با جسیکا هیوز آشنا شوید – FitnessBank


مامان حرکت می کند

پایگاه خانگی: روزول ، GA

زندگی خانگی: مادر هادسون و هنلی

زندگی کاری: مربی شخصی ، وبلاگ نویس

سن: 32

جسیکا هیوز زن مسافر است. مربی انفرادی دارای گواهینامه ACE. تاثیر دیجیتال و مهمتر از همه ، مادر شلوغ هادسون ، 6 ساله و هنلی 3 ساله. او از سال 2015 به مشتریان آموزش می دهد و علاقه واقعی برای کمک به زنان برای تبدیل شدن آنها به زندگی سالم تر است.

تولد پسرش بود که چشم خود را به اهمیت سلامتی باز کرد و جسیکا را تشویق کرد که خود را در موقعیت برتر نبیند ، بلکه به دیگران کمک کند تا همین کار را انجام دهند.

جسیکا ، مادر مجردی که در روزول زندگی می کند ، GA “برای من مهم بود که به فرزندم – و سپس دخترم – شیوه زندگی سالم را بیاموزم.”

مادر شدن نیز آغاز مرحله جدیدی در زندگی حرفه ای جسیکا بود. او نیروی محرکه مارک Happily Hughes است که شامل آموزش های شخصی ، حمایت های سطح بالا و بیش از 100000 نفر از رسانه های اجتماعی است.

شما به کدام ورزش می روید؟

“من دوست دارم وزنه بزنم و تمرینات دایره ای انجام دهم. بعد از به دنیا آمدن پسرم ، من می خواستم قوی باشم – آنقدر قوی که بتوانم با بزرگ شدن ، بازی و قوی بودن ادامه دهم. ما با یک گرم کردن 10 دقیقه ای با HIIT شروع می کنیم و سپس یک تمرین 50 دقیقه ای را برای مناطق خاص بدن هدف قرار می دهیم. من عاشق یوگا و رقص با دخترم هستم. او یک بازیگر جوان است که قبلاً “در اینستاگرام محبوب شده است.” ”

دیدگاهتان را بنویسید