با تصویب یک لایحه ایالتی ، نیویورک برای هنرمندان و ورزشکاران خارج از شهر واکسینه نمی شود


آخر هفته گذشته ، جو روگان ، کمدین ، ​​مجری پادکست و علاقمند به ایورمکتین ، علیرغم سکوت خود در مورد واکسیناسیون یا عدم واکسیناسیون علیه کووید -19 ، در مقابل جمعیت شخصی در Madison Square Garden ظاهر شد.

اما اکثر افرادی که برای این رویدادها وارد باغ می شوند ، از شهر نیویورک می خواهند مدرک حداقل یک دوز COVID-19 را ارائه دهد ، خواه مخاطبان شهری باشند یا بازیکنان نیویورک نیکس.

تفاوت بین مجریان محلی و سرگرمی های خارج از شهر به یک خلأ در دستورالعمل های شهر اشاره می کند ، که منتقدان می گویند نه تنها ناعادلانه نیستند ، بلکه می توانند خطری برای سلامت عمومی نیز ایجاد کنند. دفتر شهردار بیل دو بلاسیو وقتی به طور مستقیم توجیه استثنا در خارج از کشور را درخواست کرد ، که در مورد کارکنان حامی ورزشکاران و هنرمندان نیز صدق می کند ، پاسخی نداد. با این حال ، به نظر می رسد این امر به صنعت سرگرمی اجازه می دهد تا با محدودیت های کمتری بازگشایی شود.

به عنوان مثال ، کایری ایروینگ بازیکن بروکلین نتز به دلیل امتناع از گفتن اینکه آیا ضربه ای خورده است یا خیر ، کنار گذاشته و محروم شد و بنابراین ملزم است بسکتبال حرفه ای را در شهر شوت بزند. با این حال ، حریفان واکسینه نشده می توانند بازی کنند. در روزهای آینده ، واشنگتن ویزاردز قصد دارد بردلی بیل مدافع را مقابل نیکس قرار دهد ، علیرغم اینکه علناً می گوید هنوز واکسینه نشده است.

اکنون ، برخی از مقامات منتخب خواستار پر شدن فاصله ای هستند که با دستور شهردار بیل دی بلاسیو در امور اجرایی نیویورک در ماه اوت ایجاد شده است.

سناتور برد هویلمن ، سناتور گفت: “آنچه پخش می کند برای مردم بد است که مجریان و ورزشکاران به نوعی از استانداردهای عمومی بهداشت عمومی مانند الزام واکسیناسیون برای COVID-19 مستثنی هستند.” ما باید در همه سطوح دولت و جامعه ثابت قدم باشیم. “

این هفته ، هویلمن ، نماینده بخش هایی از منهتن ، لایحه ای را معرفی کرد که حفره را می بندد و همه ورزشکاران ، ورزشکاران و کارکنان پشتیبانی آنها را واکسینه می کند ، صرف نظر از جایی که زندگی می کنند. با این حال ، هر اقدامی در مورد این لایحه به احتمال زیاد از راه دور انجام می شود-هویلمن هنوز به دنبال یک حامی مالی در مجمع است و بعید است قانونگذار ایالت تا جلسه بعدی در ژانویه به آلبانی بازگردد. با این وجود ، سناتور ایالتی ادعا می کند که باید در حال حاضر آن را برطرف کند.

“ممکن است افرادی در مخاطبان جو روگان وجود داشته باشند که نمی توانند واکسن بزنند زیرا ایمنی آنها ضعیف شده است.” هویلمن می گوید: “آنها ممکن است با سرطان مبارزه کنند یا مشکل سلامتی دیگری داشته باشند.” من فقط ادعایی را خریداری نمی کنم که در نهایت به چیزی آسیب برساند. “

رییس منهتن ، گیل برویر موافقت کرد. اما در حالی که او از لایحه هویلمن حمایت می کند ، او نمی داند چرا شهردار دو بلاسیو دستور اجرایی دوم را برای پر کردن خلاء فوراً صادر نکرده است.

“شما فقط به چند مورد در بارکلی یا مدیسون اسکوئر گاردن نیاز دارید.” نمی دانم چه می کند ؛ شاید با این کار همه چیز برای چند هفته شسته شود. چه کسی به آن نیاز دارد؟ بروئر گفت.

لورا فایر ، سخنگوی شهرداری در بیانیه ای گفت: “ما مفتخریم که اولین برنامه واکسیناسیون کلید نیویورک را در کشور اجرا کردیم. تا کنون ، این یک موفقیت باورنکردنی بوده است. ما قوانین را مرور می کنیم. “

دیدگاهتان را بنویسید