با جودی مک کارتی آشنا شوید – سلامتی


با سلام به جودی مک کارتی ، فیزیوتراپیست و مدیر آب در مرکز بهبود پزشکی هایس در هایس ، KS. مرکز بهبود سلامت سومین مدرک MFA خود را با موفقیت تکمیل کرد! متشکرم !!

جودی 19 سال در مرکز توسعه سلامت بوده است. او دارای مدرک کارشناسی علوم فیزیک ، کارشناسی ارشد در فیزیوتراپی است و یک دستیار معتبر فیزیوتراپی است.

ما اخیراً با جودی ملاقات کردیم و این همان چیزی است که او گفت…

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
من عاشق ملاقات با اعضای جدید و کمک به اعضا برای یافتن راه هایی برای کار در زندگی روزمره خود و قوی تر و سالم تر هستم. من از تعاملات روزانه با اعضا لذت می برم و می شنوم که چگونه امکانات من بر زندگی آنها تأثیر گذاشته یا آنها را تغییر داده است.

چه چیزی باعث شد این باغ را انتخاب کنید؟
من عاشق ورزش ، تمرینات گروهی و انواع مزایای محیط آبی هستم. هر روز شاهد اعضایی هستم که زندگی آنها به هر یک از این روشها تغییر کرده است ، خواه نیروی کار ، حرکت ، کنترل درد یا استراحت آسان.

چرا عضو انجمن ورزش پزشکی شدید؟
وقتی مرکز ما ساخته شد و ایجاد شد ، همیشه هدف این بود که یک سالن بدنسازی باشد. مدیر ما در آن زمان از یک مرکز تناسب اندام مانند مرکز دیگر ما بازدید کرد و با ایده ارائه چنین امکاناتی به جامعه و منطقه ما بازگشت.

تسهیلات شما چه مزایایی از انجمن تمرینات پزشکی دریافت کرد؟
من فکر می کنم مرکز من از اینکه یک مرکز تناسب اندام شناخته شده است بسیار سود برده است ، اما بیشترین سود را در جامعه و منطقه ما داشته است. با دسترسی به انواع برنامه های سلامتی ، فیزیوتراپی ، پس از بهبود ، احیای قلبی ریوی و برنامه های تناسب اندام همه در یک مکان ، به جامعه ما این فرصت داده شده است که در سلامت و رفاه رشد کند. هدف اصلی ما برای مرکز این بوده است که به مردم کمک کنیم “دیر و زود بهتر شوند”.

از شما ممنونم ، جودی ، برای تأثیر مثبتی که بر جامعه خود داشته اید!

دیدگاهتان را بنویسید