارهای حامی حیات در جنگل ها برای حفظ محیط زیست، پاکسازی آلاینده ها، تقویت حیات سلولی خود و تسریع خواص خودتنظیمی و متعادل کننده برای موجودیت رسیده خود هستند. مورینگا درخت قدرتمندی است.

مورینگا یک مکمل ضروری با کلروفیل است که پنج برابر بیشتر از اسپیرولینا و علف گندم است. کلروفیل خون گیاه نامیده می شود و در نور خورشید به سلول گیاهی حیات می بخشد و رشد و حیات را تسریع می کند. دانشمندان مدرن کلروفیل را استخراج می کنند و از آن در تزریقات یا پمادهای موضعی همراه با نور درمانی متمرکز استفاده می کنند. این به عنوان درمان فتودینامیک شناخته می شود. این یک راه حل برای کاهش و تبخیر تومورها یا سرطان های بدخیم، حتی در داخل است. در سال 2014، Jung IL یک فعالیت سرکوب کننده تومور در سلول های پستانداران تحت درمان با عصاره محلول در آب سرد برگ مورینگا اولیفرا را گزارش کرد. تحقیقات بعدی نشان داد که ترکیبات موجود در برگ آبی مورینگا از رشد سلول های سرطانی کشنده سریع در سرطان های سینه و روده بزرگ زنان عربستانی جلوگیری می کند. MicroRNA ها (miRNA ها)، که RNA های کوچک غیر کد کننده بیان ژن را تنظیم می کنند، احتمالاً پس از مصرف انسان برای بازگرداندن به حالت عادی فعال هستند. مدیریت دارویی این گیاه دارویی برای درمان ضد سرطان، حمایت از شیمی درمانی یا حتی پیشگیری از سرطان یک احتمال محتمل برای طب جایگزین و تغذیه طبیعی در آینده است.

قدرت بسیاری از خواص و مواد تشکیل دهنده آن برای بازگرداندن بیان ژن و DNA، مورینگا را برای درمان آلزایمر، بیماری های سیستمیک، دیابت، آسم، اختلالات پوستی، اختلالات مغزی، کم خونی، آرتریت، عفونت های قارچی و باکتریایی ممکن می کند.

مشاهده بسیار جالب این گیاه در استفاده از آن در التهاب است. متخصصان طب جایگزین اصرار دارند که التهاب علت اصلی همه بدی ها است. مطالعات شامل تجزیه و تحلیل بافت شناسی ریه ها نشان داده است که عصاره باعث کاهش تعداد لکوسیت ها، درمان آسم و آلرژی های مرتبط با آن می شود. خواص ضدالتهابی برگ آبی مورینگا در پزشکی با استفاده از یک گیاه دارویی تایید شد in vivo مدل التهاب حاد؛ کاهش در مهاجرت لکوسیت، فعالیت میلوپراکسیداس و سطوح TNF-α و IL-1β مشاهده شد. این یافته ها و یافته های علمی بعدی به وضوح نشان می دهد که سهم گیاهان در تغذیه و سلامتی برای حمایت از عملکرد کبد، سم زدایی، تخلیه لنفاوی، کنترل قند (از بین بردن وزن به دلیل تحمل کم قند) و در نتیجه ایجاد ایمنی خواهد بود. آنزیم هایی که از عملکرد تیروئید حمایت می کنند به کاهش وزن و افزایش متابولیسم کمک می کنند. بسیاری از پرندگان با یک سنگ اسیر می شوند.

با مشخصات اسید آمینه بالا، افزوده شده به ویتامین ها، جایگزین مناسبی برای مکمل های پروتئینی ورزشی است. پروتئین‌های اسید آمینه موجود در مورینگا بدنی خوب، پوستی الاستیک و چهره‌ای صاف را در اختیار کاربر قرار می‌دهند. سطح گلوتاتیون طبیعی را در بدن بهبود می بخشد، تاریکی، فلزات سنگین و سمومی را که عمیقاً در ذخایر چربی جاسازی شده اند را از بین می برد.

بهتر است مورینگا ارزان باشد و به صورت قرص، چای یا روغن آرایشی در دسترس باشد.

چرا تاخیر زمان هم اکنون است. سبزی را بگیرید

سلامتی طبیعی راهش را دارد.