با جیمز ولبرن آشنا شوید – FitnessBank


و ماجراجویی او چیست. او با انواع و اقسام گرگهای وحشی روبرو شد ، اما خوشبختانه هیچ گونه گرازلی و گرگ نداشت – اما صدای گرگها را شنید. جیمز می گوید سرما هر بار که شب ها صدای گرگی را می شنود پایین می آید. او 21 قلاده ماهی ، شش عقاب کچل ، صدها زانو ، صدها مرغ ، صدها قاطر ، دو روباه و شش بز کوهی و بچه آنها را دید. او با یک اسب وحشی در بشقاب وایومینگ آشنا شد. الاغ به سمت جیمز حرکت کرد ، 20 فوت دورتر ایستاد ، پای او را زیر پا گذاشت و او را بلعید. سپس همه گله ها کنار رفتند و از راه خرمنخانه بیرون رفتند.

جیمز می گوید کودک نوپا در مورد برنامه ریزی آب و غذا صحبت می کند. هنگامی که او در بیابان نیومکزیکو کار کرد ، مجبور شد از مخازن گاو آب بگیرد. پس از کوههای کلرادو ، روی یک جریان آب برفی سرد و تازه سقوط کرد. هنگامی که وارد رودخانه بزرگ در وایومینگ شد ، به انبار بازگشت. مکمل های غذایی شامل غذاهای موجود در یک کوله پشتی کم آب است. جیمز گفت نمی تواند غذای کافی برای دنبال کردن راه هایش دریافت کند ، بنابراین هنگامی که هر پنج تا شش روز به شهر می آمد ، تا آنجا که می توانست غذا می خورد. یک بار ، در یک رستوران در گرند لیکس ، CO ، جیمز غذای زیادی سفارش داد و دو سرور طول کشید تا آن را با هم کنار میز بیاورند. او آخرین لقمه را خورد.

به دلیل مصدومیت ، جیمز مجبور شد در ماه ژوئن یک ماه مرخصی بگیرد ، بنابراین نتوانست جستجو را در سال جاری به پایان برساند. امسال ، جیمز از نیومکزیکو به Dubois ، WY رفت و در آنجا متوقف شد تا منتظر زمستان سرد باشد. او 1،915 مایل را پیاده طی کرد و جستجوی بهاری را برای تکمیل آخرین 1،185 مایل هیجان انگیز انجام می دهد.

به وب سایت وی مراجعه کنید دلیل ماجراجویی برای یادگیری بیشتر و اهدای تا از هدفش حمایت کند

به سرعت

کفش مورد علاقه پیاده روی: بروکس کاسکادیا در ردپای جیمز ، او تا کنون شش جفت کفش را پشت سر گذاشته است. او قبل از اینکه به زوجی نیاز داشته باشد ، 400 مایل از یک زوج فاصله دارد.

مکان مورد علاقه شما برای پیاده روی: کوه های سان خوان در کلرادو و محدوده رودخانه باد در وایومینگ. این رشته کوه ها چشم اندازهای دیدنی را ارائه می دهند. من زیبایی و عظمت آنها را در صخره هایی که آسمان در حال سقوط را پوشانده بودند ، تحسین می کردم. ”

غذای مورد علاقه شما دره: شیرینی گوشت گاو Mountain House و مرغ و آرد غذاهای خشک شده را منجمد می کنند. “من زیاد غذا خورده ام. این دو طعم آخر است که می توانم آنها را بخورم.”

فعالیت های مورد علاقه خود را دنبال کنید: فیت بیت

دیدگاهتان را بنویسید