با دکتر ملاقات کنید ژیل لامارش – بانک تناسب اندام


فرانسوی خوب

پایگاه خانگی: ماریتا ، GA

زندگی کاری: معاون توسعه دانشگاه در دانشگاه زندگی

زندگی شخصی: وی با دکتر ازدواج کرد ملیسا بریسکو لامارشه ، لافوپراکتور ؛ پدر و پدر بزرگ

سن: بدون قلب 64

دکتر. ژیل لامارش در دبیرستان شروع به رقابت کرد و هرگز به عقب نگاه نکرد. این آغاز وعده تناسب اندام و سلامتی بود که او همچنان به عنوان یک مدیر مشغول در دانشگاه ماریتا با آن سازگار است. شش سال پیش ، او میزبان اولین اجرای Run Lights of Life 5K بود ، مسابقه ای بین نمایشگاه نور سالانه اردو با بیش از 1.5 میلیون چراغ LED.

او گفت: “این مسابقه مورد علاقه من است.” لامارش “مهمان نوازی برای من خوب است زیرا بیشتر زندگی ام را اداره می کردم. اکنون من به دلایل سلامتی و برای سالم بودن دویدم. و البته ، فرانسوی بودن ، غذای خوب را دوست دارم. بنابراین دویدن من را سالم نگه می دارد و به من اجازه می دهد از غذاهایی که دوستشان دارم لذت ببرم. ”

مکان مورد علاقه شما برای دویدن چیست؟

“من چندین بار در هفته می دویدم و دوست دارم در کوه کنساو قدم بزنم. با این حال ، هنگام مسافرت ، از زیر و رو می شوم و از دویدن خود برای ملاقات با یک شهر استفاده می کنم. من به ویژه دوست دارم در اروپا دویدم – کپنهاگ ، رم ، پاریس. قبل از بیدار شدن مردم کاوش می کنم و مردم را می بینم که مغازه های خود را باز می کنند ، خیابان ها را جارو می زنند و برای آن روز آماده می شوند. دیدن بیدار شدن جهان زیبایی دارد. ”

مراحل روزانه چگونه کار می کند؟

“من فکر می کنم مهم است که خود را وقف کنید و سلامت خود را در اولویت قرار دهید. ایجاد ورزش و ورزش در طول روز سلامت روحی ، جسمی و روحی را حفظ می کند. من هیچ رکوردی در مورد دویدنم نخواهم شکست ، اما هستم. وقتی برنامه منظمی داشته باشیم که ما را در تناسب اندام و تیز نگه دارد ، می توانیم رهبران خدمات خوبی باشیم. ”

دیدگاهتان را بنویسید